|
Teuta |
1 - 0 |
Partizani |
16-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Erzeni |
02-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Teuta |
25-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
16-02-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Teuta |
10-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Skënderbeu |
03-02-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Teuta |
28-01-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Tirana |
19-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Teuta |
13-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Dinamo City |
22-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Teuta |
17-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Egnatia |
11-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
03-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Vllaznia |
28-11-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
05-11-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Erzeni |
08-10-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Teuta |
01-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
27-09-2023 20:15 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Teuta |
23-09-2023 20:15 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Skënderbeu |
19-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
6 - 1 |
Teuta |
15-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Tirana |
02-09-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
06-03-2024 13:30 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
20-02-2024 17:00 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
24-01-2024 17:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vora |
05-06-2023 17:00 |
Play-Out Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Partizani |
27-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
20-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Skënderbeu |
13-05-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Teuta |
09-05-2023 15:30 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tirana |
27-04-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Teuta |
22-04-2023 13:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Laçi |
16-04-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Teuta |
23-12-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Skënderbeu |
04-12-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Internacional Tirana |
2 - 2 |
Teuta |
29-11-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
26-11-2022 11:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Dinamo City |
13-11-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Teuta |
04-11-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Partizani |
30-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 4 |
Teuta |
09-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Apolonia |
02-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
24-09-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Albania |
0 - 0 |
Uells |
26-10-2022 13:00 |
2023 Under-17 - Qualifying round - Grp7 |
|
Kroacia |
1 - 0 |
Albania |
23-10-2022 13:00 |
2023 Under-17 - Qualifying round - Grp7 |
|
Suedia |
1 - 3 |
Albania |
20-10-2022 11:00 |
2023 Under-17 - Qualifying round - Grp7 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Flamurtari |
14-05-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Teuta |
07-05-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Apolonia |
23-04-2022 09:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
FK Elbasani |
16-04-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Studenti |
1 - 3 |
Teuta |
10-04-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Football Republic |
2 - 0 |
Teuta |
02-04-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
26-03-2022 13:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Apollo 2016 |
12-03-2022 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Apollo 2016 |
1 - 1 |
Teuta |
25-02-2022 15:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
8 - 0 |
FK Elbasani |
19-02-2022 11:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Studenti |
1 - 4 |
Teuta |
12-02-2022 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Besa |
05-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Teuta |
19-12-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Football Republic |
11-12-2021 12:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Flamurtari |
04-12-2021 12:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Skënderbeu |
5 - 1 |
Teuta |
27-11-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Pepa |
20-11-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 2 |
Apollo 2016 |
13-11-2021 13:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Teuta |
06-11-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 1 |
Studenti |
30-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
1 - 3 |
Teuta |
23-10-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Teuta |
10-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 4 |
Teuta |
02-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Skënderbeu |
25-09-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Pepa |
0 - 2 |
Teuta |
18-09-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
KS Luftëtari |
0 - 6 |
Teuta |
12-06-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Studenti |
06-06-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 4 |
Teuta |
02-06-2021 16:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
5 - 0 |
FK Elbasani |
29-05-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 3 |
Teuta |
22-05-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
5 - 1 |
Apolonia |
15-05-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Teuta |
08-05-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Pepa |
01-05-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 3 |
Teuta |
17-04-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Football Republic |
10-04-2021 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
0 - 4 |
Teuta |
03-04-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Apolonia |
28-03-2021 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Teuta |
20-03-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Pepa |
13-03-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
9 - 0 |
FK Elbasani |
06-03-2021 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Studenti |
0 - 4 |
Teuta |
28-02-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Skënderbeu |
06-02-2021 11:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Teuta |
19-12-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
6 - 1 |
KS Luftëtari |
13-12-2020 13:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Teuta |
04-12-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 5 |
Teuta |
28-11-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Studenti |
22-11-2020 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Teuta |
14-11-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta U15/E |
3 - 0 |
Durresi Ri u15 |
27-06-2020 12:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri u15 |
1 - 3 |
Teuta U15 |
24-06-2020 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri u15 |
3 - 2 |
Egnatia U15 |
16-06-2020 13:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri u15 |
2 - 4 |
Juvenilia U15 |
11-06-2020 11:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri u15 |
0 - 1 |
Djemte e Detit U15-B |
23-02-2020 16:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
3 - 1 |
Durresi Ri u15 |
01-02-2020 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Durresi Ri u15 |
1 - 4 |
Shqiponjat 2017 U15 |
24-01-2020 18:30 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15/E |
1 - 0 |
Durresi Ri u15 |
19-01-2020 12:30 |
Kampionati U15/A |
|
Durresi Ri u15 |
2 - 3 |
Teuta U15 |
21-12-2019 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Besa u15 |
2 - 2 |
Durresi Ri u15 |
14-12-2019 14:30 |
Kampionati U15/A |
|
Durresi Ri u15 |
6 - 1 |
Egnatia U15 |
24-11-2019 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Olimpiku-Durres U15 |
1 - 3 |
Durresi Ri u15 |
17-11-2019 12:00 |
Kampionati U15/A |
|
Durresi Ri u15 |
2 - 5 |
Juvenilia U15 |
10-11-2019 13:30 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponja AG U15 |
3 - 2 |
Durresi Ri u15 |
03-11-2019 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
Durresi Ri u15 |
2 - 4 |
Djemte e Detit U15-B |
27-10-2019 16:30 |
Kampionati U15/A |
|
Arena Shijak U13 |
3 - 1 |
Durresi Ri U13 |
08-06-2019 16:00 |
U13 Play-Off |
|
Durresi Ri U13 |
2 - 1 |
Shqiponja AG U13 |
01-06-2019 13:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Egnatia U13 |
2 - 5 |
Durresi Ri U13 |
27-05-2019 16:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
2 - 1 |
Durresi Ri U13 |
11-05-2019 13:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Besa u13 |
3 - 3 |
Durresi Ri U13 |
21-04-2019 14:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri U13 |
3 - 0 |
Koral Sport U13 |
13-04-2019 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/A |
0 - 3 |
Durresi Ri U13 |
06-04-2019 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri U13 |
4 - 2 |
Juvenilia U13 |
31-03-2019 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
1 - 1 |
Durresi Ri U13 |
16-02-2019 11:00 |
Kampionati U13/A |
|
Egnatia U13 |
2 - 3 |
Durresi Ri U13 |
09-02-2019 16:00 |
Kampionati U13/A |
|
Durresi Ri U13 |
1 - 0 |
Shqiponjat 2017 U13 |
22-12-2018 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Durresi Ri U13 |
0 - 0 |
Shqiponja AG U13 |
09-12-2018 13:00 |
Kampionati U13/A |
|
Durresi Ri U13 |
4 - 3 |
Koral Sport U13 |
24-11-2018 13:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/A |
0 - 4 |
Durresi Ri U13 |
18-11-2018 14:00 |
Kampionati U13/A |
|
Besa U11 |
0 - 4 |
Durresi Ri U11/A |
02-06-2018 17:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11/A |
4 - 7 |
Durresi Ri U11/A |
26-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
1 - 4 |
Adriatik Sport U11 |
20-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
D04 U11-A |
2 - 3 |
Durresi Ri U11/A |
12-05-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Juvenilia U11 |
4 - 1 |
Durresi Ri U11/A |
28-04-2018 16:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-B |
0 - 6 |
Durresi Ri U11/A |
21-04-2018 13:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 8 |
Besa U11/A |
15-04-2018 10:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Besa U11/G Vajza |
0 - 8 |
Durresi Ri U11/A |
07-04-2018 11:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 3 |
Olimpiku-Durres U11 |
31-03-2018 18:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
4 - 2 |
Besa U11/A |
09-03-2018 17:00 |
Kampionati U11/B |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
03-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/B |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 3 |
Teuta U11-A |
17-02-2018 14:00 |
Kampionati U11/B |
|
Besa U11/G Vajza |
1 - 10 |
Durresi Ri U11/A |
08-12-2017 14:00 |
Kampionati U11/B |
|
Durresi Ri U11/A |
3 - 3 |
Olimpiku-Durres U11 |
25-11-2017 09:00 |
Kampionati U11/B |
|
Arena Shijak U11/A |
1 - 6 |
Durresi Ri U11/A |
18-11-2017 12:00 |
Kampionati U11/B |
|
Sukthi u9 |
3 - 3 |
Besa U9/A |
27-03-2016 10:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U9-C |
1 - 3 |
Sukthi u9 |
20-03-2016 10:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |