|
Teuta |
2 - 3 |
Tirana |
24-03-2024 12:00 |
Abissnet Superiore U19 Play Out |
|
Teuta |
1 - 0 |
Dinamo City |
14-03-2024 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Teuta |
09-03-2024 14:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Teuta |
18-02-2024 13:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Laçi |
10-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 0 |
Teuta |
03-02-2024 13:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
3 - 3 |
Bylis |
28-01-2024 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Teuta |
23-12-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Teuta |
17-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Teuta |
09-12-2023 11:30 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Vllaznia |
03-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Teuta |
26-11-2023 16:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Skënderbeu |
10-11-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Internacional Tirana |
22-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Teuta |
06-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Tirana |
01-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Partizani |
24-09-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vora |
05-06-2023 17:00 |
Play-Out Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
20-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Teuta |
06-05-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Dinamo City |
29-04-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Internacional Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
24-04-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 4 |
Vllaznia |
09-04-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Apolonia |
16-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Skënderbeu |
13-05-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Teuta |
09-05-2023 15:30 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tirana |
27-04-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Teuta |
22-04-2023 13:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Laçi |
16-04-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
01-04-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Internacional Tirana |
12-03-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Teuta |
05-03-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
26-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Teuta |
10-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Laçi |
05-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Teuta |
23-12-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Teuta |
10-12-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Skënderbeu |
04-12-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Internacional Tirana |
2 - 2 |
Teuta |
29-11-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
26-11-2022 11:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Teuta |
20-11-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Dinamo City |
13-11-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Teuta |
04-11-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Partizani |
30-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 4 |
Teuta |
09-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Apolonia |
02-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
24-09-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-17 22/23 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Teuta |
29-01-2023 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Apolonia |
23-01-2023 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 22/23 |
|
Albania |
0 - 0 |
Uells |
26-10-2022 13:00 |
2023 Under-17 - Qualifying round - Grp7 |
|
Kroacia |
1 - 0 |
Albania |
23-10-2022 13:00 |
2023 Under-17 - Qualifying round - Grp7 |
|
Suedia |
1 - 3 |
Albania |
20-10-2022 11:00 |
2023 Under-17 - Qualifying round - Grp7 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Flamurtari |
08-05-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Teuta |
03-05-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 5 |
Teuta |
30-04-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Teuta |
17-04-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Pogradeci |
27-03-2022 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Vora |
13-03-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Teuta |
06-03-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Besa |
27-02-2022 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Teuta |
20-02-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Vora |
13-02-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Flamurtari |
19-12-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
0 - 3 |
Teuta |
12-12-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Skënderbeu |
05-12-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
7 - 1 |
Apolonia |
21-11-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
0 - 0 |
Teuta |
17-11-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
4 - 1 |
Pogradeci |
13-11-2021 15:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Vora |
1 - 10 |
Teuta |
07-11-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Pepa |
16-10-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Teuta |
09-10-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Football Republic |
03-10-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Teuta |
26-09-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Durrësi 04 |
19-09-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Teuta |
02-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
4 - 2 |
Teuta |
06-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
KS Luftëtari |
0 - 6 |
Teuta |
12-06-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Studenti |
06-06-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 4 |
Teuta |
02-06-2021 16:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
5 - 0 |
FK Elbasani |
29-05-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 3 |
Teuta |
22-05-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
5 - 1 |
Apolonia |
15-05-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Teuta |
08-05-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 3 |
Teuta |
17-04-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Football Republic |
10-04-2021 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
0 - 4 |
Teuta |
03-04-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Apolonia |
28-03-2021 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Teuta |
20-03-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Pepa |
13-03-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
9 - 0 |
FK Elbasani |
06-03-2021 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Studenti |
0 - 4 |
Teuta |
28-02-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
13-02-2021 11:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Skënderbeu |
06-02-2021 11:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 3 |
Teuta |
30-01-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
23-01-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Teuta |
19-12-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
6 - 1 |
KS Luftëtari |
13-12-2020 13:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Teuta |
04-12-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 5 |
Teuta |
28-11-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Studenti |
22-11-2020 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Teuta |
14-11-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Tirana |
26-06-2020 10:00 |
Play-Off Superiore U-15 19/20 |
|
Pepa |
1 - 0 |
Teuta |
20-06-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Apolonia |
12-06-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 3 |
Teuta |
07-03-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
3 - 0 |
FK Elbasani |
29-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Besa |
1 - 1 |
Teuta |
22-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Flamurtari |
15-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Teuta |
08-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Bylis |
21-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
14-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Pepa |
07-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Teuta |
23-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
16-11-2019 11:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Teuta |
09-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Besa |
02-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Teuta |
26-10-2019 09:30 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tomori |
19-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 4 |
Teuta |
12-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Skënderbeu |
05-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta U13 |
2 - 1 |
Arena Shijak U13 |
20-06-2019 18:30 |
U13 Play-Off |
|
Teuta U13 |
2 - 0 |
Teuta U13/C |
15-06-2019 19:00 |
U13 Play-Off |
|
Teuta U13 |
5 - 0 |
D04 U13-A |
12-06-2019 19:00 |
U13 Play-Off |
|
Teuta U13 |
9 - 1 |
Olimpiku-Durres U13 |
08-06-2019 09:00 |
U13 Play-Off |
|
Perf.Rajonale Fier |
2 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
29-06-2018 15:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-13 17/18 |
|
Perf.Rajonale Korce |
1 - 2 |
Perf.Rajonale Durres |
26-06-2018 15:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-13 17/18 |
|
Perf.Rajonale Elbasan |
3 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
19-06-2018 16:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-13 17/18 |
|
D04 U13 |
4 - 1 |
Teuta/2 U13 |
06-06-2018 18:00 |
U13 Play-Off |
|
Arena Shijak U13 |
2 - 3 |
Teuta/2 U13 |
02-06-2018 17:00 |
U13 Play-Off |
|
Teuta/2 U13 |
2 - 0 |
D04 U13-A |
05-05-2018 17:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Koral Sport U13/A |
0 - 3 |
Teuta/2 U13 |
28-04-2018 15:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta/2 U13 |
0 - 4 |
Juvenilia U13 |
21-04-2018 14:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
KF Erzeni U13/A |
0 - 0 |
Teuta/2 U13 |
14-04-2018 16:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta/2 U13 |
0 - 2 |
Teuta U13/B |
07-04-2018 09:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Shqiponjat 2017 U13 |
0 - 5 |
Teuta/2 U13 |
31-03-2018 09:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Drenica U13 |
0 - 3 |
Teuta/2 U13 |
17-03-2018 15:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta/2 U13 |
3 - 2 |
D04 U13-A |
06-03-2018 15:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U13 |
0 - 1 |
Juvenilia U13 |
03-03-2018 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U13 |
3 - 0 |
Besa U13/B |
25-02-2018 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
Adriatik Sport U13 |
1 - 0 |
Teuta/2 U13 |
17-02-2018 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
KF Erzeni U13/A |
6 - 3 |
Teuta/2 U13 |
08-12-2017 15:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U13 |
1 - 5 |
Teuta U13/B |
25-11-2017 16:00 |
Kampionati U13/B |
|
Drenica U13 |
0 - 3 |
Teuta/2 U13 |
11-11-2017 14:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U11 |
5 - 3 |
Adriatiku-2012 U11 |
01-04-2017 13:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Teuta/2 U11 |
3 - 0 |
Drenica U11 |
11-03-2017 17:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Teuta/2 U11 |
3 - 0 |
Turgut Ozal U11 |
10-12-2016 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta U11-D |
1 - 2 |
Teuta/2 U11 |
03-12-2016 17:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta/2 U11 |
9 - 1 |
Adriatiku U11/A |
26-11-2016 14:30 |
Kampionati U11/B |
|
Besa/1 U11 |
8 - 2 |
Teuta/2 U11 |
19-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta/2 U11 |
4 - 1 |
Adriatik Sport U11 |
06-11-2016 16:30 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta/2 U11 |
2 - 0 |
Juvenilia U11 |
05-11-2016 17:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta U11-E |
0 - 6 |
Teuta/2 U11 |
26-03-2016 18:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Adriatik Sport U11 |
6 - 4 |
Teuta/2 U11 |
19-12-2015 17:30 |
Kampionati U11/B 15/16 |
|
Teuta/2 U9 |
2 - 2 |
Turgut Ozal U9 |
16-05-2015 18:30 |
Kampionati U9/A faza II 14/15 |
|
Kasa U9 |
4 - 0 |
Teuta/2 U9 |
21-02-2015 17:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Teuta/2 U9 |
5 - 2 |
Teuta U9-C |
20-12-2014 18:15 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Teuta U9-C |
2 - 5 |
Teuta/3 U11 |
13-12-2014 17:45 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Teuta U9 A |
2 - 8 |
Teuta U9-C |
08-12-2014 19:30 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Teuta U9-C |
2 - 2 |
Teuta U9 |
29-11-2014 19:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Vllaznimi |
1 - 6 |
Teuta U9-C |
22-11-2014 17:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Teuta U9-C |
2 - 6 |
Sukthi u9 |
15-11-2014 17:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Besa U9/b |
2 - 2 |
Teuta U9-C |
08-11-2014 17:45 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |