|
Teuta |
0 - 1 |
Tirana |
13-04-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U17 Play Off |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Teuta |
06-04-2024 12:00 |
Abissnet Superiore U17 Play Off |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Teuta |
30-03-2024 14:00 |
Abissnet Superiore U17 Play Off |
|
Teuta |
1 - 3 |
Partizani |
24-03-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U17 Play Off |
|
Teuta |
0 - 2 |
Dinamo City |
14-03-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U17 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Teuta |
09-03-2024 11:00 |
Abissnet Superiore U17 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Apolonia |
24-02-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U17 |
|
Skënderbeu |
5 - 0 |
Teuta |
18-02-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U17 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Laçi |
10-02-2024 11:30 |
Abissnet Superiore U17 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 0 |
Teuta |
03-02-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U17 |
|
Teuta |
4 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
28-01-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U17 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 0 |
Tomori U19 |
03-06-2023 10:00 |
Play-Out Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
19-05-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
4 - 1 |
Lushnja |
12-05-2023 17:30 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Pepa |
1 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
07-05-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
4 - 2 |
Turbina |
29-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Brian's |
1 - 2 |
AF Shqiponjat 2017 |
22-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
8 - 1 |
Kinostudio |
08-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 2 |
Besa |
02-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Atletik Club |
2 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
25-03-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
2 - 1 |
Studenti |
18-03-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
2 - 2 |
Apollo 2016 |
04-03-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
KF Shkodra |
1 - 3 |
AF Shqiponjat 2017 |
25-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 3 |
Dinamo City |
19-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 2 |
Shënkolli |
09-02-2023 17:30 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Lushnja |
3 - 3 |
AF Shqiponjat 2017 |
05-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
3 - 3 |
Pepa |
17-12-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
3 - 1 |
Brian's |
08-12-2022 12:30 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Kinostudio |
2 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
27-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
19-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
4 - 0 |
Atletik Club |
12-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Studenti |
0 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
05-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 0 |
JA Tirana |
30-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Apollo 2016 |
7 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
23-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
8 - 1 |
KF Shkodra |
16-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 10 |
AF Shqiponjat 2017 |
08-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
2 - 8 |
Akademia Futbollit |
21-05-2022 17:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Laçi |
2 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
14-05-2022 10:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 4 |
Brian's |
23-04-2022 15:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Partizani |
6 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
17-04-2022 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 3 |
Internacional Tirana |
03-04-2022 16:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Tirana |
4 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
26-03-2022 11:30 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 5 |
Vllaznia |
20-03-2022 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Shënkolli |
6 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
12-03-2022 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 5 |
Vllaznia |
26-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
4 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
19-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
3 - 2 |
Laçi |
12-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Shënkolli |
8 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
05-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Basania |
4 - 2 |
AF Shqiponjat 2017 |
30-01-2022 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 3 |
Partizani |
18-12-2021 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Tirana |
7 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
04-12-2021 11:30 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
27-11-2021 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
13-11-2021 14:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Laçi |
2 - 2 |
AF Shqiponjat 2017 |
31-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 7 |
Shënkolli |
23-10-2021 10:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Partizani |
1 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
17-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 1 |
Basania |
09-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 5 |
Tirana |
02-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
12 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
26-09-2021 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 1 |
Brian's |
18-09-2021 12:00 |
Superiore U-15 A 21/22 |
|
Teuta U15 |
4 - 0 |
Olimpiku-Durres U15 |
11-06-2021 17:30 |
U15 Play-Off |
|
Teuta U15/B |
1 - 1 |
Olimpiku-Durres U15 |
30-05-2021 11:00 |
U15 Grupi B |
|
Vllaznimi U15 |
1 - 7 |
Olimpiku-Durres U15 |
08-05-2021 16:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
1 - 0 |
D04 U15-A |
01-05-2021 14:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
6 - 0 |
Deutsch Sport U15 |
10-04-2021 16:00 |
U15 Grupi B |
|
Adriatik Sport U15 |
1 - 0 |
Olimpiku-Durres U15 |
03-04-2021 13:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 5 |
Teuta U15/A |
27-03-2021 13:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 0 |
Adriatiku-2012 U15 |
20-03-2021 08:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
11 - 1 |
Vllaznimi U15 |
20-02-2021 15:00 |
U15 Grupi B |
|
D04 U15-A |
1 - 3 |
Olimpiku-Durres U15 |
30-01-2021 11:00 |
U15 Grupi B |
|
Deutsch Sport U15 |
0 - 7 |
Olimpiku-Durres U15 |
20-12-2020 15:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 3 |
Adriatik Sport U15 |
12-12-2020 16:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
1 - 0 |
Olimpiku-Durres U15 |
08-12-2020 14:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U13 |
10 - 1 |
Teuta U13/F |
17-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Luzi 2008 U13 |
1 - 4 |
Olimpiku-Durres U13 |
14-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 6 |
Koral Sport U13 |
06-06-2020 12:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 7 |
Arena Shijak U13 |
22-02-2020 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
0 - 2 |
Teuta U13/B |
18-01-2020 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/E |
0 - 10 |
Olimpiku-Durres U13 |
23-12-2019 16:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku-Durres U13 |
10 - 1 |
Teuta U13/F |
15-12-2019 12:00 |
Kampionati U13/C |
|
Luzi 2008 U13 |
0 - 5 |
Olimpiku-Durres U13 |
24-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku-Durres U13 |
2 - 4 |
Koral Sport U13 |
17-11-2019 14:00 |
Kampionati U13/C |
|
Djemt e Detit U13-A |
1 - 10 |
Olimpiku-Durres U13 |
09-11-2019 14:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku-Durres U13 |
0 - 6 |
Arena Shijak U13 |
03-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/C |
|
Besa U11 |
1 - 3 |
Olimpiku-Durres U11 |
25-05-2019 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
4 - 1 |
Sporting Durres U11 |
19-05-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
5 - 4 |
Olimpiku-Durres U11 |
11-05-2019 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
6 - 2 |
Golemi KFC U11 |
05-05-2019 13:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-D |
0 - 8 |
Olimpiku-Durres U11 |
21-04-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
9 - 1 |
Olimpiku-Durres U11 |
06-04-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
4 - 5 |
Shqiponjat 2017 U11 |
30-03-2019 13:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11 |
3 - 6 |
Olimpiku-Durres U11 |
24-03-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
1 - 2 |
Sporting Durres U11 |
22-12-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
5 - 2 |
Golemi KFC U11 |
08-12-2018 13:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-D |
0 - 14 |
Olimpiku-Durres U11 |
02-12-2018 11:00 |
Kampionati U11/A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
7 - 0 |
Shqiponja Agimit U11 |
25-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-A |
4 - 2 |
Olimpiku-Durres U11 |
17-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
4 - 3 |
Shqiponjat 2017 U11 |
11-11-2018 11:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11 |
1 - 14 |
Olimpiku-Durres U11 |
03-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
12 - 0 |
Olimpiku-Dr U11-A |
02-06-2018 09:00 |
U11 Play-Off |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
3 - 0 |
Kastrioti U11 |
27-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/B |
1 - 3 |
Olimpiku-Dr U11-A |
19-05-2018 13:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
4 - 1 |
Teuta U11 |
13-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Drenica U11 |
2 - 1 |
Olimpiku-Dr U11-A |
06-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Sporting Durres U11 |
3 - 0 |
Olimpiku-Dr U11-A |
14-04-2018 10:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
3 - 2 |
Teuta Vajza U11 |
07-04-2018 16:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U11-A |
0 - 3 |
Olimpiku-Dr U11-A |
02-04-2018 11:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
17 - 2 |
Turgut Ozal U11 |
18-03-2018 10:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/B |
0 - 3 |
Olimpiku-Dr U11-A |
03-03-2018 11:00 |
Kampionati U11/C |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
5 - 4 |
Teuta U11 |
25-02-2018 11:00 |
Kampionati U11/C |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
6 - 6 |
Teuta Vajza U11 |
08-12-2017 12:00 |
Kampionati U11/C |
|
Olimpiku Durres |
2 - 4 |
Teuta U9-B |
26-02-2017 13:00 |
Kampionati U9 |
|
Olimpiku Durres |
1 - 2 |
Teuta U9 |
18-02-2017 15:00 |
Kampionati U9 |
|
Teuta U9 A |
4 - 2 |
Olimpiku Durres |
15-02-2017 17:00 |
Kampionati U9 |
|
Durresi Ri U9 |
2 - 2 |
Olimpiku Durres |
15-02-2017 16:00 |
Kampionati U9 |
|
Olimpiku Durres |
3 - 3 |
Turgut Ozal U9 |
05-02-2017 10:00 |
Kampionati U9 |
|
Sporting Durres U9 |
3 - 1 |
Olimpiku Durres |
29-12-2016 13:00 |
Kampionati U9 |
|
Besa U9/G |
4 - 3 |
Olimpiku Durres |
18-12-2016 14:00 |
Kampionati U9 |
|
Olimpiku Durres |
1 - 0 |
Besa U9/A |
10-12-2016 14:00 |
Kampionati U9 |