|
Iliria |
2 - 1 |
Adriatiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 0 |
Albanët |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Adriatiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
1 - 2 |
Adriatiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Adriatiku |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Teuta |
8 - 2 |
Dinamo City |
23-05-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Teuta |
15-05-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Vllaznia |
12-05-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Teuta |
02-05-2023 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Korabi |
28-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
1 - 4 |
Teuta |
11-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
6 - 1 |
Egnatia |
04-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Teuta |
26-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Teuta |
21-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
0 - 5 |
Teuta |
13-03-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Kukësi |
14-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Teuta |
08-02-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Teuta |
31-01-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Partizani |
24-01-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
3 - 3 |
Teuta |
05-12-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Vllaznia |
30-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Teuta |
23-11-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
6 - 3 |
Teuta |
16-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Egnatia |
08-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Teuta |
31-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Korabi |
25-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 3 |
Bylis |
18-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Teuta |
04-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Tirana |
21-09-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
14-09-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
1 - 5 |
Dinamo City |
07-09-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Kukësi |
03-06-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Teuta |
31-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Tirana |
27-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
4 - 0 |
Teuta |
23-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Bylis |
17-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Teuta |
10-05-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Laçi |
04-05-2022 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 5 |
Teuta |
26-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
5 - 1 |
Egnatia |
19-04-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
2 - 3 |
Teuta |
07-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Partizani |
01-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
29-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 6 |
Bylis |
23-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Laçi |
16-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Egnatia |
2 - 2 |
Teuta |
09-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
23-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Dinamo City |
16-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Teuta |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Apolonia |
02-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Teuta |
24-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
1 - 3 |
Teuta |
12-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
15-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Teuta |
08-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Egnatia |
01-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Teuta |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Tirana |
10-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Teuta |
26-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 4 |
Kukësi |
20-10-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Teuta |
11-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Turbina |
06-10-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
10-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Shënkolli |
0 - 3 |
Teuta |
06-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
20-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
06-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
2 - 3 |
Teuta |
30-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apolonia |
23-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
01-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 2 |
Teuta |
24-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Kastrioti |
10-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 6 |
Teuta |
03-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Shënkolli |
28-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Teuta |
13-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Bylis |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Turbina |
07-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Teuta |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tirana |
23-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Vllaznia |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tomori |
1 - 5 |
Durrësi 04 |
20-06-2020 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
5 - 0 |
KS Vlora |
14-06-2020 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Durrësi 04 |
22-02-2020 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
2 - 2 |
Football Republic |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Oriku |
2 - 2 |
Durrësi 04 |
23-12-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
4 - 0 |
Bylis |
16-12-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
5 - 1 |
Tomori |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
2 - 0 |
Lushnja |
10-11-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Pepa |
0 - 7 |
Durrësi 04 |
03-11-2019 12:30 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Butrinti |
27-10-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
4 - 1 |
Durrësi 04 |
19-10-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
4 - 2 |
Oriku |
13-10-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Durrësi 04 |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
5 - 4 |
Durrësi 04 |
18-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
KS Vlora |
2 - 2 |
Durrësi 04 |
19-05-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Bylis |
12-05-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
5 - 0 |
Durrësi 04 |
05-05-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
1 - 4 |
Lushnja |
28-04-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
20-04-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Butrinti |
4 - 1 |
Durrësi 04 |
06-04-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
0 - 1 |
Football Republic |
30-03-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Bylis |
23-03-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Durrësi 04 |
16-03-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Pepa |
03-03-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
KS Vlora |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
23-02-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
2 - 3 |
Oriku |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
10-02-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
2 - 3 |
Butrinti |
03-02-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
1 - 1 |
Lushnja |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Durrësi 04 |
25-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Apolonia |
18-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Durrësi 04 |
10-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Durrësi 04 |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
3 - 1 |
Football Republic |
21-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Durrësi 04 |
14-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Durrësi 04 |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Durrësi 04 |
30-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Durrësi 04 |
1 - 0 |
Tirana U19/B |
27-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
KS Vlora |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
20-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Durrësi 04 |
2 - 2 |
Tomori |
15-05-2018 15:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Term FC |
8 - 0 |
Durrësi 04 |
05-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Butrinti |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Durrësi 04 |
25-04-2018 10:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Durrësi 04 |
1 - 3 |
Pepa |
15-04-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Durrësi 04 |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tirana U19/B |
0 - 4 |
Durrësi 04 |
10-03-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Durrësi 04 |
2 - 0 |
Term FC |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Pepa |
5 - 2 |
Durrësi 04 |
25-02-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Durrësi 04 |
4 - 0 |
KS Vlora |
11-02-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Fieri |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
22-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Durrësi 04 |
04-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Durrësi 04 |
2 - 0 |
Butrinti |
01-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Durrësi 04 |
6 - 2 |
Apolonia |
18-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Durrësi 04 |
6 - 2 |
Tomori |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
KS Vlora |
3 - 5 |
Durrësi 04 |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
D04 U17 |
2 - 2 |
Besa u17 |
25-05-2017 12:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
D04 U17 |
0 - 3 |
Shkendia U17 A |
13-04-2017 12:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Sukthi u17 |
0 - 2 |
D04 U17 |
01-04-2017 13:30 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Shkendia u17/b |
5 - 2 |
D04 U17 |
18-02-2017 12:00 |
Kampionati U17 |
|
Adriatik Sport U17 |
1 - 0 |
D04 U17 |
05-02-2017 09:00 |
Kampionati U17 |
|
D04 U17 |
1 - 1 |
Shkendia U17 A |
05-12-2016 13:00 |
Kampionati U17 |
|
Teuta U17 |
1 - 1 |
D04 U17 |
13-11-2016 14:00 |
Kampionati U17 |
|
D04 U17 |
2 - 4 |
Besa u17 |
05-11-2016 13:00 |
Kampionati U17 |
|
Djemte e Detit U15 |
4 - 2 |
Adriatiku-2012 U15 |
16-05-2015 11:30 |
Kampionati U15/B faza II 14/15 |
|
D04 U15-A |
7 - 2 |
Adriatiku-2012 U15 |
30-03-2015 10:00 |
Kampionati U15/B faza II 14/15 |
|
Besa u15 |
3 - 1 |
Adriatiku-2012 U15 |
21-12-2014 11:30 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Adriatiku-2012 U15 |
0 - 6 |
Teuta U15 |
13-12-2014 14:30 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Kosal u15 |
0 - 1 |
Adriatiku-2012 U15 |
06-12-2014 12:30 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Adriatiku-2012 U15 |
1 - 7 |
D04 U15-A |
30-11-2014 08:00 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Djemte e Detit U15 |
6 - 0 |
Adriatiku-2012 U15 |
22-11-2014 11:30 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Adriatiku-2012 U15 |
1 - 1 |
Durresi Ri u15 |
16-11-2014 11:30 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Manza u15 |
1 - 3 |
Adriatiku-2012 U15 |
09-11-2014 16:00 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |