|
FK Sukthi |
1 - 4 |
D04 U15 |
29-05-2021 10:00 |
U15 Grupi A |
|
Juvenilia |
1 - 2 |
FK Sukthi |
23-05-2021 11:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15/D |
5 - 2 |
FK Sukthi |
02-05-2021 11:00 |
U15 Grupi A |
|
FK Sukthi |
2 - 3 |
Shqiponja e Agimit |
18-04-2021 11:00 |
U15 Grupi A |
|
FK Sukthi |
3 - 2 |
Durresi 11 U15 |
04-04-2021 09:00 |
U15 Grupi A |
|
Koral Sport U9-A |
6 - 1 |
FK Sukthi |
27-03-2021 09:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 U15 |
2 - 2 |
FK Sukthi |
14-03-2021 15:00 |
U15 Grupi A |
|
FK Sukthi |
3 - 4 |
Juvenilia |
06-03-2021 11:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15 |
6 - 0 |
FK Sukthi |
20-02-2021 14:00 |
U15 Grupi A |
|
FK Sukthi |
2 - 2 |
Teuta U15/D |
31-01-2021 14:00 |
U15 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
2 - 1 |
FK Sukthi |
24-01-2021 11:30 |
U15 Grupi A |
|
FK Sukthi |
2 - 1 |
Besa Elite U15 |
20-12-2020 14:00 |
U15 Grupi A |
|
Durresi 11 |
1 - 0 |
FK Sukthi |
13-12-2020 14:00 |
U15 Grupi A |
|
FK Sukthi |
2 - 4 |
Koral Sport U9-A |
06-12-2020 15:30 |
U15 Grupi A |
|
Djemte e Detit U15-B |
0 - 1 |
D04 U15 |
08-07-2020 10:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 U15 |
4 - 2 |
Djemte e Detit U15-B |
04-07-2020 10:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U15-B |
1 - 2 |
Teuta U15/E |
01-07-2020 09:30 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U15-B |
3 - 4 |
Besa u15 |
25-06-2020 10:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Egnatia U15 |
1 - 2 |
Djemte e Detit U15-B |
21-06-2020 10:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U15-B |
3 - 0 |
Olimpiku-Durres U15 |
17-06-2020 11:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U15 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U15-B |
14-06-2020 15:30 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U15-B |
1 - 3 |
Shqiponja AG U15 |
10-06-2020 08:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri u15 |
0 - 1 |
Djemte e Detit U15-B |
23-02-2020 16:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U15-B |
3 - 2 |
Besa u15 |
15-02-2020 13:00 |
Kampionati U15/A |
|
Djemte e Detit U15-B |
1 - 6 |
D04 U15 |
08-02-2020 13:00 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponjat 2017 U15 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U15-B |
31-01-2020 19:00 |
Kampionati U15/A |
|
Djemte e Detit U15-B |
4 - 2 |
Teuta U15/E |
25-01-2020 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U15-B |
19-01-2020 11:30 |
Kampionati U15/A |
|
Egnatia U15 |
2 - 0 |
Djemte e Detit U15-B |
15-12-2019 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Djemte e Detit U15-B |
2 - 4 |
Olimpiku-Durres U15 |
24-11-2019 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
Juvenilia U15 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U15-B |
17-11-2019 11:00 |
Kampionati U15/A |
|
Djemte e Detit U15-B |
3 - 4 |
Shqiponja AG U15 |
10-11-2019 12:30 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U13 |
3 - 0 |
Sukthi U13/B |
08-06-2019 18:00 |
U13 Play-Off |
|
KS "Visha" U13 |
1 - 4 |
Sukthi U13/B |
01-06-2019 14:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpik Durres U13/A |
1 - 4 |
Sukthi U13/B |
26-05-2019 13:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Sukthi U13/B |
5 - 2 |
Shpresa Maminas U13 |
19-05-2019 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Sukthi U13/B |
8 - 0 |
Shqiponjat 2017 13/A |
11-05-2019 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/E |
0 - 3 |
Sukthi U13/B |
14-04-2019 13:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Sukthi U13/B |
0 - 5 |
Kastrioti U13 |
06-04-2019 12:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/C |
8 - 0 |
Sukthi U13/B |
31-03-2019 14:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Sukthi U13/B |
2 - 5 |
Arena Shijak U13 |
23-03-2019 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpik Durres U13/A |
0 - 7 |
Sukthi U13/B |
10-02-2019 10:00 |
Kampionati U13/C |
|
KS "Visha" U13 |
1 - 6 |
Sukthi U13/B |
09-12-2018 12:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/E |
3 - 3 |
Sukthi U13/B |
25-11-2018 12:00 |
Kampionati U13/C |
|
KF Erzeni U13/A |
2 - 4 |
Juvenilia U13 |
01-06-2018 17:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
KF Erzeni U13/A |
4 - 1 |
D04 U13-A |
19-05-2018 10:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Koral Sport U13/A |
2 - 3 |
KF Erzeni U13/A |
12-05-2018 12:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Shqiponjat 2017 U13 |
3 - 0 |
KF Erzeni U13/A |
28-04-2018 08:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta U13/B |
3 - 0 |
KF Erzeni U13/A |
21-04-2018 12:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
KF Erzeni U13/A |
0 - 0 |
Teuta/2 U13 |
14-04-2018 16:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Drenica U13 |
0 - 1 |
KF Erzeni U13/A |
09-04-2018 10:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
KF Erzeni U13/A |
6 - 1 |
Besa U13/B |
01-04-2018 10:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U13 |
3 - 0 |
KF Erzeni U13/A |
18-03-2018 13:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta U13/B |
5 - 0 |
KF Erzeni U13/A |
03-03-2018 11:00 |
Kampionati U13/B |
|
Koral Sport U13/A |
1 - 2 |
KF Erzeni U13/A |
18-02-2018 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
KF Erzeni U13/A |
2 - 1 |
Juvenilia U13 |
11-02-2018 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
KF Erzeni U13/A |
6 - 3 |
Teuta/2 U13 |
08-12-2017 15:00 |
Kampionati U13/B |
|
Drenica U13 |
2 - 1 |
KF Erzeni U13/A |
25-11-2017 09:00 |
Kampionati U13/B |
|
KF Erzeni U13/A |
2 - 2 |
Besa U13/B |
19-11-2017 09:00 |
Kampionati U13/B |
|
Adriatik Sport U13 |
3 - 2 |
KF Erzeni U13/A |
12-11-2017 10:00 |
Kampionati U13/B |
|
Adriatiku U11/A |
2 - 2 |
Teuta U11-A |
15-04-2017 09:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Adriatiku U11/A |
5 - 6 |
Juvenilia U11 |
18-12-2016 11:00 |
Kampionati U11/B |
|
Besa/1 U11 |
11 - 1 |
Adriatiku U11/A |
11-12-2016 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatiku U11/A |
1 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
03-12-2016 14:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta/2 U11 |
9 - 1 |
Adriatiku U11/A |
26-11-2016 14:30 |
Kampionati U11/B |
|
Sukth U11 A |
0 - 8 |
Teuta U11 |
16-04-2016 10:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
11 - 1 |
Sukth U11 A |
10-04-2016 18:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Besa U11/A |
5 - 1 |
Sukth U11 A |
02-04-2016 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
3 - 1 |
Sukth U11 A |
19-03-2016 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Sukth U11 A |
2 - 5 |
Teuta/1 U11 |
13-03-2016 16:30 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
11 - 0 |
Sukth U11 A |
12-12-2015 11:00 |
Kampionati U11/A 15/16 |
|
Sukth U11 A |
3 - 0 |
Turgut Ozal U11 |
30-11-2015 10:00 |
Kampionati U11/A 15/16 |
|
Olimpiku-Durres U11 |
0 - 2 |
Sukth U11 A |
21-11-2015 12:00 |
Kampionati U11/A 15/16 |
|
Teuta U11-D |
3 - 1 |
Sukth U11 A |
07-11-2015 12:00 |
Kampionati U11/A 15/16 |