|
Apolonia |
0 - 0 |
Teuta |
25-02-2024 00:00 |
Abissnet Superiore U16 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Teuta |
22-12-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U16 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 4 |
Teuta |
17-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U16 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Tirana |
08-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore U16 |
|
Pepa |
1 - 4 |
Teuta |
14-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U16 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Erzeni U17 |
18-06-2023 18:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Teuta |
3 - 0 |
Djemte e Detit U15 |
10-06-2023 18:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Erzeni U17 |
1 - 1 |
Teuta |
20-05-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Teuta |
3 - 1 |
Egnatia U15 |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Teuta |
9 - 0 |
AF Sukth |
08-04-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia U15 |
0 - 2 |
Teuta U15 |
03-12-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Teuta U15 |
4 - 0 |
FK Sukthi |
27-11-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Teuta U15 |
8 - 1 |
Djemte e Detit U15-A |
13-11-2022 17:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Teuta |
1 - 0 |
Dinamo City |
08-05-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 2 |
Teuta |
01-05-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
JA Tirana |
24-04-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
17-04-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Football Republic |
10-04-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Apolonia |
28-03-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Teuta |
20-03-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Pepa |
13-03-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 1 |
FK Elbasani |
06-03-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Teuta |
28-02-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apollo 2016 |
13-02-2021 09:30 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
JA Tirana |
23-01-2021 12:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Teuta |
19-12-2020 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
13-12-2020 11:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Teuta |
04-12-2020 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Teuta |
28-11-2020 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Dinamo City |
22-11-2020 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Apollo 2016 |
2 - 0 |
Teuta |
14-11-2020 10:00 |
Superiore U-13 B 20/21 |
|
Juvenilia U13 |
1 - 3 |
Teuta U13/C |
17-06-2020 12:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/C |
1 - 2 |
Shqiponja AG U13 |
13-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/C |
5 - 0 |
Kastrioti U13 |
22-02-2020 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13 |
0 - 3 |
Teuta U13/C |
07-02-2020 19:30 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponjat 2017 U13 |
3 - 4 |
Teuta U13/C |
02-02-2020 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Besa u13 |
3 - 0 |
Teuta U13/C |
18-01-2020 11:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
0 - 2 |
D04 U13 |
21-12-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
2 - 0 |
Shqiponja AG U13 |
24-11-2019 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
2 - 0 |
Adriatiku-2012 U13 |
17-11-2019 13:00 |
Kampionati U13/A |
|
Juvenilia U13 |
1 - 2 |
Teuta U13/C |
15-11-2019 14:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
4 - 1 |
Kastrioti U13 |
02-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U11-A |
1 - 0 |
Olimpiku-Dr U11-A |
20-06-2019 19:00 |
U11 Play-Off |
|
Teuta U11-A |
2 - 1 |
Durresi 11 U11 |
12-06-2019 16:00 |
U11 Play-Off |
|
Teuta U11-A |
11 - 1 |
Shqiponja Agimit U11 |
19-05-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
1 - 1 |
Teuta U11-A |
11-05-2019 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
8 - 2 |
Teuta U11-D |
14-04-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
9 - 1 |
Olimpiku-Durres U11 |
06-04-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
7 - 2 |
Sporting Durres U11 |
23-03-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Golemi KFC U11 |
0 - 3 |
Teuta U11-A |
09-02-2019 13:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-A |
10 - 3 |
Shqiponja Agimit U11 |
23-12-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
2 - 2 |
Teuta U11-A |
16-12-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 3 |
Teuta U11-A |
01-12-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-A |
10 - 1 |
Teuta U11-D |
25-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-A |
4 - 2 |
Olimpiku-Durres U11 |
17-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11 |
2 - 17 |
Teuta U11-A |
10-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-A |
1 - 2 |
Sporting Durres U11 |
03-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Drenica U11 |
3 - 1 |
Teuta U11 |
26-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Teuta U11 |
1 - 0 |
Besa U11/B |
20-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
4 - 1 |
Teuta U11 |
13-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Teuta U11 |
5 - 8 |
Sporting Durres U11 |
06-05-2018 10:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Teuta Vajza U11 |
1 - 4 |
Teuta U11 |
29-04-2018 10:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Teuta U11 |
3 - 9 |
Adriatik Sport U11-A |
21-04-2018 16:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Turgut Ozal U11 |
6 - 3 |
Teuta U11 |
15-04-2018 10:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Teuta U11 |
1 - 2 |
Shpresa Maminas U11 |
07-04-2018 15:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Kastrioti U11 |
3 - 2 |
Teuta U11 |
31-03-2018 10:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Teuta U11 |
4 - 2 |
Durresi Ri U11/B |
22-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/C Faza e dyte |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
5 - 4 |
Teuta U11 |
25-02-2018 11:00 |
Kampionati U11/C |
|
Kastrioti U11 |
2 - 0 |
Teuta U11 |
16-12-2017 11:00 |
Kampionati U11/C |
|
Turgut Ozal U11 |
8 - 2 |
Teuta U11 |
26-11-2017 10:00 |
Kampionati U11/C |
|
Drenica U11 |
9 - 1 |
Teuta U11 |
19-11-2017 09:00 |
Kampionati U11/C |