|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Teuta |
20-04-2024 12:00 |
Abissnet Superiore U19 Play Out |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Teuta |
09-03-2024 14:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Teuta |
18-02-2024 13:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Laçi |
10-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 0 |
Teuta |
03-02-2024 13:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Teuta |
23-12-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Teuta |
17-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Teuta |
09-12-2023 11:30 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Vllaznia |
03-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Teuta |
06-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Tirana |
01-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Partizani |
24-09-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Teuta |
07-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
3 - 5 |
Tirana |
21-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kinostudio |
1 - 3 |
Teuta U17/B |
07-05-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Triumph |
1 - 0 |
Teuta U17/B |
24-04-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 4 |
Teuta U17/B |
20-03-2022 09:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta U17/B |
0 - 1 |
Football Republic |
19-02-2022 13:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta U17/B |
2 - 1 |
Kinostudio |
13-02-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Football Republic |
2 - 3 |
Teuta U17/B |
30-10-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta |
9 - 0 |
FK Elbasani |
06-03-2021 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
13-02-2021 11:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta U15 |
2 - 2 |
Juvenilia U15 |
04-07-2020 08:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 1 |
Teuta U15 |
01-07-2020 08:30 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U15 |
1 - 2 |
D04 U15 |
21-06-2020 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 U15 |
5 - 3 |
Teuta U15 |
18-06-2020 18:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U15 |
0 - 2 |
Juvenilia U15 |
02-02-2020 11:00 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponja AG U15 |
1 - 1 |
Teuta U15 |
26-01-2020 12:00 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U15-B |
19-01-2020 11:30 |
Kampionati U15/A |
|
Durresi Ri u15 |
2 - 3 |
Teuta U15 |
21-12-2019 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponjat 2017 U15 |
2 - 1 |
Teuta U15 |
24-11-2019 11:00 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U13 |
2 - 1 |
Arena Shijak U13 |
20-06-2019 18:30 |
U13 Play-Off |
|
Teuta U13 |
2 - 0 |
Teuta U13/C |
15-06-2019 19:00 |
U13 Play-Off |
|
Teuta U13 |
5 - 0 |
D04 U13-A |
12-06-2019 19:00 |
U13 Play-Off |
|
Teuta U13 |
9 - 1 |
Olimpiku-Durres U13 |
08-06-2019 09:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 U13 |
4 - 1 |
Teuta/2 U13 |
06-06-2018 18:00 |
U13 Play-Off |
|
Arena Shijak U13 |
2 - 3 |
Teuta/2 U13 |
02-06-2018 17:00 |
U13 Play-Off |
|
Teuta/2 U13 |
2 - 0 |
D04 U13-A |
05-05-2018 17:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Koral Sport U13/A |
0 - 3 |
Teuta/2 U13 |
28-04-2018 15:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta/2 U13 |
0 - 4 |
Juvenilia U13 |
21-04-2018 14:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
KF Erzeni U13/A |
0 - 0 |
Teuta/2 U13 |
14-04-2018 16:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta/2 U13 |
0 - 2 |
Teuta U13/B |
07-04-2018 09:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Shqiponjat 2017 U13 |
0 - 5 |
Teuta/2 U13 |
31-03-2018 09:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Drenica U13 |
0 - 3 |
Teuta/2 U13 |
17-03-2018 15:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta/2 U13 |
3 - 2 |
D04 U13-A |
06-03-2018 15:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U13 |
0 - 1 |
Juvenilia U13 |
03-03-2018 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U13 |
3 - 0 |
Besa U13/B |
25-02-2018 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
Adriatik Sport U13 |
1 - 0 |
Teuta/2 U13 |
17-02-2018 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
KF Erzeni U13/A |
6 - 3 |
Teuta/2 U13 |
08-12-2017 15:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U13 |
1 - 5 |
Teuta U13/B |
25-11-2017 16:00 |
Kampionati U13/B |
|
Drenica U13 |
0 - 3 |
Teuta/2 U13 |
11-11-2017 14:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/2 U11 |
5 - 3 |
Adriatiku-2012 U11 |
01-04-2017 13:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Teuta/2 U11 |
3 - 0 |
Drenica U11 |
11-03-2017 17:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Teuta/2 U11 |
3 - 0 |
Turgut Ozal U11 |
10-12-2016 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta U11-D |
1 - 2 |
Teuta/2 U11 |
03-12-2016 17:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta/2 U11 |
9 - 1 |
Adriatiku U11/A |
26-11-2016 14:30 |
Kampionati U11/B |
|
Besa/1 U11 |
8 - 2 |
Teuta/2 U11 |
19-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta/2 U11 |
4 - 1 |
Adriatik Sport U11 |
06-11-2016 16:30 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta/2 U11 |
2 - 0 |
Juvenilia U11 |
05-11-2016 17:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta U11-E |
0 - 6 |
Teuta/2 U11 |
26-03-2016 18:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Besa/1 U11 |
6 - 1 |
Teuta/2 U11 |
13-03-2016 17:30 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Adriatik Sport U11 |
6 - 4 |
Teuta/2 U11 |
19-12-2015 17:30 |
Kampionati U11/B 15/16 |
|
Teuta/2 U9 |
0 - 6 |
Teuta/3 U11 |
06-06-2015 18:15 |
Kampionati U9/A faza II 14/15 |
|
Teuta/2 U9 |
2 - 2 |
Turgut Ozal U9 |
16-05-2015 18:30 |
Kampionati U9/A faza II 14/15 |
|
Teuta/3 U11 |
5 - 1 |
Kasa U9 |
20-12-2014 17:30 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Teuta U9 A |
0 - 5 |
Teuta/3 U11 |
22-11-2014 17:45 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |
|
Vllaznimi |
1 - 13 |
Teuta/3 U11 |
08-11-2014 17:00 |
Kampionati U-9 2014-2015 faza 1 2014 |