|
Egnatia |
3 - 2 |
Korabi |
19-12-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Korabi |
13-12-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
0 - 2 |
Partizani |
29-11-2023 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Korabi |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Tomori |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Apolonia |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Tomori |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Burreli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tomori |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Oriku |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tomori |
26-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Tomori |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Turbina |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Tomori |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Flamurtari |
12-12-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tomori |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Besëlidhja |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
31-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Skënderbeu |
15-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Dinamo City |
02-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Tomori |
17-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Lushnja |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Tomori |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Tomori |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
1 - 3 |
Laçi |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
4 - 0 |
Burreli |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Burreli |
2 - 1 |
Tomori |
28-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Turbina |
4 - 3 |
Tomori |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Tomori |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 2 |
Tomori |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tomori |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Tërbuni |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 2 |
Tomori |
07-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
5 - 2 |
Shkumbini |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Vora |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Burreli |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Tomori |
22-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Turbina |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tomori |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Butrinti |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Tomori |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
5 - 2 |
Maliqi |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 5 |
Tomori |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 1 |
Tomori |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tomori |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Korabi |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Tomori |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Laçi |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Tomori |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Egnatia |
27-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
0 - 2 |
Tomori |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
13-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Tomori |
21-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besa |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Turbina |
09-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Tomori |
05-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Pogradeci |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
3 - 2 |
Naftëtari |
19-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tepelena |
1 - 4 |
Tomori |
12-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
8 - 1 |
KF Selenica |
08-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Delvina |
0 - 2 |
Tomori |
04-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
5 - 0 |
Albpetrol |
28-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Memaliaj |
1 - 3 |
Tomori |
24-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
6 - 2 |
Gramozi |
21-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Përmeti |
0 - 5 |
Tomori |
14-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Butrinti |
07-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Maliqi |
2 - 5 |
Tomori |
08-03-2020 15:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
5 - 0 |
Kelcyra |
01-03-2020 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
FK Skrapari |
1 - 3 |
Tomori |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Tomori |
09-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Kastrioti |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Korabi |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Shkumbini |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Korabi |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Veleçiku |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Korabi |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Tomori |
2 - 3 |
Pogradeci |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Turbina |
4 - 1 |
Tomori |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
0 - 0 |
FK Elbasani |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
1 - 4 |
Apolonia |
21-04-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Tomori |
13-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
0 - 2 |
Turbina |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Tomori |
30-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Tomori |
02-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
1 - 1 |
FK Elbasani |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Tomori |
02-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Egnatia |
22-12-2018 13:30 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Tomori |
15-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tomori |
08-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Pogradeci |
01-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Tomori |
24-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
FK Elbasani |
0 - 2 |
Tomori |
12-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Tomori |
27-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Turbina |
20-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
3 - 2 |
Tomori |
06-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Oriku |
29-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Besa |
23-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Tomori |
15-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Lushnja |
09-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Tomori |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Bylis |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Apolonia |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Bylis |
3 - 1 |
Tomori |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Pogradeci |
3 - 2 |
Tomori |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Tomori |
07-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Tomori |
2 - 1 |
Bylis |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Tirana |
2 - 1 |
Tomori |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Tomori |
2 - 1 |
Iliria |
03-03-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
3 - 0 |
Tomori |
24-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Apolonia |
17-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Tomori |
09-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Tomori |
03-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Turbina |
28-01-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Tomori |
23-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Naftëtari |
16-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tomori |
25-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Shënkolli |
18-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Pogradeci |
16-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Bylis |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Naftëtari |
14-05-2017 17:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
3 - 2 |
Devolli |
07-05-2017 17:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Kelcyra |
4 - 4 |
Naftëtari |
30-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Memaliaj |
23-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
FK Skrapari |
1 - 4 |
Naftëtari |
16-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Maliqi |
09-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Tepelena |
0 - 0 |
Naftëtari |
02-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
KF Domosdova |
19-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Përmeti |
0 - 1 |
Naftëtari |
12-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Butrinti |
25-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Delvina |
0 - 1 |
Naftëtari |
19-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
3 - 1 |
Gramozi |
10-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Gramozi |
18-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Butrinti |
14-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Devolli |
11-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Kelcyra |
3 - 1 |
Butrinti |
04-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Butrinti |
1 - 2 |
Memaliaj |
27-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
FK Skrapari |
0 - 1 |
Butrinti |
23-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Butrinti |
4 - 1 |
Maliqi |
20-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Tepelena |
1 - 4 |
Butrinti |
13-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
KF Domosdova |
06-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Përmeti |
1 - 1 |
Butrinti |
30-10-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Naftëtari |
23-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Delvina |
3 - 1 |
Butrinti |
12-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
8 - 0 |
Butrinti |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Butrinti |
1 - 1 |
Skënderbeu |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
KS Vlora |
3 - 2 |
Tomori |
15-05-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Lushnja |
07-05-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Tomori |
01-05-2016 10:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
3 - 2 |
Tirana U19/B |
17-04-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Tomori |
10-04-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
KS Vlora |
2 - 9 |
Tomori |
13-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
06-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Tirana U19/B |
02-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
3 - 1 |
Tomori |
28-02-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Tomori |
20-12-2015 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
6 - 0 |
KS Vlora |
30-11-2015 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Tomori |
22-11-2015 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Butrinti |
15-11-2015 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tirana U19/B |
2 - 0 |
Tomori |
08-11-2015 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
6 - 1 |
Gramozi |
13-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Oriku |
2 - 1 |
Tomori |
06-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Tomori |
6 - 2 |
Lushnja |
27-04-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Tomori |
20-04-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
3 - 2 |
KS Vlora |
12-04-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Albpetrol |
0 - 2 |
Tomori |
06-04-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Tomori |
30-03-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
23-03-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Tomori |
16-03-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Tomori |
09-03-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
4 - 1 |
Shkumbini |
02-03-2014 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Albpetrol |
22-12-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Bylis |
15-12-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
KS Luftëtari |
1 - 2 |
Tomori |
08-12-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Butrinti |
01-12-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
24-11-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Tomori |
17-11-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
3 - 2 |
KS Vlora |
10-11-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
Tomori |
03-11-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tomori |
27-10-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Tomori |
5 - 1 |
KS Luftëtari |
20-10-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Butrinti |
3 - 2 |
Tomori |
13-10-2013 10:00 |
U-17 Pare B - 13/14 |
|
Lushnja |
2 - 3 |
TOMORI C U17 |
30-05-2013 18:00 |
PLAY OFF U17 - 12/13 |
|
TOMORI C U17 |
2 - 1 |
FLAMURTARI B U17 |
22-05-2013 16:00 |
U17 GR.A F.II - 12/13 |
|
VLORA "B" U17 |
4 - 1 |
TOMORI C U17 |
18-05-2013 11:30 |
U17 GR.A F.II - 12/13 |
|
VLORA "C" U17 |
0 - 3 |
TOMORI C U17 |
15-05-2013 16:00 |
U17 GR.A F.II - 12/13 |