|
Shkëndia U17/C |
1 - 1 |
Djemtë e Detit F |
11-06-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit F |
2 - 0 |
Shkëndia U17/A |
02-06-2023 09:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Teuta |
2 - 0 |
Djemtë e Detit F |
20-05-2023 08:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Sporting Durres |
1 - 8 |
Djemtë e Detit F |
30-04-2023 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit F |
0 - 4 |
Erzeni U17 |
15-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit |
1 - 3 |
Shkendia U17 A |
10-12-2022 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Teuta U17 |
5 - 2 |
Djemtë e Detit |
27-11-2022 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Sporting Durres U17 |
1 - 6 |
Djemtë e Detit |
06-11-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Besa |
2 - 2 |
Teuta |
22-05-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Flamurtari |
14-05-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Teuta |
07-05-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Apolonia |
23-04-2022 09:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
FK Elbasani |
16-04-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
26-03-2022 13:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Apollo 2016 |
12-03-2022 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Apollo 2016 |
1 - 1 |
Teuta |
25-02-2022 15:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Studenti |
1 - 4 |
Teuta |
12-02-2022 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Besa |
05-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Teuta |
19-12-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Football Republic |
11-12-2021 12:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Flamurtari |
04-12-2021 12:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Skënderbeu |
5 - 1 |
Teuta |
27-11-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Pepa |
20-11-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 2 |
Apollo 2016 |
13-11-2021 13:30 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 1 |
Studenti |
30-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
1 - 3 |
Teuta |
23-10-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Teuta |
10-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 4 |
Teuta |
02-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Skënderbeu |
25-09-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Pepa |
0 - 2 |
Teuta |
18-09-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta U15 |
4 - 2 |
Teuta U15/A |
16-06-2021 17:30 |
U15 Play-Off |
|
Teuta U15/D |
0 - 3 |
Teuta U15/A |
11-06-2021 16:30 |
U15 Play-Off |
|
Vllaznimi U15 |
0 - 5 |
Teuta U15/A |
23-05-2021 16:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
5 - 0 |
D04 U15-A |
15-05-2021 16:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
10 - 0 |
Deutsch Sport U15 |
01-05-2021 15:00 |
U15 Grupi B |
|
Adriatik Sport U15 |
1 - 0 |
Teuta U15/A |
17-04-2021 11:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
5 - 3 |
Teuta U15/B |
03-04-2021 18:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 5 |
Teuta U15/A |
27-03-2021 13:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
4 - 0 |
Adriatik Sport U15 |
20-03-2021 10:30 |
U15 Grupi B |
|
Kastrioti U15 |
0 - 2 |
Teuta U15/A |
13-03-2021 09:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
7 - 0 |
Vllaznimi U15 |
06-03-2021 13:00 |
U15 Grupi B |
|
D04 U15-A |
0 - 4 |
Teuta U15/A |
27-02-2021 15:30 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
4 - 0 |
Adriatiku-2012 U15 |
20-02-2021 11:00 |
U15 Grupi B |
|
Deutsch Sport U15 |
0 - 15 |
Teuta U15/A |
30-01-2021 15:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/B |
1 - 2 |
Teuta U15/A |
14-12-2020 20:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
1 - 0 |
Olimpiku-Durres U15 |
08-12-2020 14:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U13/C |
1 - 2 |
Shqiponja AG U13 |
13-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
1 - 4 |
Teuta U13 |
06-06-2020 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Kastrioti U13 |
0 - 3 |
Shqiponja AG U13 |
07-03-2020 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
2 - 3 |
Shqiponjat 2017 U13 |
22-02-2020 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
2 - 1 |
Juvenilia U13 |
09-02-2020 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Djemte e Detit U13-B |
2 - 7 |
Shqiponja AG U13 |
02-02-2020 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
1 - 5 |
Besa u13 |
26-01-2020 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
1 - 3 |
Teuta U13/C |
12-06-2019 17:00 |
U13 Play-Off |
|
Adriatik Sport U13 |
5 - 6 |
Shqiponja AG U13 |
08-06-2019 17:00 |
U13 Play-Off |
|
Durresi Ri U13 |
2 - 1 |
Shqiponja AG U13 |
01-06-2019 13:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
0 - 0 |
Teuta U13/A |
25-05-2019 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13 |
3 - 1 |
Shqiponja AG U13 |
18-05-2019 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
2 - 1 |
Shqiponjat 2017 U13 |
11-05-2019 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U13 |
1 - 2 |
Shqiponja AG U13 |
21-04-2019 13:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
2 - 0 |
Juvenilia U13 |
14-04-2019 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Egnatia U13 |
1 - 2 |
Shqiponja AG U13 |
06-04-2019 12:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
0 - 4 |
D04 U13 |
31-03-2019 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Besa u13 |
7 - 2 |
Shqiponja AG U13 |
23-03-2019 14:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
1 - 1 |
Shqiponjat 2017 U13 |
09-02-2019 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13 |
4 - 0 |
Shqiponja AG U13 |
23-12-2018 15:00 |
Kampionati U13/A |
|
Durresi Ri U13 |
0 - 0 |
Shqiponja AG U13 |
09-12-2018 13:00 |
Kampionati U13/A |
|
Koral Sport U13 |
0 - 3 |
Shqiponja AG U13 |
01-12-2018 17:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
2 - 2 |
Juvenilia U13 |
25-11-2018 09:00 |
Kampionati U13/A |
|
Egnatia U13 |
0 - 5 |
Shqiponja AG U13 |
18-11-2018 13:00 |
Kampionati U13/A |
|
Juvenilia U11 |
5 - 4 |
Shqiponja U11 |
02-06-2018 18:00 |
U11 Play-Off |
|
Teuta/1 U11 |
2 - 2 |
Shqiponja U11 |
19-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
4 - 0 |
Besa U11/G |
12-05-2018 10:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Besa U11 |
7 - 1 |
Shqiponja U11 |
06-05-2018 11:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
1 - 7 |
Arena Shijak U11 |
28-04-2018 11:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
6 - 2 |
Teuta U11-C |
22-04-2018 12:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
3 - 4 |
D04 U11 |
07-04-2018 14:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
8 - 3 |
Erzeni U11-A |
22-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Teuta/1 U11 |
2 - 1 |
Shqiponja U11 |
03-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponja U11 |
0 - 5 |
Arena Shijak U11 |
11-02-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponja U11 |
7 - 1 |
Teuta U11-C |
23-12-2017 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Koral Sport U11 |
1 - 1 |
Shqiponja U11 |
16-12-2017 14:00 |
Kampionati U11/A |
|
Durresi Ri U11 |
3 - 2 |
Shqiponja U11 |
26-11-2017 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-E |
3 - 3 |
Juvenilia U11/A |
11-03-2017 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11 |
4 - 4 |
Juvenilia U11/A |
11-12-2016 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Sukth U11 A |
0 - 3 |
Juvenilia U11/A |
02-12-2016 15:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11/A |
0 - 4 |
Besa U11 |
29-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-E |
6 - 1 |
Juvenilia U11/A |
19-11-2016 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11/A |
5 - 3 |
Olimpiku-Durres U11 |
13-11-2016 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Juvenilia U11/A |
05-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11 |
3 - 2 |
Teuta U11-E |
02-04-2016 09:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
2 - 2 |
Juvenilia U11 |
26-03-2016 10:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Besa U11/B |
1 - 3 |
Juvenilia U11 |
13-03-2016 12:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
3 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
05-03-2016 09:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
4 - 0 |
Teuta U11-E |
05-12-2015 12:00 |
Kampionati U11/B 15/16 |
|
Besa U11/B |
3 - 3 |
Juvenilia U11 |
14-11-2015 11:00 |
Kampionati U11/B 15/16 |
|
Teuta U11-A |
1 - 1 |
Shqiponja U11 |
25-04-2015 12:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
Shqiponja U11 |
5 - 4 |
Kasa U11 |
31-01-2015 11:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Kastrioti U11 |
4 - 2 |
Shqiponja U11 |
17-01-2015 11:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Teuta U11-A |
3 - 0 |
Shqiponja U11 |
13-12-2014 12:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Shqiponja U11 |
4 - 5 |
Teuta U11 |
08-12-2014 09:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Shqiponja U11 |
2 - 6 |
Durresi Ri U11 |
22-11-2014 11:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |