|
Apolonia |
8 - 1 |
Besa |
20-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Skënderbeu |
10 - 1 |
Besa |
28-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
3 - 2 |
Apolonia |
31-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Besa |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
3 - 2 |
Butrinti |
16-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
5 - 3 |
Besa |
09-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
13 - 0 |
Besa |
25-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
3 - 0 |
Shkendia B |
19-06-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
FC Kinostudio |
2 - 2 |
AF Shqiponjat 2017 |
04-04-2021 11:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
5 - 2 |
A.F.Bajrami |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Shkendia B |
3 - 4 |
AF Shqiponjat 2017 |
14-03-2021 14:30 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
JA Tirana |
3 - 3 |
AF Shqiponjat 2017 |
28-02-2021 11:30 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 2 |
Football Republic U19/B |
21-02-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
KS Luftëtari |
1 - 4 |
Shkëndija Dr. |
28-06-2020 12:00 |
Play-Out Superiore U-17 19/20 |
|
Laçi |
4 - 1 |
Shkëndija Dr. |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 6 |
Vllaznia |
14-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 1 |
Brians |
07-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
KF Shkodra |
3 - 2 |
Shkëndija Dr. |
01-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 2 |
Partizani |
23-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 5 |
Tirana |
22-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Shkëndija Dr. |
15-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 2 |
Laçi |
23-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Shkëndija Dr. |
10-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Brians |
3 - 2 |
Shkëndija Dr. |
03-11-2019 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 2 |
KF Shkodra |
27-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Shkëndija Dr. |
20-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 2 |
Shënkolli |
06-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Shkëndija Dr. |
28-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
4 - 0 |
Dinamo City |
22-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
9 - 5 |
Shkëndija Dr. |
15-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Pepa |
2 - 0 |
Shkëndija Dr. |
18-01-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Olimpiku-Durres U17 |
1 - 1 |
Shkendia U17 A |
25-05-2019 17:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Shkendia U17 A |
3 - 4 |
Sukthi u17 |
18-05-2019 10:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Besa u17 |
1 - 2 |
Shkendia U17 A |
12-05-2019 14:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Shkendia U17 A |
0 - 3 |
Egnatia U17 |
05-05-2019 16:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Shkendia U17 A |
6 - 2 |
Shqiponjat 2017 U17 |
12-04-2019 18:30 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Teuta U17 |
2 - 5 |
Shkendia U17 A |
06-04-2019 08:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Shkendia U17 A |
3 - 1 |
Shkendia u17/b |
27-03-2019 10:00 |
Kampionati U17 FAZA E DYTE |
|
Shkendia U17 A |
2 - 4 |
Sukthi u17 |
02-03-2019 13:00 |
Kampionati U17 |
|
Olimpiku-Durres U17 |
4 - 1 |
Shkendia U17 A |
24-02-2019 17:00 |
Kampionati U17 |
|
Besa u17 |
0 - 3 |
Shkendia U17 A |
17-02-2019 15:00 |
Kampionati U17 |
|
Adriatik Sport U17 |
0 - 6 |
Shkendia U17 A |
09-02-2019 08:00 |
Kampionati U17 |
|
Shkendia U17 A |
3 - 1 |
Egnatia U17 |
09-12-2018 14:00 |
Kampionati U17 |
|
Djemte e Detit U15 |
1 - 1 |
Adriatik Sport U15 |
05-05-2018 16:00 |
Kampionati U15/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U15 |
0 - 4 |
Teuta U15/B |
28-04-2018 18:00 |
Kampionati U15/B Faza e dyte |
|
Besa U15/G |
0 - 2 |
Adriatik Sport U15 |
21-04-2018 17:00 |
Kampionati U15/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U15 |
3 - 0 |
Arena Shijak U15 |
14-04-2018 16:30 |
Kampionati U15/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U15 |
3 - 0 |
Adriatiku U15/A |
07-04-2018 16:00 |
Kampionati U15/B Faza e dyte |
|
Koral Sport U15 |
2 - 2 |
Adriatik Sport U15 |
01-04-2018 18:00 |
Kampionati U15/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U15 |
1 - 2 |
Teuta U15/A |
18-03-2018 14:00 |
Kampionati U15/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U15 |
1 - 0 |
Arena Shijak U15 |
24-12-2017 11:00 |
Kampionati U15/B |
|
Adriatik Sport U15 |
3 - 0 |
KF Erzeni U15/A |
17-12-2017 08:00 |
Kampionati U15/B |
|
Adriatik Sport U15 |
6 - 1 |
D04 U15-A |
25-11-2017 09:00 |
Kampionati U15/B |
|
Adriatiku U15/A |
1 - 4 |
Adriatik Sport U15 |
18-11-2017 10:00 |
Kampionati U15/B |
|
Adriatik Sport U15 |
0 - 3 |
Teuta U15/A |
12-11-2017 08:00 |
Kampionati U15/B |
|
Adriatiku-2012 U15 |
2 - 10 |
Adriatik Sport U15 |
30-04-2017 12:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Adriatik Sport U15 |
0 - 2 |
Djemte e Detit U15 |
02-04-2017 12:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Besa u15 |
1 - 0 |
Adriatik Sport U15 |
10-12-2016 12:30 |
Kampionati U15/B |
|
Adriatik Sport U15 |
3 - 2 |
Djemte e Detit U15 |
04-12-2016 08:00 |
Kampionati U15/B |
|
Adriatik Sport U15 |
2 - 1 |
KF Erzeni U15 |
29-11-2016 13:00 |
Kampionati U15/B |
|
Adriatik Sport U13 |
3 - 1 |
Drenica U13 |
01-05-2015 17:30 |
Kampionati U13/B faza II 14/15 |
|
Kasa U13 |
1 - 3 |
Adriatik Sport U13 |
13-12-2014 14:00 |
Kampionati U13/B faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Adriatik Sport U13 |
8 - 0 |
Kastrioti U13 |
08-12-2014 11:00 |
Kampionati U13/B faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Adriatik Sport U13 |
4 - 1 |
Besa U13/A |
22-11-2014 13:00 |
Kampionati U13/B faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Teuta U13 |
0 - 1 |
Adriatik Sport U13 |
09-11-2014 10:00 |
Kampionati U13/B faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Teuta U11 |
0 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
08-02-2014 10:30 |
U11 - 13/14 |
|
Adriatik Sport U11 |
0 - 1 |
Durresi Ri U11 |
01-02-2014 08:00 |
U11 - 13/14 |