|
Valbona |
2 - 0 |
Adriatiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Valbona |
24-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
1 - 0 |
Veleçiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Valbona |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
AF Elbasani |
2 - 2 |
Bylis |
21-12-2023 18:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 0 |
Besa |
16-12-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
AF Elbasani |
11-12-2023 12:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Lushnja |
02-12-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 1 |
AF Elbasani |
27-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 1 |
Kastrioti |
22-11-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 0 |
Burreli |
08-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
AF Elbasani |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 1 |
AF Elbasani |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Apolonia |
24-09-2023 19:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
AF Elbasani |
18-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Vora |
14-09-2023 18:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
AF Elbasani |
03-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
AF Elbasani |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Turbina |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tërbuni |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Flamurtari |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tërbuni |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Besëlidhja |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Tërbuni |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Tërbuni |
06-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 0 |
Tërbuni |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Dinamo City |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Tërbuni |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Besa |
05-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
3 - 0 |
Tërbuni |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
3 - 2 |
Lushnja |
11-10-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Tirana |
04-06-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Apolonia |
01-06-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Bylis |
26-05-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 5 |
Teuta |
26-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Dinamo City |
01-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Apolonia |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Teuta |
11-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Vora |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Apolonia |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Burreli |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Pogradeci |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Apolonia |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Bylis |
20-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Apolonia |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Apolonia |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Apolonia |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Maliqi |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Apolonia |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 2 |
Apolonia |
22-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Apolonia |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Korabi |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Apolonia |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Turbina |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Besëlidhja |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 2 |
Apolonia |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Butrinti |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tërbuni |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Apolonia |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Shkumbini |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Erzeni |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Turbina |
3 - 2 |
Apolonia |
24-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 4 |
Vllaznia |
26-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 4 |
Apolonia |
20-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Apolonia |
07-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Shënkolli |
30-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Laçi |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Dinamo City |
27-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Football Republic |
12-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Apolonia |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
24-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Apolonia |
12-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Apolonia |
08-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Partizani |
03-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Apolonia |
27-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
20-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Apolonia |
13-02-2021 14:00 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Apolonia |
06-02-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tirana |
31-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Apolonia |
24-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Kukësi |
20-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Laçi |
16-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Apolonia |
09-01-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Besa |
3 - 3 |
Apolonia |
18-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Pogradeci |
11-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Lushnja |
1 - 2 |
Apolonia |
05-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Apolonia |
8 - 5 |
Besa |
28-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Apolonia |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Lushnja |
15-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Internacional Tirana |
15-07-2020 18:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Shënkolli |
03-07-2020 17:30 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Apolonia |
26-06-2020 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Apolonia |
24-06-2020 16:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Kukësi |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 2 |
Apolonia |
17-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apolonia |
12-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
5 - 0 |
Besa |
08-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
09-02-2020 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Apolonia |
22-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Skënderbeu |
10-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
1 - 1 |
Apolonia |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Teuta |
27-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Apolonia |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Oriku |
0 - 0 |
Apolonia |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Devolli |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
2 - 3 |
Apolonia |
16-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Pogradeci |
08-02-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
5 - 1 |
Shënkolli |
02-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Apolonia |
25-01-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Turbina |
21-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Apolonia |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
7 - 0 |
FK Elbasani |
07-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Oriku |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Devolli |
1 - 2 |
Apolonia |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besa |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Apolonia |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Teuta |
0 - 0 |
FK Kamza |
10-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Partizani |
03-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
4 - 1 |
FK Kamza |
27-01-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Skënderbeu |
21-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 2 |
Kukësi |
25-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 3 |
Teuta |
07-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 0 |
FK Kamza |
03-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Tirana |
27-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
FK Kamza |
21-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
2 - 2 |
Flamurtari |
07-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
FK Kamza |
03-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Shkendia B |
03-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 2 |
Kukësi |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Besa |
29-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-17 17/18 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Besa |
23-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-17 17/18 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Besa |
16-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Besa |
06-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
3 - 0 |
FK Elbasani |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 3 |
Shkëndija Dr. |
22-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
5 - 1 |
Pogradeci |
15-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Besa |
08-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
AF Dinamo |
01-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Besa |
24-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 1 |
Skënderbeu |
18-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Besa |
11-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
04-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
AF Dinamo |
1 - 5 |
Besa |
25-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
5 - 0 |
Flamurtari |
18-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 4 |
Besa |
11-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
4 - 0 |
Pogradeci |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Besa |
09-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
4 - 0 |
FK Elbasani |
26-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Besa |
19-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
1 - 0 |
Teuta |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Besa |
05-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 1 |
AF Dinamo |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Besa |
22-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Shkëndija Dr. |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
1 - 1 |
Dinamo City |
24-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
21-02-2018 14:00 |
Gjysem Finale |
|
Kukësi |
3 - 4 |
Besa |
03-02-2018 10:00 |
Gjysem Finale |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Besa |
28-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 B |
|
Besa |
2 - 1 |
Shkëndija Dr. |
21-01-2018 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 B |
|
Besa |
0 - 1 |
Shkëndija Dr. |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 4 |
Besa |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Besa |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
0 - 1 |
FK Elbasani |
15-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Pogradeci |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 0 |
Besa |
05-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
1 - 2 |
Teuta |
21-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besa |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
0 - 4 |
Flamurtari |
03-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
5 - 0 |
Lushnja |
27-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besa |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
3 - 1 |
Shkëndija Dr. |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Besa |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
3 - 0 |
Besa |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Dinamo City |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Besa |
25-09-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
0 - 1 |
Teuta |
15-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Besa |
08-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
2 - 1 |
Pogradeci |
01-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 0 |
AF Dinamo |
17-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Besa |
10-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 0 |
Besa |
20-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
2 - 1 |
FK Elbasani |
13-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
3 - 4 |
Besa |
19-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
0 - 1 |
AF Dinamo |
13-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 0 |
Besa |
06-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
2 - 5 |
Teuta |
02-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Besa |
29-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Besa |
08-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Besa |
25-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 1 |
Dinamo City |
18-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
0 - 2 |
Shkëndija Dr. |
27-09-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
24-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr B |
|
Kosal u15 |
3 - 2 |
Durresi Ri u15 |
16-05-2015 12:30 |
Kampionati U15/B faza II 14/15 |
|
Teuta U15 |
5 - 1 |
Kosal u15 |
09-05-2015 13:30 |
Kampionati U15/B faza II 14/15 |
|
Kosal u15 |
2 - 6 |
D04 U15-A |
11-04-2015 13:00 |
Kampionati U15/B faza II 14/15 |
|
Durresi Ri u15 |
3 - 0 |
Kosal u15 |
14-12-2014 11:00 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Kosal u15 |
0 - 1 |
Adriatiku-2012 U15 |
06-12-2014 12:30 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Besa u15 |
5 - 1 |
Kosal u15 |
30-11-2014 14:00 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Kosal u15 |
0 - 3 |
Teuta U15 |
22-11-2014 15:00 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Kosal u15 |
4 - 1 |
Manza u15 |
16-11-2014 12:30 |
Kampionati U15/B Faza 1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Djemte e Detit U13 |
1 - 2 |
Kosal u13 |
16-11-2013 14:00 |
U13 - 13/14 |