|
Tirana |
3 - 3 |
AF Elbasani |
13-12-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 0 |
Teuta |
30-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
AF Elbasani |
1 - 2 |
Apolonia |
15-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Partizani |
5 - 0 |
AF Elbasani |
02-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
AF Elbasani |
0 - 4 |
Egnatia |
25-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Vora |
3 - 0 |
AF Elbasani |
15-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
AF Elbasani |
1 - 3 |
Korabi |
11-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Erzeni |
4 - 2 |
AF Elbasani |
04-10-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
AF Elbasani |
0 - 1 |
Kukësi |
25-09-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vora |
05-06-2023 17:00 |
Play-Out Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Partizani |
27-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
20-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Apolonia |
13-05-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Dinamo City |
29-04-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Internacional Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
24-04-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
15-04-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 4 |
Vllaznia |
09-04-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Teuta |
01-04-2023 15:30 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
12-03-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
05-03-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
26-02-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Teuta |
10-02-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Laçi |
05-02-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Teuta |
23-12-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Teuta |
10-12-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 4 |
Skënderbeu |
04-12-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Teuta |
29-11-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Tirana |
26-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Apolonia |
16-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Dinamo City |
13-11-2022 14:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Teuta |
04-11-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Partizani |
30-10-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
Teuta |
09-10-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Teuta |
24-09-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Teuta |
23-01-2023 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
FK Elbasani |
08-05-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Teuta |
30-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 5 |
Apolonia |
27-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Teuta |
24-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 4 |
Skënderbeu |
17-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Teuta |
02-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
10 - 1 |
Butrinti |
27-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Teuta |
20-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
4 - 3 |
Flamurtari |
13-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Teuta |
06-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 3 |
Besa |
27-02-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pogradeci |
2 - 2 |
Teuta |
20-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
4 - 3 |
Butrinti |
13-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
4 - 2 |
Teuta |
06-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 1 |
Flamurtari |
19-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
3 - 1 |
Teuta |
12-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Skënderbeu |
05-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Teuta |
27-11-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Apolonia |
21-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
2 - 2 |
Teuta |
17-11-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Pogradeci |
30-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Teuta |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
10 - 2 |
FK Elbasani |
16-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Teuta |
09-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Football Republic |
03-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Teuta |
26-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Bylis |
19-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
2 - 2 |
Teuta |
03-05-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Skënderbeu |
29-04-2021 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Vora |
2 - 0 |
Teuta |
24-04-2021 15:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 4 |
Football Republic |
18-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
8 - 0 |
Pogradeci |
14-04-2021 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Teuta |
11-04-2021 13:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
04-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
31-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Pepa |
28-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Pogradeci |
20-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Teuta |
14-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
06-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pepa |
0 - 1 |
Teuta |
03-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Football Republic |
27-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
12-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
07-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 4 |
Teuta |
30-01-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Vora |
0 - 0 |
Teuta |
24-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 3 |
Teuta |
20-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Apolonia |
12-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Teuta |
06-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Pepa |
29-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Teuta |
25-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Skënderbeu |
21-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Teuta |
15-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Besa |
07-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 1 |
Vora |
01-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Brians |
17-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Flamurtari |
11-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 5 |
Teuta |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pepa |
4 - 1 |
Teuta |
12-03-2020 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Football Republic |
01-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Teuta |
23-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
16-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Teuta |
21-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Pogradeci |
24-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Shënkolli |
25-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Vora |
19-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Juvenilia U15 |
5 - 0 |
Shqiponja AG U15 |
25-05-2019 15:30 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Sukthi U15/B |
3 - 5 |
Juvenilia U15 |
18-05-2019 09:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U15 |
2 - 2 |
Adriatik Sport U15 |
11-05-2019 08:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U15/A |
2 - 5 |
Juvenilia U15 |
03-05-2019 19:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U15 |
0 - 1 |
Teuta U15/B |
21-04-2019 13:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U15 |
5 - 0 |
Djemte e Detit U15 |
07-04-2019 08:30 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U15 |
0 - 2 |
Juvenilia U15 |
31-03-2019 12:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U15 |
1 - 2 |
Teuta U15/A |
23-03-2019 08:30 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U15 |
4 - 2 |
Teuta U15/A |
03-03-2019 08:00 |
Kampionati U15/B |
|
Juvenilia U15 |
1 - 0 |
Adriatik Sport U15 |
16-02-2019 10:00 |
Kampionati U15/B |
|
Juvenilia U15 |
2 - 4 |
Shqiponja AG U15 |
10-02-2019 08:00 |
Kampionati U15/B |
|
Sukthi U15/B |
1 - 3 |
Juvenilia U15 |
23-12-2018 12:00 |
Kampionati U15/B |
|
Koral Sport U15/A |
0 - 4 |
Juvenilia U15 |
08-12-2018 10:00 |
Kampionati U15/B |
|
Juvenilia U15 |
0 - 4 |
Teuta U15/B |
30-11-2018 17:00 |
Kampionati U15/B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
1 - 0 |
Juvenilia U15 |
11-11-2018 14:00 |
Kampionati U15/B |
|
Perf.Rajonale Fier |
3 - 1 |
Perf.Rajonale Durres |
29-06-2018 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Korce |
0 - 1 |
Perf.Rajonale Durres |
26-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
0 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
23-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Durres |
0 - 2 |
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
15-06-2018 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
D04 U15 |
3 - 1 |
Juvenilia U15 |
12-05-2018 08:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Teuta U15 |
0 - 1 |
Juvenilia U15 |
06-05-2018 18:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Juvenilia U15 |
0 - 2 |
Luzi "2008" u15 |
28-04-2018 14:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Besa u15 |
2 - 1 |
Juvenilia U15 |
22-04-2018 15:30 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Juvenilia U15 |
0 - 3 |
Olimpiku-Durres U15 |
15-04-2018 14:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Juvenilia U15 |
4 - 2 |
KF Erzeni U15 |
07-04-2018 18:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Juvenilia U15 |
4 - 2 |
Adriatiku-2012 U15 |
22-03-2018 12:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Juvenilia U15 |
5 - 0 |
Egnatia U15 |
18-02-2018 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15 |
4 - 1 |
Juvenilia U15 |
11-02-2018 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Juvenilia U15 |
1 - 2 |
Luzi "2008" u15 |
23-12-2017 13:00 |
Kampionati U15/A |
|
Juvenilia U15 |
0 - 5 |
Olimpiku-Durres U15 |
10-12-2017 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
Juvenilia U15 |
4 - 2 |
KF Erzeni U15 |
12-11-2017 16:00 |
Kampionati U15/A |
|
Besa u13 |
5 - 4 |
Juvenilia U13 |
09-04-2016 14:30 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U13 |
4 - 0 |
Kasa U13 |
19-03-2016 12:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U13 |
2 - 1 |
Durresi Ri U13 |
06-03-2016 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U13 |
3 - 1 |
Durresi Ri U13 |
27-02-2016 12:00 |
Kampionati U13/A 15/16 |
|
Teuta U13 |
1 - 1 |
Juvenilia U13 |
31-01-2016 13:30 |
Kampionati U13/A 15/16 |
|
Juvenilia U13 |
2 - 6 |
Kasa U13 |
24-01-2016 10:00 |
Kampionati U13/A 15/16 |
|
Kastrioti U13 |
2 - 2 |
Juvenilia U13 |
26-12-2015 11:30 |
Kampionati U13/A 15/16 |
|
Teuta U11 |
2 - 0 |
Juvenilia U11 |
25-04-2015 11:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
Turgut Ozal U11 |
5 - 0 |
Juvenilia U11 |
16-04-2015 15:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |