|
AF Elbasani |
3 - 0 |
Burreli |
16-03-2024 18:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Vora |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Burreli |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Burreli |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
17-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
4 - 2 |
Burreli |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Korabi |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 1 |
AF Elbasani |
29-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 0 |
Burreli |
21-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Apolonia |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Burreli |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Vora |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Burreli |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 2 |
Bylis |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 5 |
Luz i Vogël 2008 |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Burreli |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Flamurtari |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Burreli |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 0 |
Burreli |
08-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
4 - 1 |
Besa |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Burreli |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Lushnja |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 1 |
Burreli |
18-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Kastrioti |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Burreli |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Burreli |
5 - 4 |
Valbona |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Pogradeci |
26-05-2023 16:00 |
Play-out Kat.Pare 22/23 |
|
Besa |
3 - 0 |
Burreli |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
4 - 1 |
Turbina |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Burreli |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Flamurtari |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Burreli |
07-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Besëlidhja |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Burreli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Skënderbeu |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
2 - 1 |
Burreli |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Dinamo City |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Burreli |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Lushnja |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besa |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Burreli |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Korabi |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Burreli |
13-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Apolonia |
06-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Burreli |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 1 |
Burreli |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Oriku |
02-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Burreli |
25-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
5 - 0 |
Burreli |
18-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Tërbuni |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Burreli |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Burreli |
2 - 1 |
Tomori |
28-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Bylis |
26-05-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 5 |
Teuta |
26-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Apolonia |
06-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Dinamo City |
01-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Apolonia |
23-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Turbina |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Apolonia |
02-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 4 |
Partizani |
24-01-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Tirana |
01-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Apolonia |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 6 |
Kukësi |
10-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
3 - 3 |
Apolonia |
20-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Teuta |
11-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
6 - 1 |
Apolonia |
06-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Vllaznia |
29-09-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Vora |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Apolonia |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Burreli |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Apolonia |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Bylis |
20-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Apolonia |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Besa |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Apolonia |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Apolonia |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Maliqi |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 2 |
Apolonia |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Apolonia |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Korabi |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Apolonia |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Turbina |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Besëlidhja |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 2 |
Apolonia |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Butrinti |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tërbuni |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Apolonia |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Shkumbini |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Teuta |
6 - 1 |
Apolonia |
26-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Tirana |
21-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Laçi |
16-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Turbina |
3 - 2 |
Apolonia |
24-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 4 |
Tirana |
10-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Apolonia |
05-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 4 |
Vllaznia |
26-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apolonia |
23-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Apolonia |
09-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kukësi |
01-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Turbina |
24-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Apolonia |
03-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Dinamo City |
27-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Apolonia |
21-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Football Republic |
12-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Apolonia |
10-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Teuta |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Apolonia |
23-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Pogradeci |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Apolonia |
29-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Besa |
24-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Apolonia |
18-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Football Republic |
15-04-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Apolonia |
09-04-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Apolonia |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 4 |
FK Elbasani |
27-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
0 - 1 |
Apolonia |
20-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Teuta |
14-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
0 - 2 |
Apolonia |
07-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Butrinti |
04-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Akademia Futbollit |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Apolonia |
20-02-2021 13:30 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 4 |
Football Republic |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Apolonia |
30-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Flamurtari |
24-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 3 |
Besa |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Pogradeci |
06-12-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Apolonia |
29-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Apolonia |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
FK Elbasani |
21-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Apolonia |
14-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Skënderbeu |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Shënkolli |
17-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
FK Elbasani |
09-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Oriku |
19-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Devolli |
1 - 0 |
Shënkolli |
12-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Devolli |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Shënkolli |
03-07-2020 17:30 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Shënkolli |
28-06-2020 10:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Shënkolli |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Tirana |
14-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 4 |
Shënkolli |
10-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 5 |
Shënkolli |
12-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Internacional Tirana |
05-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Laçi |
4 - 0 |
Shënkolli |
23-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
4 - 0 |
Shkëndija Dr. |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Shënkolli |
12-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Akademia AAS |
15-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Vllaznia |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shënkolli |
09-11-2019 09:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Dinamo City |
02-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
3 - 1 |
Shënkolli |
27-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Laçi |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 2 |
Shënkolli |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Term FC |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Akademia AAS |
0 - 1 |
Shënkolli |
22-09-2019 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Partizani |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Shënkolli |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Besa |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Vllaznia |
4 - 5 |
Shënkolli |
05-02-2020 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Teuta |
01-02-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Shënkolli |
26-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Shënkolli |
5 - 1 |
Bylis |
17-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shënkolli |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Shënkolli |
22-05-2019 13:30 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Flamurtari |
18-05-2019 12:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shënkolli |
12-05-2019 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Laçi |
07-05-2019 15:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Vllaznia |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 3 |
Shënkolli |
20-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Partizani |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
2 - 3 |
Shënkolli |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Brians |
0 - 1 |
Shënkolli |
30-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Kukësi |
16-03-2019 11:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Kukësi |
06-03-2019 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
Shënkolli |
03-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Brians |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
2 - 0 |
Shënkolli |
10-02-2019 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
3 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
19-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Laçi |
12-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Shënkolli |
09-12-2018 09:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Shënkolli |
25-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Partizani |
11-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Shënkolli |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Brians |
1 - 3 |
Shënkolli |
21-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Internacional Tirana |
07-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Shënkolli |
30-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Vllaznia |
23-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Tirana |
19-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Shënkolli |
16-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
2 - 3 |
Shënkolli |
02-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Vora |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Iliria |
1 - 0 |
Shënkolli |
31-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
2 - 1 |
Shënkolli |
02-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
FK Spartak Tirana |
25-03-2018 12:00 |
U-19 Pare A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
2 - 3 |
Besëlidhja |
03-03-2018 09:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
KF Shkodra |
24-02-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Besëlidhja |
11-02-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Shkendia B |
04-02-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Brians |
5 - 0 |
Besëlidhja |
10-12-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Besëlidhja |
26-11-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
FK Spartak Tirana |
19-11-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Besëlidhja |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
05-11-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Burreli |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Shkendia B |
2 - 3 |
Besëlidhja |
21-10-2017 11:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
4 - 1 |
Brians |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Erzeni |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Besëlidhja |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
*beslidhja |
1 - 2 |
U13-SH-Scutari |
22-11-2014 11:30 |
Mosha U-13 SHK 14/15 |
|
U9-SH-Thedoor-B |
2 - 3 |
*beslidhja |
15-11-2014 10:15 |
Mosha U-13 SHK 14/15 |