|
Shkëndia U17/C |
1 - 1 |
Djemtë e Detit F |
11-06-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit F |
2 - 0 |
Shkëndia U17/A |
02-06-2023 09:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Teuta |
2 - 0 |
Djemtë e Detit F |
20-05-2023 08:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Sporting Durres |
1 - 8 |
Djemtë e Detit F |
30-04-2023 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit F |
0 - 4 |
Erzeni U17 |
15-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit |
1 - 3 |
Shkendia U17 A |
10-12-2022 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Teuta U17 |
5 - 2 |
Djemtë e Detit |
27-11-2022 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Sporting Durres U17 |
1 - 6 |
Djemtë e Detit |
06-11-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Football Republic |
11-12-2021 12:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Flamurtari |
04-12-2021 12:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Pepa |
20-11-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 2 |
Apollo 2016 |
13-11-2021 13:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Teuta |
06-11-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
1 - 3 |
Teuta |
23-10-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Teuta |
10-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Skënderbeu |
25-09-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta U15 |
2 - 0 |
D04 U15 |
20-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
Teuta U15 |
4 - 2 |
Teuta U15/A |
16-06-2021 17:30 |
U15 Play-Off |
|
Teuta U15 |
4 - 0 |
Olimpiku-Durres U15 |
11-06-2021 17:30 |
U15 Play-Off |
|
Teuta |
3 - 0 |
Koral Sport |
29-05-2021 15:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta |
1 - 0 |
Juvenilia |
15-05-2021 13:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta |
4 - 0 |
Teuta U15/D |
17-04-2021 18:00 |
U15 Grupi A |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 0 |
Teuta U15 |
11-04-2021 17:00 |
U15 Grupi A |
|
Durresi 11 |
1 - 4 |
Teuta |
27-03-2021 17:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15/D |
2 - 2 |
Teuta |
20-03-2021 11:30 |
U15 Grupi A |
|
Koral Sport U15 |
3 - 2 |
Teuta U15 |
13-03-2021 12:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15 |
1 - 0 |
D04 U15 |
07-03-2021 09:00 |
U15 Grupi A |
|
Juvenilia U15 |
2 - 5 |
Teuta U15 |
28-02-2021 10:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15 |
6 - 0 |
FK Sukthi |
20-02-2021 14:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta |
0 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
20-12-2020 17:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta |
3 - 1 |
Durresi 11 |
06-12-2020 08:00 |
U15 Grupi A |
|
Sporting Durres U13 |
0 - 2 |
Teuta U13/D |
17-06-2020 19:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/D |
4 - 1 |
Shqiponjat 2017 13/A |
22-02-2020 10:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Adriatik Sport U13 |
3 - 1 |
Teuta U13/D |
01-02-2020 11:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta U13/D |
3 - 2 |
Egnatia U13 |
25-01-2020 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Besa U13/A |
0 - 4 |
Teuta U13/D |
18-01-2020 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
Besa u13 |
5 - 3 |
Teuta U13/D |
11-06-2019 15:00 |
U13 Play-Off |
|
Teuta U13/C |
2 - 3 |
Teuta U13/D |
26-05-2019 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpik Durres U13/A |
2 - 5 |
Teuta U13/D |
11-05-2019 17:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/D |
7 - 1 |
Shpresa Maminas U13 |
04-05-2019 11:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/D |
10 - 1 |
KS "Visha" U13 |
13-04-2019 17:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/D |
5 - 0 |
Shqiponjat 2017 13/A |
06-04-2019 12:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/E |
1 - 3 |
Teuta U13/D |
31-03-2019 17:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/D |
3 - 3 |
Kastrioti U13 |
23-03-2019 13:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpik Durres U13/A |
1 - 2 |
Teuta U13/D |
23-02-2019 17:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/C |
3 - 0 |
Teuta U13/D |
09-02-2019 16:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/D |
0 - 1 |
Arena Shijak U13 |
22-12-2018 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/D |
6 - 2 |
Shpresa Maminas U13 |
08-12-2018 12:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/E |
1 - 1 |
Teuta U13/D |
10-11-2018 14:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U11 |
8 - 1 |
Teuta U11-E |
18-03-2017 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-E |
3 - 3 |
Juvenilia U11/A |
11-03-2017 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-E |
0 - 7 |
Teuta U11 |
17-12-2016 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-E |
6 - 1 |
Juvenilia U11/A |
19-11-2016 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-D |
3 - 1 |
Sukth U11 A |
07-11-2015 12:00 |
Kampionati U11/A 15/16 |
|
Teuta U9-B |
0 - 8 |
Teuta U9-C |
09-05-2015 19:15 |
Kampionati U9/B faza II 14/15 |