|
Tërbuni |
1 - 1 |
Apolonia |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
19-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
5 - 2 |
Turbina |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Bylis |
6 - 0 |
Apolonia |
03-10-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
5 - 4 |
Apolonia |
21-09-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Kukësi |
14-09-2022 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Apolonia |
25-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Besa |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
3 - 2 |
Besëlidhja |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Tomori |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
4 - 1 |
Maliqi |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 5 |
Besëlidhja |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Apolonia |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
2 - 4 |
Besëlidhja |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Lushnja |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Besëlidhja |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Korabi |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besëlidhja |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Turbina |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Besëlidhja |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Erzeni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Butrinti |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 3 |
Tërbuni |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
2 - 3 |
Besëlidhja |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shkumbini |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Besëlidhja |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Vora |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Besëlidhja |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 5 |
Burreli |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Besëlidhja |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Pogradeci |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Bylis |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Besëlidhja |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Partizani |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Burreli |
2 - 4 |
Besëlidhja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Kukësi |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Teuta |
16-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
07-12-2020 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
1 - 4 |
Kukësi |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Apolonia |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Devolli |
1 - 0 |
Shënkolli |
12-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Shënkolli |
03-07-2020 17:30 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Shënkolli |
28-06-2020 10:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Shënkolli |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 4 |
Shënkolli |
10-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 5 |
Shënkolli |
12-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Internacional Tirana |
05-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Laçi |
4 - 0 |
Shënkolli |
23-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
4 - 0 |
Shkëndija Dr. |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Shënkolli |
12-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Akademia AAS |
15-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Vllaznia |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shënkolli |
09-11-2019 09:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Dinamo City |
02-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
3 - 1 |
Shënkolli |
27-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Laçi |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 2 |
Shënkolli |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Term FC |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Akademia AAS |
0 - 1 |
Shënkolli |
22-09-2019 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Partizani |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Shënkolli |
01-03-2020 17:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Vllaznia |
4 - 5 |
Shënkolli |
05-02-2020 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Teuta |
01-02-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Shënkolli |
26-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shënkolli |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Tirana |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Shënkolli |
4 - 1 |
Iliria |
12-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
4 - 1 |
Shënkolli |
05-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
4 - 2 |
Partizani |
28-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Shënkolli |
21-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
14-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Shënkolli |
10-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Laçi |
07-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
2 - 1 |
Shënkolli |
31-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Shënkolli |
17-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Shënkolli |
03-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Iliria |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
5 - 1 |
Shënkolli |
10-02-2019 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
19-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Shënkolli |
25-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Partizani |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
5 - 0 |
Shënkolli |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
7 - 1 |
Shënkolli |
21-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Internacional Tirana |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
7 - 0 |
Shënkolli |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 5 |
Vllaznia |
23-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Tirana |
19-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Shënkolli |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Shënkolli |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Iliria |
01-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Porto |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
19-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 0 |
Laçi |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Porto |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 2 |
Vllaznia |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Porto |
15-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 1 |
Partizani |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 1 |
Porto |
02-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
3 - 2 |
Tirana |
29-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 1 |
Partizani |
13-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Porto |
18-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Porto |
04-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Porto |
18-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Porto |
10-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
23-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
1 - 2 |
Porto |
10-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Porto |
25-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
0 - 2 |
Vllaznia |
19-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
0 - 1 |
Laçi |
05-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Porto |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
3 - 2 |
Kukësi |
22-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 0 |
Partizani |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 0 |
Porto |
01-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
0 - 0 |
Akademia AAS |
24-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Porto |
20-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 A |
|
Porto |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 4 |
Porto |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Porto |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Porto |
08-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 4 |
Akademia Futbollit |
02-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Porto |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 0 |
Laçi |
19-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Porto |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
1 - 1 |
Kukësi |
05-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Porto |
25-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Porto |
18-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 4 |
Akademia Futbollit |
12-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Porto |
17-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 1 |
Internacional Tirana |
23-11-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
1 - 1 |
Partizani |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Porto |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 2 |
Tirana |
13-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Porto |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
2 - 1 |
Porto |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
3 - 0 |
Internacional Tirana |
15-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Porto |
30-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Porto |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 1 |
Brians |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
- |
Porto |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A Faza e trete |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Porto |
20-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 16/17 |
|
Brians |
0 - 2 |
Porto |
11-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Porto |
01-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
0 - 1 |
Olimpic |
27-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 1 |
Porto |
23-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
4 - 6 |
Tirana |
16-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Porto |
10-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 2 |
Partizani |
02-04-2016 11:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
5 - 0 |
Porto |
20-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
0 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
14-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
4 - 3 |
Porto |
06-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 2 |
Porto |
28-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 2 |
Partizani |
21-02-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
7 - 2 |
Porto |
14-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
-Vllaznimi u15- |
1 - 4 |
-porto u15-A- |
10-01-2015 09:30 |
Mosha U-15 14/15 Gr b |
|
-porto u15-A- |
3 - 7 |
*AAS-U15 |
21-12-2014 12:15 |
Mosha U-15 14/15 Gr b |