|
Erzeni U17 |
1 - 1 |
Teuta |
11-06-2023 09:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Adriatiku 2012 |
0 - 2 |
Erzeni U17 |
03-06-2023 17:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Erzeni U17 |
5 - 0 |
Sporting Durres |
28-05-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Erzeni U17 |
2 - 0 |
Shkëndia U17/A |
01-05-2023 10:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit F |
0 - 4 |
Erzeni U17 |
15-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Adriatiku 2012 |
0 - 3 |
KF Erzeni Rajonal |
11-12-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Shkëndija Durrës |
1 - 0 |
KF Erzeni Rajonal |
19-11-2022 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
KF Erzeni Rajonal |
6 - 0 |
Shkendia U17 A |
13-11-2022 09:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Erzeni |
4 - 4 |
AF Shqiponjat 2017 |
04-05-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
Shkendia B |
24-04-2022 13:30 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Football Republic |
10-04-2022 12:45 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Kinostudio |
4 - 3 |
Erzeni |
02-04-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 4 |
Teuta U17/B |
20-03-2022 09:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
FC Internacional Tirana U-17 B |
1 - 4 |
Erzeni |
12-03-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
AF Triumph |
05-03-2022 11:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Akademia Futbollit U17/B |
1 - 1 |
Erzeni |
27-02-2022 14:30 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Partizani |
24-02-2022 13:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
JA Tirana |
1 - 0 |
Erzeni |
20-02-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Studenti |
13-02-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
3 - 1 |
Erzeni |
06-02-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Shkëndija Dr. |
30-01-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Shkendia B |
1 - 1 |
Erzeni |
23-01-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Kinostudio |
15-01-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 3 |
Dinamo City |
23-12-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Erzeni |
19-12-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta U17/B |
2 - 2 |
Erzeni |
05-12-2021 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 3 |
FC Internacional Tirana U-17 B |
29-11-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Triumph |
8 - 0 |
Erzeni |
20-11-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
JA Tirana |
31-10-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta U15 |
2 - 0 |
D04 U15 |
20-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
D04 U15 |
7 - 6 |
Koral Sport U15 |
16-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
D04 U15 |
7 - 1 |
Adriatik Sport U15 |
11-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
FK Sukthi |
1 - 4 |
D04 U15 |
29-05-2021 10:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
3 - 1 |
Teuta |
22-05-2021 11:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15/D |
0 - 3 |
D04 |
15-05-2021 17:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
0 - 3 |
Shqiponja e Agimit |
09-05-2021 12:00 |
U15 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
0 - 1 |
D04 |
01-05-2021 09:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
0 - 1 |
Durresi 11 |
17-04-2021 15:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
1 - 0 |
Juvenilia |
28-03-2021 15:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 U15 |
2 - 2 |
FK Sukthi |
14-03-2021 15:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15 |
1 - 0 |
D04 U15 |
07-03-2021 09:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
2 - 3 |
Teuta U15/D |
27-02-2021 16:30 |
U15 Grupi A |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 2 |
D04 U15 |
21-02-2021 16:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 U15 |
6 - 0 |
Besa Elite U15 |
30-01-2021 14:00 |
U15 Grupi A |
|
Durresi 11 U15 |
1 - 3 |
D04 U15 |
23-01-2021 08:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
1 - 1 |
Koral Sport U9-A |
19-12-2020 14:00 |
U15 Grupi A |
|
Juvenilia |
0 - 3 |
D04 |
05-12-2020 08:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 U13 |
2 - 2 |
Teuta U13 |
17-06-2020 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
7 - 1 |
Shqiponjat 2017 U13 |
06-06-2020 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U13-B |
2 - 3 |
D04 U13 |
07-03-2020 12:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13 |
5 - 0 |
D04 U13-A |
12-06-2019 19:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 U13-A |
4 - 2 |
Kastrioti U13 |
08-06-2019 11:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 U13-A |
1 - 3 |
Durresi 11 U13 |
02-06-2019 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Drenica U13 |
1 - 2 |
D04 U13-A |
27-05-2019 17:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
D04 U13-A |
2 - 0 |
Koral Sport U13/A |
18-05-2019 12:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
D04 U13-A |
1 - 2 |
Adriatik Sport U13 |
11-05-2019 16:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Besa U13/A |
1 - 2 |
D04 U13-A |
04-05-2019 14:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
D04 U13-A |
5 - 2 |
Teuta/1 U13 |
20-04-2019 12:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/B |
1 - 3 |
D04 U13-A |
13-04-2019 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Luzi 2008 U13 |
0 - 1 |
D04 U13-A |
31-03-2019 10:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
D04 U13-A |
3 - 2 |
Olimpiku-Durres U13 |
24-03-2019 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Drenica U13 |
2 - 4 |
D04 U13-A |
26-02-2019 14:00 |
Kampionati U13/B |
|
D04 U13-A |
0 - 2 |
Adriatik Sport U13 |
16-02-2019 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
D04 U13-A |
1 - 1 |
Koral Sport U13/A |
22-12-2018 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Besa U13/A |
1 - 4 |
D04 U13-A |
10-12-2018 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U9 |
2 - 2 |
Turgut Ozal U9 |
16-05-2015 18:30 |
Kampionati U9/A faza II 14/15 |
|
Vllaznimi |
1 - 6 |
Teuta U9-C |
22-11-2014 17:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Besa U9/b |
2 - 2 |
Teuta U9-C |
08-11-2014 17:45 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Teuta U9-C |
3 - 3 |
Turgut Ozal U9 |
01-11-2014 18:15 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |