|
Besa |
1 - 3 |
Pogradeci |
07-07-2023 10:00 |
Play-Out Pare U-17 22/23 |
|
Teuta |
6 - 5 |
Besa |
29-05-2023 18:30 |
Play-Out Abissnet Superiore U-15 22/23 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Besa |
13-05-2023 11:30 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Besa |
1 - 4 |
AF Elbasani |
29-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Djelmnia Shkodrane |
4 - 0 |
Besa |
23-04-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Besa |
1 - 3 |
Flamurtari |
09-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Besa |
31-03-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Besa |
3 - 0 |
Pepa |
26-03-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Besa |
5 - 0 |
Kukësi |
12-03-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Besa |
07-05-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Besa |
21-04-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Studenti |
2 - 1 |
Besa |
15-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
4 - 0 |
Brian's |
07-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 2 |
Besa |
02-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
3 - 0 |
Atletik Club |
18-03-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Apollo 2016 |
1 - 2 |
Besa |
25-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
KF Shkodra |
18-02-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
3 - 1 |
Dinamo City |
12-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Besa |
04-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
Lushnja |
17-12-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Pepa |
4 - 1 |
Besa |
08-12-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
3 - 1 |
Turbina |
04-12-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Brian's |
1 - 2 |
Besa |
27-11-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
19-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Kinostudio |
2 - 3 |
Besa |
13-11-2022 16:30 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Atletik Club |
3 - 2 |
Besa |
06-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
4 - 0 |
Studenti |
30-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
JA Tirana |
1 - 2 |
Besa |
22-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
2 - 0 |
Apollo 2016 |
16-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
KF Shkodra |
3 - 1 |
Besa |
08-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Koral Sport |
2 - 3 |
D04 |
27-06-2021 18:30 |
U13 Play-Off |
|
Koral Sport |
1 - 0 |
Besa Elite Academy |
19-06-2021 18:00 |
U13 Play-Off |
|
Teuta U13/C |
1 - 7 |
Koral Sport |
15-06-2021 11:00 |
U13 Play-Off |
|
Koral Sport |
4 - 1 |
Adriatik Sport |
12-06-2021 14:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 |
2 - 1 |
Koral Sport |
29-05-2021 16:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
0 - 1 |
Besa Elite Academy |
22-05-2021 18:00 |
U13 Grupi A |
|
Teuta |
0 - 4 |
Koral Sport |
15-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
5 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
09-05-2021 09:30 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
1 - 2 |
Koral Sport |
01-05-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
3 - 1 |
AF Sukth |
18-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
0 - 0 |
Koral Sport |
11-04-2021 13:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
0 - 0 |
Durresi 11 |
27-03-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
0 - 1 |
Koral Sport |
18-03-2021 15:30 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
1 - 1 |
D04 |
06-03-2021 15:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
5 - 0 |
Teuta |
20-02-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
4 - 0 |
Juvenilia A |
19-12-2020 13:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
0 - 0 |
Koral Sport |
06-12-2020 09:00 |
U13 Grupi A |
|
Djemt e Detit U13-A |
1 - 10 |
Koral Sport U13 |
17-06-2020 11:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U13 |
2 - 3 |
Arena Shijak U13 |
13-06-2020 12:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 6 |
Koral Sport U13 |
06-06-2020 12:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U13 |
12 - 1 |
Teuta U13/E |
01-02-2020 12:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/F |
0 - 10 |
Koral Sport U13 |
24-01-2020 15:00 |
Kampionati U13/C |
|
Koral Sport U13 |
8 - 1 |
Luzi 2008 U13 |
19-01-2020 10:00 |
Kampionati U13/C |
|
Djemt e Detit U13-A |
1 - 5 |
Koral Sport U13 |
14-12-2019 14:00 |
Kampionati U13/C |
|
Koral Sport U13 |
1 - 2 |
Arena Shijak U13 |
23-11-2019 13:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku-Durres U13 |
2 - 4 |
Koral Sport U13 |
17-11-2019 14:00 |
Kampionati U13/C |
|
Koral Sport U13 |
4 - 2 |
Durresi 11 U13 |
09-11-2019 13:00 |
Kampionati U13/C |
|
Shqiponjat 2017 U11A |
1 - 15 |
Koral Sport U11 |
02-06-2019 14:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U11 |
3 - 2 |
Besa U11/A |
02-06-2019 13:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U11 |
4 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
04-05-2019 11:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U11 |
10 - 2 |
Turgut Ozal U11 |
30-03-2019 10:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U11 |
3 - 2 |
Teuta/1 U11 |
09-02-2019 15:00 |
Kampionati U11/B |
|
Koral Sport U11 |
3 - 0 |
Besa U11/A |
24-11-2018 12:00 |
Kampionati U11/B |
|
D04 U11-A |
2 - 5 |
Koral Sport U11 |
17-11-2018 13:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta U11-B |
1 - 3 |
Koral Sport U11 |
03-11-2018 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Koral Sport U11 |
2 - 4 |
Teuta/1 U11 |
12-05-2018 13:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Koral Sport U11 |
0 - 5 |
Besa U11 |
28-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Koral Sport U11 |
1 - 7 |
Shqiponja U11 |
14-04-2018 12:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Koral Sport U11 |
4 - 0 |
Teuta U11-C |
07-04-2018 13:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Koral Sport U11 |
0 - 1 |
Durresi Ri U11 |
22-03-2018 09:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Besa U11/G |
1 - 2 |
Koral Sport U11 |
09-03-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Koral Sport U11 |
1 - 3 |
Teuta/1 U11 |
24-02-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Koral Sport U11 |
1 - 5 |
Durresi Ri U11 |
18-11-2017 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Besa U9/A |
3 - 1 |
Besa/1 U9 |
26-02-2017 11:00 |
Kampionati U9 |
|
Besa U9/A |
3 - 2 |
Teuta U9-B |
18-02-2017 10:00 |
Kampionati U9 |
|
Teuta U9 A |
4 - 4 |
Besa U9/A |
15-02-2017 17:00 |
Kampionati U9 |
|
Besa U9/A |
3 - 2 |
Turgut Ozal U9 |
18-12-2016 10:00 |
Kampionati U9 |
|
Olimpiku Durres |
1 - 0 |
Besa U9/A |
10-12-2016 14:00 |
Kampionati U9 |
|
Besa U9/A |
3 - 0 |
Besa U9/G |
05-12-2016 11:00 |
Kampionati U9 |
|
Besa U9 |
4 - 2 |
Besa U9/A |
20-11-2016 12:00 |
Kampionati U9 |