Rustem Meta
Informacion Personal
- Emër: Rustem
- Mbiemër: Meta
- Kombësi: Shqipëria
- Vendlindje: Peqin
- Datelindja: 2001-01-23
- Gjinia: M
Ekipi vendas | Reuzultati | Ekipi mik | Data | Kompeticioni | |
---|---|---|---|---|---|
Devolli | 0 - 2 | Shkumbini | 17-03-2024 14:00 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 2 - 0 | Delvina | 10-03-2024 14:00 | Kat. 2-të Grupi B | |
Labëria | 1 - 4 | Shkumbini | 03-03-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 2 - 1 | Butrinti | 25-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
Pogradeci | 2 - 2 | Shkumbini | 18-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 1 - 0 | Oriku | 11-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 1 - 0 | Maliqi | 17-12-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
Kelcyra | 0 - 1 | Shkumbini | 03-12-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 2 - 0 | Turbina | 26-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
AF Luftëtari | 1 - 0 | Shkumbini | 12-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 3 - 2 | Devolli | 06-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi B | |
Delvina | 1 - 2 | Shkumbini | 29-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 3 - 1 | Labëria | 22-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi B | |
Butrinti | 0 - 0 | Shkumbini | 08-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 0 - 1 | Pogradeci | 01-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi B | |
Oriku | 1 - 0 | Shkumbini | 24-09-2023 15:00 | Kat. 2-të Grupi B | |
Shkumbini | 2 - 1 | Albanët | 27-09-2023 15:00 | Turi i Pare Paraeliminatore | |
Delvina | 0 - 0 | Shkumbini | 04-05-2023 15:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 3 - 1 | Maliqi | 30-04-2023 15:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 0 - 0 | Pogradeci | 16-04-2023 15:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
AF Luftetari | 3 - 1 | Shkumbini | 09-04-2023 15:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 3 - 0 | Tepelena | 02-04-2023 15:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Labëria | 2 - 0 | Shkumbini | 19-03-2023 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 1 - 0 | Devolli | 12-03-2023 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 2 - 0 | Albpetrol | 05-03-2023 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Memaliaj | 0 - 0 | Shkumbini | 26-02-2023 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 0 - 2 | Butrinti | 19-02-2023 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 0 - 1 | Delvina | 12-02-2023 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Maliqi | 2 - 3 | Shkumbini | 05-02-2023 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 1 - 4 | AF Elbasani | 29-01-2023 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 1 - 4 | AF Luftetari | 13-11-2022 13:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Tepelena | 1 - 4 | Shkumbini | 06-11-2022 14:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 1 - 3 | Labëria | 30-10-2022 14:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Devolli | 3 - 0 | Shkumbini | 23-10-2022 14:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Albpetrol | 0 - 3 | Shkumbini | 16-10-2022 14:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 1 - 0 | Memaliaj | 09-10-2022 14:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Butrinti | 3 - 0 | Shkumbini | 02-10-2022 14:00 | Kat. Dyte B 22/23 | |
Shkumbini | 0 - 3 | Egnatia | 28-09-2022 15:00 | Kupa e Shqiperise | |
Shkumbini | 0 - 3 | Lushnja | 07-05-2022 16:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 0 - 2 | Korabi | 23-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Pogradeci | 6 - 0 | Shkumbini | 16-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 2 - 3 | Turbina | 09-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Bylis | 4 - 0 | Shkumbini | 02-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 1 - 2 | Tërbuni | 19-02-2022 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Maliqi | 2 - 1 | Shkumbini | 12-02-2022 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Erzeni | 3 - 1 | Shkumbini | 05-02-2022 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Vora | 3 - 1 | Shkumbini | 22-01-2022 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Lushnja | 4 - 1 | Shkumbini | 22-12-2021 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 0 - 1 | Burreli | 19-12-2021 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Korabi | 1 - 0 | Shkumbini | 15-12-2021 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 1 - 1 | Pogradeci | 04-12-2021 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Turbina | 1 - 2 | Shkumbini | 28-11-2021 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 2 - 0 | Bylis | 24-11-2021 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Besëlidhja | 2 - 0 | Shkumbini | 21-11-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 2 - 2 | Besa | 07-11-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Butrinti | 5 - 2 | Shkumbini | 30-10-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 0 - 5 | Tomori | 23-10-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 3 - 1 | Maliqi | 02-10-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 3 - 2 | Erzeni | 25-09-2021 16:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Apolonia | 2 - 1 | Shkumbini | 18-09-2021 16:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 2 - 1 | Vora | 11-09-2021 16:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tirana | 6 - 0 | Shkumbini | 13-10-2021 13:30 | Kupa Grupi A 1/16 21/22 | |
Shkumbini | 0 - 3 | Tirana | 22-09-2021 16:00 | Kupa Grupi A 1/16 21/22 | |
Internacional Tirana | 2 - 5 | Shkumbini | 23-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 4 - 2 | KF Valbona | 16-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 3 - 0 | Iliria | 09-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shënkolli | 1 - 2 | Shkumbini | 05-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 8 - 1 | Gramshi | 01-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Ada | 0 - 3 | Shkumbini | 23-04-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 6 - 0 | Bulqiza | 16-04-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Sopoti | 1 - 1 | Shkumbini | 10-04-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 7 - 0 | KF Klosi | 04-04-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Luz i Vogël 2008 | 2 - 2 | Shkumbini | 31-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 6 - 0 | Mirdita | 27-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 0 - 0 | Tërbuni | 13-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 4 - 0 | Internacional Tirana | 07-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 0 - 2 | Shkumbini | 03-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Iliria | 1 - 3 | Shkumbini | 27-02-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 6 - 0 | Shënkolli | 13-02-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Gramshi | 0 - 3 | Shkumbini | 06-02-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 3 - 0 | KF Ada | 24-12-2020 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Bulqiza | 1 - 2 | Shkumbini | 19-12-2020 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 4 - 0 | Sopoti | 13-12-2020 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 0 - 0 | Luz i Vogël 2008 | 29-11-2020 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Mirdita | 0 - 4 | Shkumbini | 22-11-2020 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Tërbuni | 0 - 3 | Shkumbini | 04-11-2020 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Tirana | 4 - 1 | Shkumbini | 01-11-2020 13:30 | Kupa Grupi A 1/16 20/21 | |
Shkumbini | 1 - 1 | Dinamo City | 14-12-2019 13:00 | Kat.Pare A 19/20 | |
Tërbuni | 1 - 1 | Shkumbini | 09-11-2019 13:00 | Kat.Pare A 19/20 | |
Shkumbini | 1 - 2 | Veleçiku | 02-11-2019 14:00 | Kat.Pare A 19/20 | |
Kukësi | 6 - 0 | Shkumbini | 01-10-2019 14:00 | Kupa Grupi B 1/16 19/20 | |
Shkumbini | 1 - 3 | Kukësi | 18-09-2019 16:00 | Kupa Grupi B 1/16 19/20 | |
Shkumbini | 1 - 0 | Luz i Vogël 2008 | 30-05-2019 14:00 | Playoff Kat e Pare Extra | |
Veleçiku | 1 - 0 | Shkumbini | 24-05-2019 16:00 | Playoff Kat e Pare 18/19 | |
Albpetrol | 1 - 2 | Shkumbini | 12-05-2019 16:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
Shkumbini | 4 - 0 | FK Skrapari | 05-05-2019 17:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
Shkumbini | 1 - 0 | Butrinti | 17-03-2019 15:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
Shkumbini | 3 - 0 | Gramozi | 24-02-2019 14:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
Term FC | 0 - 2 | Shkumbini | 16-12-2018 14:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
Shkumbini | 0 - 0 | Albpetrol | 09-12-2018 14:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
FK Skrapari | 0 - 2 | Shkumbini | 02-12-2018 14:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
Shkumbini | 6 - 1 | Delvina | 25-11-2018 14:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
Shkumbini | 1 - 0 | Maliqi | 18-11-2018 14:00 | Kat. Dyte B 18/19 | |
Shkumbini U-17 | 0 - 0 | SH.S.Pepa U-17 | 25-12-2015 11:30 | Mosha U-17 15/16 | |
Shkumbini U-17 | 2 - 0 | Domozdova U-17 | 05-12-2015 11:00 | Mosha U-17 15/16 | |
Shkumbini U-17 | 3 - 1 | Skampini U-17 | 15-11-2015 11:00 | Mosha U-17 15/16 | |
SH.S.Pepa U-17 | 2 - 0 | Shkumbini U-17 | 08-11-2015 13:00 | Mosha U-17 15/16 | |
KF Shkumbini (B) U13 | 0 - 3 | KF Shkumbini U-13 | 01-05-2015 10:00 | Mosha U-13 14/15 | |
KF Domozdova U15 | 2 - 2 | KF Shkumbini U-13 | 18-04-2015 11:00 | Mosha U-13 14/15 |
Skuadra | Minute | Goal type | Ndeshja | Kompeticioni | Data |
---|---|---|---|---|---|
Shkumbini | 37 | GOAL | Shkumbini - KF Klosi | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | 04-04-2021 13:30 |
KF Shkumbini (B) U13 | 16 | GOAL | KF Shkumbini (B) U13 - KF Shkumbini U-13 | Mosha U-13 14/15 | 01-05-2015 10:00 |
Skuadra | Card | Minute | Ndeshja | Kompeticioni | Data | |
---|---|---|---|---|---|---|
Shkumbini | YELLOW | 38 | Devolli - Shkumbini | Kat. 2-të Grupi B | 17-03-2024 14:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 45 | Shkumbini - Labëria | Kat. 2-të Grupi B | 22-10-2023 14:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 27 | Butrinti - Shkumbini | Kat. 2-të Grupi B | 08-10-2023 14:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 22 | Shkumbini - Maliqi | Kat. Dyte B 22/23 | 30-04-2023 15:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 45 | Shkumbini - Pogradeci | Kat. Dyte B 22/23 | 16-04-2023 15:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 45 | Shkumbini - Devolli | Kat. Dyte B 22/23 | 12-03-2023 13:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 45 | Memaliaj - Shkumbini | Kat. Dyte B 22/23 | 26-02-2023 13:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 30 | Shkumbini - Butrinti | Kat. Dyte B 22/23 | 19-02-2023 13:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 21 | Shkumbini - AF Luftetari | Kat. Dyte B 22/23 | 13-11-2022 13:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 15 | Tepelena - Shkumbini | Kat. Dyte B 22/23 | 06-11-2022 14:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 42 | Shkumbini - Labëria | Kat. Dyte B 22/23 | 30-10-2022 14:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 41 | Devolli - Shkumbini | Kat. Dyte B 22/23 | 23-10-2022 14:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 23 | Shkumbini - Turbina | Kategoria e Pare 21/22 | 09-04-2022 15:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 5 | Shkumbini - Tërbuni | Kategoria e Pare 21/22 | 19-02-2022 14:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 13 | Erzeni - Shkumbini | Kategoria e Pare 21/22 | 05-02-2022 13:30 | |
Shkumbini | YELLOW | 40 | Vora - Shkumbini | Kategoria e Pare 21/22 | 22-01-2022 13:30 | |
Shkumbini | SECOND_YELLOW | 45 | Vora - Shkumbini | Kategoria e Pare 21/22 | 22-01-2022 13:30 | |
Shkumbini | YELLOW | 14 | Korabi - Shkumbini | Kategoria e Pare 21/22 | 15-12-2021 13:30 | |
Shkumbini | YELLOW | 45 | Shkumbini - Vora | Kategoria e Pare 21/22 | 11-09-2021 16:00 |
Skuadra | Start date | End date | Status |
---|---|---|---|
Shkumbini | 2020-09-28 | ACTIVE | |
Shkumbini | 2018-09-14 | 2020-09-15 | ACTIVE |
Shkumbini U-17 | 2015-10-19 | 2018-06-30 | INACTIVE |
Shkumbini U-17 | 2015-10-18 | INACTIVE | |
KF Shkumbini U-13 | 2013-10-10 | 2015-10-18 | ACTIVE |
Ekipi vendas | Reuzultati | Ekipi mik | Data | Kompeticioni |
---|