|
Olimpiku-Durres U13 |
10 - 1 |
Teuta U13/F |
17-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Luzi 2008 U13 |
1 - 4 |
Olimpiku-Durres U13 |
14-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 6 |
Koral Sport U13 |
06-06-2020 12:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 7 |
Arena Shijak U13 |
22-02-2020 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
0 - 2 |
Teuta U13/B |
18-01-2020 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/E |
0 - 10 |
Olimpiku-Durres U13 |
23-12-2019 16:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku-Durres U13 |
10 - 1 |
Teuta U13/F |
15-12-2019 12:00 |
Kampionati U13/C |
|
Luzi 2008 U13 |
0 - 5 |
Olimpiku-Durres U13 |
24-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku-Durres U13 |
2 - 4 |
Koral Sport U13 |
17-11-2019 14:00 |
Kampionati U13/C |
|
Djemt e Detit U13-A |
1 - 10 |
Olimpiku-Durres U13 |
09-11-2019 14:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku-Durres U13 |
0 - 6 |
Arena Shijak U13 |
03-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13 |
9 - 1 |
Olimpiku-Durres U13 |
08-06-2019 09:00 |
U13 Play-Off |
|
Durresi 11 U13 |
2 - 3 |
Olimpiku-Durres U13 |
01-06-2019 10:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
2 - 3 |
Besa U13/A |
25-05-2019 14:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Teuta/1 U13 |
2 - 3 |
Olimpiku-Durres U13 |
18-05-2019 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
2 - 0 |
Teuta U13/B |
12-05-2019 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 3 |
Luzi 2008 U13 |
21-04-2019 10:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Adriatik Sport U13 |
1 - 2 |
Olimpiku-Durres U13 |
14-04-2019 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Drenica U13 |
0 - 3 |
Olimpiku-Durres U13 |
07-04-2019 10:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 2 |
Koral Sport U13/A |
31-03-2019 12:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
D04 U13-A |
3 - 2 |
Olimpiku-Durres U13 |
24-03-2019 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 0 |
Teuta U13/B |
17-02-2019 09:00 |
Kampionati U13/B |
|
Olimpiku-Durres U13 |
2 - 4 |
Besa U13/A |
09-02-2019 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/1 U13 |
5 - 1 |
Olimpiku-Durres U13 |
22-12-2018 14:00 |
Kampionati U13/B |
|
Durresi 11 U13 |
1 - 3 |
Olimpiku-Durres U13 |
09-12-2018 09:00 |
Kampionati U13/B |
|
Adriatik Sport U13 |
5 - 1 |
Olimpiku-Durres U13 |
25-11-2018 11:00 |
Kampionati U13/B |
|
Drenica U13 |
1 - 2 |
Olimpiku-Durres U13 |
18-11-2018 15:00 |
Kampionati U13/B |
|
Olimpiku-Durres U13 |
1 - 3 |
Koral Sport U13/A |
10-11-2018 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Olimpiku-Durres U11 |
1 - 4 |
Durresi Ri U11/B |
02-06-2018 12:00 |
U11 Play-Off |
|
Besa U11/A |
1 - 3 |
Olimpiku-Durres U11 |
20-05-2018 11:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U11 |
2 - 11 |
Juvenilia U11 |
05-05-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
3 - 4 |
Olimpiku-Durres U11 |
28-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U11 |
7 - 1 |
Adriatik Sport U11 |
21-04-2018 15:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
D04 U11-A |
0 - 7 |
Olimpiku-Durres U11 |
14-04-2018 16:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U11 |
6 - 3 |
Teuta U11-A |
07-04-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 3 |
Olimpiku-Durres U11 |
31-03-2018 18:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U11 |
13 - 3 |
Teuta U11-B |
17-03-2018 10:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U11 |
1 - 0 |
Besa U11/G Vajza |
24-02-2018 13:00 |
Kampionati U11/B |
|
Olimpiku-Durres U11 |
0 - 5 |
Juvenilia U11 |
18-02-2018 11:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatiku-2012 U11 |
1 - 7 |
Olimpiku-Dr U11-A |
11-03-2017 12:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Turgut Ozal U11 |
2 - 5 |
Olimpiku-Dr U11-A |
05-02-2017 09:00 |
Kampionati U11/B |
|
Juvenilia U11 |
1 - 2 |
Olimpiku-Dr U11-A |
10-12-2016 15:00 |
Kampionati U11/B |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
2 - 2 |
Teuta U11-D |
29-11-2016 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatiku U11/A |
1 - 3 |
Olimpiku-Dr U11-A |
19-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatik Sport U11 |
1 - 0 |
Olimpiku-Dr U11-A |
05-11-2016 09:00 |
Kampionati U11/B |
|
Vllaznimi |
1 - 3 |
Sukthi u9 |
10-05-2016 16:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Besa U9/A |
3 - 0 |
Vllaznimi |
04-04-2016 13:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Vllaznimi |
0 - 3 |
Teuta U9-B |
02-03-2016 11:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Vllaznimi |
3 - 3 |
Sukthi u9 |
04-12-2015 11:00 |
Kampionati U9/B 15/16 |
|
Teuta U9 A |
0 - 13 |
Vllaznimi |
30-05-2015 20:00 |
Kampionati U9/B faza II 14/15 |
|
Vllaznimi |
0 - 5 |
Teuta U9-C |
23-05-2015 19:15 |
Kampionati U9/B faza II 14/15 |
|
Besa U9/G |
1 - 1 |
Vllaznimi |
16-05-2015 12:00 |
Kampionati U9/B faza II 14/15 |
|
Vllaznimi |
3 - 0 |
Besa U9/A |
10-05-2015 10:00 |
Kampionati U9/B faza II 14/15 |
|
Sukthi u9 |
2 - 4 |
Vllaznimi |
25-04-2015 09:00 |
Kampionati U9/B faza II 14/15 |
|
Sukthi u9 |
3 - 1 |
Vllaznimi |
03-03-2015 10:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Vllaznimi |
1 - 6 |
Besa U9/b |
20-12-2014 17:30 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Vllaznimi |
0 - 2 |
Olimpiku Durres |
08-12-2014 18:45 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Kasa U9 |
2 - 3 |
Vllaznimi |
29-11-2014 18:15 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Vllaznimi |
1 - 6 |
Teuta U9-C |
22-11-2014 17:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Teuta/2 U9 |
7 - 1 |
Vllaznimi |
15-11-2014 17:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |