|
Kastrioti |
2 - 2 |
AF Elbasani |
27-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Kastrioti |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Kukësi |
13-12-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
4 - 6 |
Partizani |
08-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Kukësi |
01-11-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 6 |
Vora |
25-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Kukësi |
04-10-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
03-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Skënderbeu |
28-11-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Kukësi |
23-11-2023 20:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Dinamo City |
05-11-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Kukësi |
26-08-2023 20:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Erzeni |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Laçi |
17-05-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Kukësi |
06-05-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
30-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Kukësi |
23-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
16-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 3 |
Egnatia |
01-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
10-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Kukësi |
06-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
24-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Kastrioti |
11-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Kukësi |
07-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Tirana |
29-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Kukësi |
26-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 2 |
Erzeni |
22-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Kukësi |
13-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
21-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Kukësi |
15-12-2022 15:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Teuta |
11-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
08-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
01-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Kastrioti |
03-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
28-08-2022 19:30 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Tirana |
19-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Partizani |
09-05-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Kukësi |
06-12-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 3 |
Kukësi |
23-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
3 - 3 |
Bylis |
18-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Teuta |
31-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
4 - 4 |
Kukësi |
26-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
19-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Kukësi |
03-10-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Teuta |
14-03-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Teuta |
2 - 0 |
Kukësi |
01-03-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kukësi |
5 - 0 |
Apolonia |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Kukësi |
18-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Labëria |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Labëria |
0 - 3 |
Kukësi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Teuta |
2 - 1 |
Kukësi |
03-06-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 2 |
Partizani |
31-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
3 - 2 |
Kukësi |
10-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 2 |
Laçi |
19-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Kukësi |
10-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Apolonia |
23-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Teuta |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 6 |
Kukësi |
10-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Kukësi |
06-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
29-09-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Kukësi |
26-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
21-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Dinamo City |
14-05-2022 17:15 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
09-05-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Kukësi |
16-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Egnatia |
09-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Tirana |
02-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Kukësi |
20-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Kukësi |
13-03-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
07-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Kukësi |
02-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Teuta |
26-02-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Kukësi |
20-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Kastrioti |
13-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Kukësi |
06-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Kukësi |
30-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
23-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Dinamo City |
19-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Kukësi |
23-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Partizani |
19-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
13-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Laçi |
09-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
1 - 6 |
Kukësi |
04-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Egnatia |
28-11-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Kukësi |
06-11-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
24-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 3 |
Kukësi |
12-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Egnatia |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Kukësi |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Maliqi |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 0 |
Kukësi |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Teuta |
5 - 2 |
Football Republic |
24-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 7 |
Laçi |
19-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic U19/B |
7 - 3 |
A.F.Bajrami |
02-05-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
0 - 1 |
FK Elbasani |
20-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Football Republic |
15-04-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
0 - 1 |
Skënderbeu |
12-04-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
0 - 0 |
Football Republic |
04-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Teuta |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Pogradeci |
27-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Football Republic |
20-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Skënderbeu |
14-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Football Republic |
07-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 1 |
Besa |
03-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Football Republic |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
6 - 0 |
Pogradeci |
21-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 4 |
Football Republic |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 4 |
Akademia Futbollit |
31-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Apolonia |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
15-11-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 4 |
Football Republic |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 4 |
Tirana |
15-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Football Republic |
4 - 0 |
Iliria |
10-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 3 |
Shënkolli |
05-07-2020 19:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-06-2020 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Akademia AAS |
26-06-2020 11:00 |
Play-Out Superiore U-19 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 0 |
Besa |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
13-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 0 |
FK Elbasani |
29-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
08-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
15-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Pogradeci |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
5 - 1 |
Akademia Futbollit |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 6 |
Flamurtari |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia AAS |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
18-01-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 4 |
Skënderbeu |
15-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Brians |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
11-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 0 |
Kukësi |
05-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 3 |
Shënkolli |
20-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 3 |
Laçi |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
17-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Internacional Tirana |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
09-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Vllaznia |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
09-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Tirana |
02-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
24-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
11-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Brians |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
21-10-2018 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
07-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 1 |
Kukësi |
03-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
5 - 3 |
Akademia Futbollit |
28-09-2018 14:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
10 - 0 |
Laçi |
23-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Partizani |
19-09-2018 15:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
16-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Albania |
1 - 1 |
Peru |
04-04-2019 16:00 |
UEFA U-16 Development 2019 Slovenia |
|
Albania |
1 - 3 |
Skoci |
06-03-2019 11:00 |
UEFA U-16 Development 2019 Malta |
|
Albania |
0 - 5 |
Danimarka |
04-03-2019 11:00 |
UEFA U-16 Development 2019 Malta |
|
Albania |
0 - 2 |
Malta |
04-03-2019 11:00 |
UEFA U-16 Development 2019 Malta |
|
Tirana |
6 - 5 |
Akademia Futbollit |
19-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi A |