|
COCA COLA TEPELENA |
1 - 5 |
ALBAMER |
13-02-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
ALBAMER |
5 - 1 |
Futura Dent |
08-02-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Kastriotet |
1 - 1 |
ALBAMER |
29-01-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
ALBAMER |
1 - 3 |
ANTIGONEAN |
15-01-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Al-Ar |
0 - 1 |
ALBAMER |
12-12-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
ALBAMER |
1 - 1 |
Friends Team |
07-12-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
ROAMEL |
1 - 4 |
ALBAMER |
28-11-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
ALBAMER |
0 - 1 |
FC Parku |
22-11-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
ALBAMER |
3 - 1 |
Big-Bite |
02-11-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
FC MUSA |
1 - 2 |
ALBAMER |
25-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
ALBAMER |
3 - 1 |
JATA MARKET |
17-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Bujari |
5 - 1 |
KKD |
12-02-2024 21:00 |
Kupa Kategoria 2-te 5x5 Durres |
|
KKD |
2 - 0 |
FJT Auto |
07-02-2024 21:00 |
Kupa Kategoria 2-te 5x5 Durres |
|
KKD |
0 - 3 |
Leon MFC |
30-01-2024 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Kismeti |
4 - 2 |
KKD |
26-01-2024 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Sallmani SC |
1 - 2 |
KKD |
17-01-2024 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
KKD |
4 - 1 |
Santal MFC |
11-01-2024 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Alesio |
3 - 4 |
KKD |
18-12-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
KKD |
8 - 4 |
L15 |
14-12-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
AED |
2 - 6 |
KKD |
08-12-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
KKD |
3 - 4 |
FJT Auto |
30-11-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Veneta MFC |
1 - 3 |
KKD |
23-11-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
KKD |
1 - 3 |
Art-Inox |
16-11-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Edarte |
7 - 4 |
KKD |
06-11-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
KKD |
11 - 4 |
Amigos |
20-10-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
ALBAMER |
0 - 1 |
VILA-L MFC |
10-04-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ALBAMER |
1 - 1 |
ANTIGONEAN |
14-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
JU AR PLAST |
1 - 1 |
ALBAMER |
10-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ALBAMER |
1 - 0 |
ROAMEL |
02-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
BTL |
4 - 1 |
ALBAMER |
21-02-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ALBAMER |
2 - 3 |
Ferraj FC |
07-02-2023 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
COCA COLA TEPELENA |
1 - 5 |
ALBAMER |
31-01-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ALBAMER |
3 - 3 |
North Gate |
14-12-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
KKD |
2 - 2 |
ALBAMER |
25-11-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Futura Dent |
3 - 2 |
ALBAMER |
11-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ALBAMER |
3 - 0 |
JATA MARKET |
01-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Prestige MFC team |
6 - 0 |
ALBAMER |
26-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ALBAMER |
4 - 0 |
FB PASSION |
20-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
2 - 1 |
ALBAMER |
11-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ALBAMER |
1 - 1 |
MD |
05-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
FC Dussel |
3 - 0 |
ALBAMER |
27-09-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ALBAMER |
0 - 1 |
Al-Ar |
24-01-2023 21:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
NOVA |
0 - 1 |
ALBAMER |
07-12-2022 22:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
KS1 |
2 - 5 |
Armata Veriut |
11-04-2022 21:00 |
5X5 Play-off 21/22 |
|
Lorenco SHPK |
0 - 1 |
KS1 |
01-04-2022 20:00 |
5X5 Play-off 21/22 |
|
KS1 |
5 - 4 |
Sallmani SC |
22-03-2022 20:00 |
5X5 Play-off 21/22 |
|
Armata Veriut |
5 - 3 |
KS1 |
08-03-2022 19:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
2 - 3 |
Santal MFC |
04-03-2022 21:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
12 - 0 |
Amigos |
16-02-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
FC Klima |
2 - 5 |
KS1 |
08-02-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
2 - 3 |
FJT Auto |
01-02-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
4 - 4 |
Armata Veriut |
16-12-2021 21:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Amigos |
2 - 8 |
KS1 |
16-11-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
3 - 1 |
FC Klima |
08-11-2021 21:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
FJT Auto |
2 - 0 |
KS1 |
01-11-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
4 - 3 |
Lorenco SHPK |
25-10-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
2 - 2 |
Santal MFC |
29-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
5 - 5 |
KS1 |
22-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Veneta MFC |
2 - 4 |
KS1 |
15-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
1 - 5 |
FC Klima |
09-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Aiba Company |
2 - 10 |
KS1 |
05-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
8 - 5 |
Deutsch Sport |
01-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Blead FC |
4 - 4 |
KS1 |
25-03-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
3 - 1 |
Real Madrit |
18-03-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Santal MFC |
3 - 1 |
KS1 |
25-02-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
1 - 8 |
Armata Veriut |
18-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
4 - 2 |
KS1 |
11-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
1 - 2 |
Veneta MFC |
04-02-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
FC Klima |
6 - 4 |
KS1 |
22-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
5 - 3 |
Aiba Company |
14-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
9 - 2 |
Blead FC |
24-12-2020 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Shkendia u19/A |
3 - 1 |
Shkendia u19/c |
13-03-2019 10:30 |
Kampionati U19 |
|
Shkendia u19/b |
3 - 1 |
Shkendia u19/A |
01-03-2019 09:00 |
Kampionati U19 |
|
Shkendia U19/D |
2 - 3 |
Shkendia u19/A |
13-02-2019 11:00 |
Kampionati U19 |
|
Shkendia u19/A |
3 - 1 |
Shkendia U19/D |
09-02-2019 10:00 |
Kampionati U19 |
|
Shkendia u19/A |
3 - 2 |
Shkendia u19/b |
13-12-2018 11:00 |
Kampionati U19 |
|
Shkendia u19/c |
3 - 3 |
Shkendia u19/A |
21-11-2018 10:00 |
Kampionati U19 |
|
Shkendia U17 A |
1 - 0 |
Besa u17 |
23-04-2016 14:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Shkendia U17 A |
1 - 0 |
Shkendia u17/b |
25-03-2016 12:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Shkendia U17 A |
3 - 0 |
KF Erzeni Rajonal |
06-03-2016 14:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Drenica u17 |
0 - 3 |
Shkendia U17 A |
22-02-2016 14:00 |
Kampionati U17 15/16 |
|
Shkendia U17 A |
4 - 1 |
Besa u17 |
07-02-2016 12:30 |
Kampionati U17 15/16 |
|
Shkendia U17 A |
4 - 0 |
Shkendia u17/b |
04-12-2015 08:00 |
Kampionati U17 15/16 |
|
Shkendia U17 A |
2 - 1 |
KF Erzeni Rajonal |
15-11-2015 13:30 |
Kampionati U17 15/16 |
|
Djemte e Detit U15-A |
3 - 0 |
Manza u15 |
10-05-2015 17:30 |
Kampionati U15/A faza II 14/15 |
|
KF Erzeni U15 |
3 - 2 |
Djemte e Detit U15-A |
29-03-2015 12:00 |
Kampionati U15/A faza II 14/15 |
|
Djemte e Detit U15-A |
0 - 3 |
Juvenilia U15 |
18-01-2015 09:00 |
Kampionati U15/A faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
D04 U15 |
4 - 2 |
Djemte e Detit U15-A |
24-12-2014 08:30 |
Kampionati U15/A faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Adriatik Sport U15 |
1 - 4 |
Djemte e Detit U15-A |
13-12-2014 09:00 |
Kampionati U15/A faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Djemte e Detit U15-A |
1 - 3 |
Besa U15/G |
07-12-2014 15:00 |
Kampionati U15/A faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
KF Erzeni U15 |
2 - 3 |
Djemte e Detit U15-A |
29-11-2014 12:00 |
Kampionati U15/A faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |