|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Burreli |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
4 - 2 |
Burreli |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 1 |
AF Elbasani |
29-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 0 |
Burreli |
21-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Burreli |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Vora |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Burreli |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 2 |
Bylis |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Burreli |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Lushnja |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Burreli |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Burreli |
5 - 4 |
Valbona |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Pogradeci |
26-05-2023 16:00 |
Play-out Kat.Pare 22/23 |
|
Besa |
3 - 0 |
Burreli |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
4 - 1 |
Turbina |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Burreli |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Flamurtari |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Burreli |
07-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Besëlidhja |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Skënderbeu |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besa |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
NOVA |
0 - 1 |
ALBAMER |
07-12-2022 22:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
NOVA |
0 - 2 |
ATS |
08-11-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Friends Team |
2 - 3 |
NOVA |
31-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
7 - 2 |
ECO EMPIRE |
12-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Turbina |
0 - 3 |
Teuta |
10-05-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
6 - 2 |
Turbina |
05-04-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Turbina |
27-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Turbina |
23-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
1 - 3 |
Egnatia |
15-03-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
4 - 0 |
Turbina |
23-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Turbina |
12-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Bylis |
01-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Turbina |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
1 - 3 |
Dinamo City |
09-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Turbina |
26-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
3 - 3 |
Apolonia |
20-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Turbina |
06-10-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Partizani |
29-09-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Turbina |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Teuta |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 0 |
Flamurtari |
24-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
17-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
14-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
FK Elbasani |
10-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 2 |
Skënderbeu |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
27-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Besa |
13-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 4 |
Akademia Futbollit |
06-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Pogradeci |
03-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Akademia Futbollit |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 0 |
Butrinti |
13-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
FK Elbasani |
06-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 4 |
Akademia Futbollit |
31-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 3 |
Skënderbeu |
24-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
Flamurtari |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Teuta |
06-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-11-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Apolonia |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
15-11-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 4 |
Football Republic |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 6 |
Teuta |
03-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 4 |
Vllaznia |
14-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
09-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
18-05-2019 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shënkolli |
12-05-2019 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
05-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
21-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Internacional Tirana |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 2 |
Tirana |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Brians |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
8 - 1 |
Laçi |
17-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Internacional Tirana |
03-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
1 - 5 |
Tirana |
10-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
08-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Tirana |
02-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Shënkolli |
25-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Brians |
1 - 2 |
Tirana |
11-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Laçi |
24-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 4 |
Tirana |
17-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Kukësi |
30-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
23-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Tirana |
19-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
16-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
8 - 2 |
Brians |
02-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
26-01-2019 12:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
Tirana |
6 - 5 |
Akademia Futbollit |
19-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
KEVITAN / U 15 |
1 - 2 |
Ja Tirana U15 |
21-11-2015 16:00 |
Mosha U-15 B 15/16 |