|
AF Elbasani |
0 - 0 |
Erzeni |
22-12-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Vora |
16-12-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Erzeni |
09-12-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Shënkolli |
02-12-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Erzeni U17 |
0 - 3 |
Olympic Junior B |
15-07-2023 18:00 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Pogradeci U15/A |
0 - 2 |
Erzeni U17 |
12-07-2023 10:30 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Erzeni U17 |
5 - 0 |
Tomori U15/B |
09-07-2023 18:00 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Erzeni U17 |
5 - 1 |
Kelcyra |
29-06-2023 16:00 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Erzeni U17 |
18-06-2023 18:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Juvenilia A |
0 - 6 |
Erzeni U17 |
14-06-2023 19:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Erzeni U17 |
3 - 0 |
Vllaznimi |
10-06-2023 15:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Erzeni U17 |
8 - 0 |
Sporting Durres |
04-06-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Djemte e Detit B |
0 - 12 |
Erzeni U17 |
28-05-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Erzeni U17 |
1 - 1 |
Teuta |
20-05-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
AF Golemi |
1 - 4 |
Erzeni U17 |
06-05-2023 16:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Erzeni U17 |
8 - 0 |
Kastrioti |
08-04-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Egnatia U15 |
0 - 2 |
Erzeni U17 |
02-04-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
KF Erzeni U15 |
5 - 0 |
Kastrioti U15 B |
27-11-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Egnatia U15 |
0 - 3 |
KF Erzeni U15 |
19-11-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
FK Sukthi |
0 - 5 |
KF Erzeni U15 |
30-10-2022 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Erzeni |
4 - 4 |
AF Shqiponjat 2017 |
04-05-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 5 |
Erzeni |
28-04-2022 11:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
Shkendia B |
24-04-2022 13:30 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Dinamo City |
10 - 0 |
Erzeni |
16-04-2022 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Football Republic |
10-04-2022 12:45 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Kinostudio |
4 - 3 |
Erzeni |
02-04-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 4 |
Teuta U17/B |
20-03-2022 09:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
FC Internacional Tirana U-17 B |
1 - 4 |
Erzeni |
12-03-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
AF Triumph |
05-03-2022 11:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Akademia Futbollit U17/B |
1 - 1 |
Erzeni |
27-02-2022 14:30 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Partizani |
24-02-2022 13:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
JA Tirana |
1 - 0 |
Erzeni |
20-02-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Studenti |
13-02-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
3 - 1 |
Erzeni |
06-02-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Shkendia B |
1 - 1 |
Erzeni |
23-01-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Erzeni |
19-12-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta U17/B |
2 - 2 |
Erzeni |
05-12-2021 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 3 |
FC Internacional Tirana U-17 B |
29-11-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Triumph |
8 - 0 |
Erzeni |
20-11-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Akademia Futbollit U17/B |
14-11-2021 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Erzeni |
05-11-2021 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
JA Tirana |
31-10-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Koral Sport |
2 - 3 |
D04 |
27-06-2021 18:30 |
U13 Play-Off |
|
D04 |
1 - 0 |
Juvenilia A |
19-06-2021 19:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 |
4 - 0 |
Arena Shijak U13 |
15-06-2021 18:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 |
2 - 1 |
Koral Sport |
29-05-2021 16:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
1 - 3 |
D04 |
22-05-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
2 - 3 |
Besa Elite Academy |
09-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Teuta |
0 - 3 |
D04 |
01-05-2021 17:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
3 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
17-04-2021 17:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
0 - 1 |
D04 |
10-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
5 - 0 |
AF Sukth |
04-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
0 - 1 |
D04 |
28-03-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
3 - 0 |
Arena Shijak U13 |
13-03-2021 10:30 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
1 - 1 |
D04 |
06-03-2021 15:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
1 - 4 |
D04 |
06-02-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
1 - 3 |
D04 |
13-12-2020 13:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 U13 |
2 - 2 |
Teuta U13 |
17-06-2020 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
7 - 1 |
Shqiponjat 2017 U13 |
06-06-2020 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U13-B |
2 - 3 |
D04 U13 |
07-03-2020 12:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
12 - 1 |
Adriatiku-2012 U13 |
02-02-2020 09:00 |
Kampionati U13/A |
|
Juvenilia U13 |
2 - 3 |
D04 U13 |
25-01-2020 11:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
0 - 2 |
D04 U13 |
21-12-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
D04 U13 |
2 - 2 |
Teuta U13 |
14-12-2019 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Kastrioti U13 |
0 - 2 |
D04 U13 |
23-11-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
D04 U13 |
5 - 1 |
Shqiponjat 2017 U13 |
16-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/A |
|
Djemte e Detit U13-B |
1 - 3 |
D04 U13 |
09-11-2019 09:00 |
Kampionati U13/A |
|
D04 U13 |
3 - 3 |
Besa u13 |
02-11-2019 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
2 - 4 |
D04 U11 |
25-05-2019 13:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
2 - 1 |
Besa U11 |
18-05-2019 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
5 - 4 |
Olimpiku-Durres U11 |
11-05-2019 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Golemi KFC U11 |
0 - 2 |
D04 U11 |
31-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
6 - 0 |
Shqiponja Agimit U11 |
24-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Golemi KFC U11 |
1 - 10 |
D04 U11 |
17-02-2019 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
3 - 4 |
D04 U11 |
09-02-2019 11:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
3 - 3 |
Besa U11 |
22-12-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 3 |
Teuta U11-A |
01-12-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11 |
0 - 3 |
D04 U11 |
24-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Shqiponja Agimit U11 |
04-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-A |
1 - 1 |
D04 U11-A |
19-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
D04 U11-A |
2 - 3 |
Durresi Ri U11/A |
12-05-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-B |
2 - 1 |
D04 U11-A |
05-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Besa U11/G Vajza |
1 - 5 |
D04 U11-A |
21-04-2018 15:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
D04 U11-A |
0 - 7 |
Olimpiku-Durres U11 |
14-04-2018 16:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
4 - 3 |
D04 U11-A |
07-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
D04 U11-A |
4 - 2 |
Adriatik Sport U11 |
02-04-2018 13:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
D04 U11-A |
0 - 9 |
Juvenilia U11 |
17-03-2018 12:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
3 - 1 |
D04 U11-A |
05-03-2018 15:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta U11-B |
3 - 2 |
D04 U11-A |
17-02-2018 12:00 |
Kampionati U11/B |
|
Besa U11/G Vajza |
1 - 1 |
D04 U11-A |
24-12-2017 12:00 |
Kampionati U11/B |
|
Olimpik-Durres U9-A |
4 - 3 |
Teuta U9-C |
10-05-2016 17:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U9-B |
1 - 0 |
Teuta U9-C |
03-04-2016 12:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U9-C |
1 - 3 |
Sukthi u9 |
20-03-2016 10:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |