|
Besa |
4 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
27-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Bylis |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
03-03-2024 18:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Burreli |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
5 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
17-02-2024 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 2 |
Besa |
12-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Lushnja |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
21-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Kastrioti |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 5 |
Luz i Vogël 2008 |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 4 |
AF Elbasani |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 3 |
Apolonia |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Vora |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
27-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Bylis |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Korabi |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
Flamurtari |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 2 |
Butrinti |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Dinamo City |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Lushnja |
07-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 2 |
Besa |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Turbina |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Korabi |
19-02-2023 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
3 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 2 |
Flamurtari |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Erzeni |
14-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Bylis |
22-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Erzeni |
15-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
3 - 3 |
Partizani |
11-12-2022 15:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Kastrioti |
02-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Kukësi |
17-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Egnatia |
07-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Erzeni |
30-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Erzeni |
11-09-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Teuta |
03-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Erzeni |
27-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Vllaznia |
20-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Turbina |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 4 |
Erzeni |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Besa |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Erzeni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Butrinti |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Erzeni |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tomori |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Erzeni |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Tërbuni |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Maliqi |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Erzeni |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Shkumbini |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Apolonia |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Erzeni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Vora |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
0 - 1 |
Erzeni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Lushnja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 2 |
Erzeni |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Korabi |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Erzeni |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Pogradeci |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 4 |
Erzeni |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Turbina |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
3 - 2 |
Erzeni |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Bylis |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Erzeni |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Kosove |
2 - 1 |
Albania |
16-11-2021 19:00 |
2023 EURO U-21 - Qualifying - Qualifying competition - GrpG |
|
Albania |
2 - 0 |
Slloveni |
11-10-2021 18:30 |
2023 EURO U-21 - Qualifying - Qualifying competition - GrpG |
|
Albania |
2 - 0 |
Andora |
07-10-2021 19:00 |
2023 EURO U-21 - Qualifying - Qualifying competition - GrpG |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Erzeni |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Dinamo City |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Teuta |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 0 |
Flamurtari |
24-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
17-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
14-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
FK Elbasani |
10-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 2 |
Skënderbeu |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
27-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
22-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Besa |
13-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 4 |
Akademia Futbollit |
06-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Pogradeci |
03-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Akademia Futbollit |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 0 |
Butrinti |
13-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
FK Elbasani |
06-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 4 |
Akademia Futbollit |
31-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 3 |
Skënderbeu |
24-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
Flamurtari |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Teuta |
06-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-11-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Apolonia |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Akademia Futbollit |
27-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 5 |
Bylis |
17-01-2021 17:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 4 |
Vllaznia |
14-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
09-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Akademia AAS |
26-06-2020 11:00 |
Play-Out Superiore U-19 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 0 |
Besa |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
13-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
07-03-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 0 |
FK Elbasani |
29-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
08-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
15-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
08-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Teuta |
10-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Pogradeci |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
FK Elbasani |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
27-10-2019 12:30 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Apolonia |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
5 - 1 |
Akademia Futbollit |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 6 |
Flamurtari |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Skënderbeu |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia AAS |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
18-01-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Brians |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
11-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 0 |
Kukësi |
05-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
7 - 1 |
Akademia Futbollit |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 3 |
Laçi |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Partizani |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
4 - 4 |
Akademia Futbollit |
31-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
17-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
Shënkolli |
03-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Internacional Tirana |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
09-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Vllaznia |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
09-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Tirana |
02-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
24-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
11-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
21-10-2018 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
07-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 1 |
Kukësi |
03-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
5 - 3 |
Akademia Futbollit |
28-09-2018 14:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
10 - 0 |
Laçi |
23-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Partizani |
19-09-2018 15:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
6 - 5 |
Akademia Futbollit |
19-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi A |