|
Adriatiku 2012 |
0 - 2 |
Erzeni U17 |
03-06-2023 17:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Erzeni U17 |
5 - 0 |
Sporting Durres |
28-05-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Erzeni U17 |
2 - 0 |
Shkëndia U17/A |
01-05-2023 10:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit F |
0 - 4 |
Erzeni U17 |
15-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Adriatiku 2012 |
0 - 3 |
KF Erzeni Rajonal |
11-12-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Shkëndija Durrës |
1 - 0 |
KF Erzeni Rajonal |
19-11-2022 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
KF Erzeni Rajonal |
6 - 0 |
Shkendia U17 A |
13-11-2022 09:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Studenti |
3 - 0 |
Erzeni |
09-05-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 4 |
AF Shqiponjat 2017 |
04-05-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Dinamo City |
10 - 0 |
Erzeni |
16-04-2022 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Football Republic |
10-04-2022 12:45 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Kinostudio |
4 - 3 |
Erzeni |
02-04-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 4 |
Teuta U17/B |
20-03-2022 09:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
FC Internacional Tirana U-17 B |
1 - 4 |
Erzeni |
12-03-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
AF Triumph |
05-03-2022 11:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Partizani |
24-02-2022 13:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Studenti |
13-02-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Shkëndija Dr. |
30-01-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 3 |
Dinamo City |
23-12-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Erzeni |
19-12-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 3 |
FC Internacional Tirana U-17 B |
29-11-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Akademia Futbollit U17/B |
14-11-2021 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
JA Tirana |
31-10-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 4 |
FC Kinostudio |
24-06-2021 18:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
4 - 3 |
Erzeni |
20-06-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Akademia Futbollit U17/B |
2 - 4 |
Erzeni |
13-06-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
1 - 4 |
FC Internacional Tirana U-17 B |
09-06-2021 17:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
4 - 2 |
Dinamo City |
26-05-2021 15:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
A.F.Bajrami |
4 - 1 |
Erzeni |
23-05-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
FK Elbasani |
19-05-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Shkendia B |
6 - 0 |
Erzeni |
16-05-2021 17:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
A.F.Bajrami |
12-05-2021 14:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
3 - 2 |
Erzeni |
08-05-2021 11:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
AF Shqiponjat 2017 |
02-05-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Akademia Futbollit U17/B |
1 - 2 |
Erzeni |
24-04-2021 15:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Football Republic U17/B |
5 - 4 |
Erzeni |
14-04-2021 12:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Dinamo City |
11-04-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
FC Internacional Tirana U-17 B |
5 - 0 |
Erzeni |
03-04-2021 09:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
FC Kinostudio |
6 - 0 |
Erzeni |
28-03-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
A.F.Bajrami |
2 - 0 |
Erzeni |
21-03-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Akademia Futbollit U17/B |
20-02-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
Football Republic U17/B |
24-12-2020 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Erzeni |
21-12-2020 11:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
FC Internacional Tirana U-17 B |
13-12-2020 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Erzeni |
06-12-2020 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Erzeni |
1 - 2 |
FC Kinostudio |
29-11-2020 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
KF Shkodra |
1 - 1 |
Erzeni |
10-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Arena Shijak U13 |
7 - 0 |
Luzi 2008 U13 |
18-06-2020 11:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U13 |
2 - 3 |
Arena Shijak U13 |
13-06-2020 12:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U13 |
5 - 0 |
Djemt e Detit U13-A |
07-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 7 |
Arena Shijak U13 |
22-02-2020 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/F |
1 - 5 |
Arena Shijak U13 |
12-02-2020 15:00 |
Kampionati U13/C |
|
Arena Shijak U13 |
4 - 3 |
Durresi 11 U13 |
01-02-2020 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/B |
1 - 4 |
Arena Shijak U13 |
26-01-2020 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Arena Shijak U13 |
7 - 0 |
Luzi 2008 U13 |
15-12-2019 10:00 |
Kampionati U13/C |
|
Koral Sport U13 |
1 - 2 |
Arena Shijak U13 |
23-11-2019 13:00 |
Kampionati U13/C |
|
Arena Shijak U13 |
13 - 0 |
Djemt e Detit U13-A |
17-11-2019 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku-Durres U13 |
0 - 6 |
Arena Shijak U13 |
03-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13 |
2 - 1 |
Arena Shijak U13 |
20-06-2019 18:30 |
U13 Play-Off |
|
Besa u13 |
0 - 2 |
Arena Shijak U13 |
15-06-2019 18:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 U13 |
1 - 2 |
Arena Shijak U13 |
12-06-2019 16:00 |
U13 Play-Off |
|
Arena Shijak U13 |
3 - 1 |
Durresi Ri U13 |
08-06-2019 16:00 |
U13 Play-Off |
|
Arena Shijak U13 |
4 - 0 |
KS "Visha" U13 |
26-05-2019 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/D |
1 - 1 |
Arena Shijak U13 |
18-05-2019 19:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U13 |
4 - 1 |
Teuta U13/E |
11-05-2019 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Kastrioti U13 |
4 - 5 |
Arena Shijak U13 |
04-05-2019 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U13 |
0 - 1 |
Teuta U13/C |
20-04-2019 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 13/A |
1 - 5 |
Arena Shijak U13 |
16-04-2019 18:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpik Durres U13/A |
0 - 8 |
Arena Shijak U13 |
07-04-2019 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U13 |
4 - 0 |
Shpresa Maminas U13 |
31-03-2019 13:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Sukthi U13/B |
2 - 5 |
Arena Shijak U13 |
23-03-2019 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U13 |
4 - 1 |
KS "Visha" U13 |
10-02-2019 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/D |
0 - 1 |
Arena Shijak U13 |
22-12-2018 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Arena Shijak U13 |
3 - 3 |
Teuta U13/E |
16-12-2018 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Kastrioti U13 |
2 - 2 |
Arena Shijak U13 |
08-12-2018 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta/1 U11 |
3 - 0 |
Arena Shijak U11/A |
02-06-2018 10:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11/A |
4 - 7 |
Durresi Ri U11/A |
26-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-B |
1 - 16 |
Arena Shijak U11/A |
20-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
1 - 3 |
Besa U11/A |
13-05-2018 11:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
3 - 4 |
Olimpiku-Durres U11 |
28-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U11 |
2 - 3 |
Arena Shijak U11/A |
14-04-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
4 - 3 |
D04 U11-A |
07-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-A |
0 - 2 |
Arena Shijak U11/A |
31-03-2018 11:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-A |
2 - 3 |
Arena Shijak U11/A |
11-03-2018 09:00 |
Kampionati U11/B |
|
Arena Shijak U11/A |
3 - 1 |
D04 U11-A |
05-03-2018 15:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta U11-B |
2 - 8 |
Arena Shijak U11/A |
03-03-2018 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Arena Shijak U11/A |
0 - 3 |
Besa U11/A |
24-02-2018 09:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatiku U11/A |
2 - 2 |
Teuta U11-A |
15-04-2017 09:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
3 - 1 |
D04 U11-A |
11-03-2017 09:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Besa U11/G |
1 - 1 |
Teuta U11-A |
18-12-2016 15:00 |
Kampionati U11/C |
|
Teuta U11-A |
0 - 8 |
Besa U11/B |
11-12-2016 14:00 |
Kampionati U11/C |
|
Teuta U11-A |
0 - 4 |
Kastrioti U11 |
27-11-2016 10:00 |
Kampionati U11/C |
|
Teuta U11-A |
2 - 0 |
Besa U11/2 |
05-11-2016 11:00 |
Kampionati U11/C |