|
Shënkolli |
0 - 1 |
Murlani |
11-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
0 - 1 |
Shënkolli |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 5 |
Valbona |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
3 - 3 |
Adriatiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
5 - 0 |
Shënkolli |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Veleçiku |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Shënkolli |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Iliria |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 5 |
Valbona |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
6 - 1 |
KF Ada |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
4 - 3 |
Shënkolli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 4 |
Shënkolli |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Sopoti |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
2 - 2 |
Shënkolli |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 0 |
Bulqiza |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 3 |
Shënkolli |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Veleçiku |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 4 |
Shënkolli |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Tomori |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
4 - 1 |
Maliqi |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 5 |
Besëlidhja |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Apolonia |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
2 - 4 |
Besëlidhja |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Lushnja |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Besëlidhja |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Korabi |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besëlidhja |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Turbina |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Veleçiku |
28-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
4 - 3 |
Dinamo City |
21-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Besëlidhja |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Korabi |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vora |
2 - 1 |
Besëlidhja |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Besëlidhja |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Oriku |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
14-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Erzeni |
09-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besëlidhja |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
28-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
2 - 6 |
Besëlidhja |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Vora |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
3 - 4 |
Egnatia |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Besëlidhja |
18-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Kastrioti |
11-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Besëlidhja |
04-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Korabi |
28-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Besëlidhja |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
4 - 2 |
Erzeni |
14-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Tirana |
5 - 1 |
Besëlidhja |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
16-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Tërbuni |
01-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Besëlidhja |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Kastrioti |
15-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
1 - 2 |
Besëlidhja |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Dinamo City |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Besëlidhja |
02-11-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shkumbini |
27-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Veleçiku |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Egnatia |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Besëlidhja |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Partizani |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Korabi |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
18-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Kastrioti |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Flamurtari |
17-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
03-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
22-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Tirana |
15-12-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
09-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Kastrioti |
25-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Laçi |
03-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
28-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Teuta |
20-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Laçi |
07-10-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Flamurtari |
03-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Laçi |
29-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Partizani |
16-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
19-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Bylis |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Laçi |
9 - 0 |
Naftëtari |
26-09-2018 13:00 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Naftëtari |
0 - 5 |
Laçi |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
Laçi |
12-08-2018 19:45 |
Superkupa e Shqiperise 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
27-05-2018 19:00 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
18-04-2018 15:30 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
FK Kamza |
1 - 2 |
Laçi |
19-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Lushnja |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Laçi |
09-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Skënderbeu |
05-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
29-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
22-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 0 |
FK Kamza |
18-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Laçi |
14-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
4 - 2 |
Flamurtari |
10-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Laçi |
04-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
28-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Lushnja |
22-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Laçi |
17-12-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
10-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
03-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
25-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
20-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
04-11-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
FK Kamza |
30-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Laçi |
21-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Flamurtari |
16-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
12-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Vllaznia |
30-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Laçi |
24-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
17-09-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Laçi |
10-09-2017 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Lushnja |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Laçi |
29-11-2017 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Sopoti |
0 - 12 |
Laçi |
13-09-2017 13:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Korabi |
09-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Laçi |
01-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Brians |
1 - 4 |
Laçi |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
1 - 2 |
Laçi |
19-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Laçi |
04-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
26-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Laçi |
19-02-2017 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Partizani |
12-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Brians |
17-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Brians |
04-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Brians |
27-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
3 - 2 |
Kukësi |
20-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
1 - 2 |
Partizani |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 1 |
Brians |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
23-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
12-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Brians |
02-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
1 - 0 |
Laçi |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
21-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Brians |
08-05-2016 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 2 |
Laçi |
02-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
27-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Laçi |
23-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
16-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Laçi |
09-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Olimpic |
03-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
Laçi |
13-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
10-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Brians |
06-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
2 - 1 |
Brians |
20-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 1 |
Internacional Tirana |
13-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Brians |
08-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
02-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Brians |
28-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
0 - 0 |
Laçi |
21-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 1 |
Vllaznia |
01-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Brians |
24-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
2 - 1 |
Olimpic |
18-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Brians |
04-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
27-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Brians |
20-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Skënderbeu |
6 - 1 |
Laçi |
04-05-2016 15:30 |
Superiore 15/16 |
|
Brians |
1 - 1 |
Kukësi |
17-05-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Porto |
4 - 0 |
Brians |
10-05-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Brians |
1 - 0 |
Besëlidhja |
30-04-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Shkendia B |
1 - 2 |
Brians |
18-04-2015 10:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Brians |
4 - 2 |
Term FC |
12-04-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Brians |
0 - 0 |
Shkendia B |
22-03-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Brians |
08-03-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Brians |
3 - 1 |
Besëlidhja |
25-02-2015 14:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Shkendia B |
3 - 0 |
Brians |
28-11-2014 11:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Brians |
1 - 2 |
Dinamo City |
29-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Brians |
26-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
19-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Brians |
05-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Brians |
15-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Brians |
04-03-2015 12:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
0 - 0 |
Vllaznia |
01-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
3 - 0 |
Pogradeci |
30-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Brians |
23-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
0 - 1 |
Teuta |
02-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Brians |
26-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
1 - 1 |
Laçi |
19-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Brians |
15-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
2 - 1 |
Partizani |
05-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Brians |
14-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Olimpic |
4 - 3 |
Brians |
03-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
1 - 0 |
Vllaznimi |
20-04-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
2 - 1 |
KF Shkodra |
13-04-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Brians |
05-04-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
0 - 1 |
Shkendia B |
30-03-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Burreli |
3 - 6 |
Brians |
23-03-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
0 - 0 |
Kastrioti |
16-03-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
3 - 0 |
Skampini |
09-03-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Vllaznimi |
1 - 1 |
Brians |
02-03-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Brians |
23-02-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
1 - 0 |
Besëlidhja |
22-12-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Shkendia B |
1 - 0 |
Brians |
14-12-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
4 - 1 |
Burreli |
08-12-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Kastrioti |
0 - 5 |
Brians |
01-12-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Skampini |
1 - 1 |
Brians |
24-11-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
2 - 1 |
KF Shkodra |
10-11-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Brians |
03-11-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
1 - 1 |
Shkendia B |
27-10-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Burreli |
2 - 5 |
Brians |
19-10-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
2 - 1 |
Veleçiku |
08-12-2013 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |