|
Tomori |
1 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Bylis |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
03-03-2024 18:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Burreli |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
5 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
17-02-2024 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 2 |
Besa |
12-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Lushnja |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
21-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Bylis |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tomori |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Bylis |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Vllaznia |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Bylis |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Bylis |
17-05-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Bylis |
06-05-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Laçi |
29-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Bylis |
23-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Bylis |
19-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Teuta |
15-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Bylis |
01-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tirana |
18-03-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
10-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Erzeni |
05-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Egnatia |
24-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Bylis |
18-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Partizani |
13-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
07-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Kastrioti |
29-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Vllaznia |
25-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Kukësi |
13-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Bylis |
22-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Bylis |
16-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Laçi |
11-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Bylis |
14-11-2022 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Teuta |
02-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Bylis |
29-10-2022 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Bylis |
21-10-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
16-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
08-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Erzeni |
30-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Egnatia |
17-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Bylis |
11-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Partizani |
04-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Bylis |
27-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Kastrioti |
21-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Teuta |
02-05-2023 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
3 - 3 |
Bylis |
26-04-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Bylis |
12-04-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
3 - 6 |
Bylis |
09-02-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 3 |
Bylis |
24-12-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
5 - 3 |
Bylis |
30-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Bylis |
03-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Bylis |
0 - 2 |
Vllaznia |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
Lushnja |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
3 - 3 |
Lushnja |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Erzeni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Burreli |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Lushnja |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Pogradeci |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Lushnja |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Bylis |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Lushnja |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Besa |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Lushnja |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Tomori |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Lushnja |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Maliqi |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
4 - 1 |
Shkumbini |
22-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Vora |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Lushnja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Lushnja |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Korabi |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Lushnja |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Turbina |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Besëlidhja |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Butrinti |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Tërbuni |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
2 - 0 |
Lushnja |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Tomori |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Lushnja |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 2 |
Lushnja |
14-03-2021 13:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
FK Elbasani |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Egnatia |
20-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
1 - 1 |
Lushnja |
05-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Turbina |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Lushnja |
13-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Pogradeci |
09-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Lushnja |
08-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Besa |
04-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Besa |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Veleçiku |
25-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Burreli |
0 - 1 |
Dinamo City |
11-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Egnatia |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Dinamo City |
07-03-2020 14:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
3 - 1 |
Dinamo City |
29-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Dinamo City |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Korabi |
09-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Dinamo City |
02-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Egnatia |
26-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Burreli |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Dinamo City |
14-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Tërbuni |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Veleçiku |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Dinamo City |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Kastrioti |
03-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Dinamo City |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Erzeni |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Dinamo City |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Dinamo City |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Shkumbini |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Dinamo City |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Erzeni |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Dinamo City |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Tomori |
1 - 6 |
Skënderbeu |
11-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
4 - 5 |
Skënderbeu |
27-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
FK Elbasani |
20-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Skënderbeu |
14-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Teuta |
10-04-2019 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
4 - 2 |
Skënderbeu |
07-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 5 |
Shkëndija Dr. |
30-03-2019 10:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Skënderbeu |
16-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Skënderbeu |
02-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Besa |
24-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
3 - 6 |
Skënderbeu |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
FK Elbasani |
10-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 1 |
Skënderbeu |
16-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
08-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Skënderbeu |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 3 |
Pogradeci |
24-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Skënderbeu |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Dinamo City |
03-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
3 - 1 |
Skënderbeu |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Tomori |
20-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Skënderbeu |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Shkëndija Dr. |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
23-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
Skënderbeu |
09-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 5 |
Teuta |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
3 - 0 |
Skënderbeu |
27-01-2019 12:00 |
Kupa U-19 Grupi B |
|
Teuta |
2 - 4 |
Skënderbeu |
20-01-2019 12:00 |
Kupa U-19 Grupi B |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Skënderbeu |
22-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Veleçiku |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Veleçiku |
0 - 3 |
Skënderbeu |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Porto |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
19-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 0 |
Laçi |
16-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
12-05-2018 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Vllaznia |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 2 |
Partizani |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
15-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 5 |
Internacional Tirana |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
25-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 3 |
Kukësi |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 0 |
Tirana |
28-02-2018 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
4 - 1 |
Akademia Futbollit |
25-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Akademia Futbollit |
11-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Partizani |
17-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
25-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Akademia Futbollit |
19-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Porto |
12-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
04-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 3 |
Akademia AAS |
28-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
22-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Vllaznia |
14-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
30-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
24-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
Dinamo City |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Dinamo City |
07-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 4 |
Besa |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Dinamo City |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Flamurtari |
16-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Dinamo City |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
AF Dinamo |
02-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 0 |
Dinamo City |
30-03-2017 00:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
0 - 1 |
Dinamo City |
18-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Flamurtari |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Dinamo City |
05-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Pogradeci |
25-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 3 |
Dinamo City |
19-02-2017 09:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Skënderbeu |
12-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Dinamo City |
18-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besa |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Dinamo City |
04-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
AF Dinamo |
27-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Dinamo City |
19-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
7 - 0 |
Lushnja |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Dinamo City |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Shkëndija Dr. |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Dinamo City |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
FK Elbasani |
12-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Dinamo City |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Teuta |
25-09-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Shkëndija Dr. |
22-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 16/17 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
FK Elbasani |
15-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
Dinamo City |
08-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Dinamo City |
01-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besa |
27-04-2016 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
2 - 1 |
Dinamo City |
22-04-2016 13:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Skënderbeu |
16-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Dinamo City |
09-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Shkëndija Dr. |
02-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Dinamo City |
20-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Dinamo City |
12-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
AF Dinamo |
06-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Dinamo City |
28-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Apolonia |
21-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Dinamo City |
13-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
3 - 4 |
Besa |
19-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Shkëndija Dr. |
13-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Dinamo City |
06-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Pogradeci |
02-12-2015 09:30 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Flamurtari |
29-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
0 - 2 |
Dinamo City |
26-11-2015 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Teuta |
08-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Apolonia |
1 - 4 |
Dinamo City |
01-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 3 |
Skënderbeu |
25-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 1 |
Dinamo City |
18-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 0 |
Dinamo City |
04-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
FK Elbasani |
27-09-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Pogradeci |
5 - 0 |
Dinamo City |
20-09-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Dinamo City |
24-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr B |