|
Bylis |
2 - 0 |
Besa |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Bylis |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tomori |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
0 - 0 |
AF Elbasani |
26-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
21-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 2 |
Bylis |
17-02-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Bylis |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 2 |
Bylis |
21-12-2023 18:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Bylis |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Bylis |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Flamurtari |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 2 |
Bylis |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Besa |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 3 |
Bylis |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Kastrioti |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Korabi |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Bylis |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tomori |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Bylis |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Bylis |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Kukësi |
1 - 11 |
Bylis |
27-12-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
3 - 2 |
Vora |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Vllaznia |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Bylis |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Bylis |
06-05-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Laçi |
29-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Bylis |
23-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Bylis |
19-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Teuta |
15-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Bylis |
01-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tirana |
18-03-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Erzeni |
05-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Egnatia |
24-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Bylis |
18-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Partizani |
13-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Kastrioti |
29-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Vllaznia |
25-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Bylis |
21-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Kukësi |
13-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Bylis |
22-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Bylis |
16-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Teuta |
02-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Bylis |
29-10-2022 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Bylis |
21-10-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
16-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
08-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Erzeni |
30-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Egnatia |
17-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Bylis |
11-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Partizani |
04-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Bylis |
27-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Kastrioti |
21-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
3 - 2 |
Bylis |
11-05-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Vllaznia |
25-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 4 |
Bylis |
07-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Bylis |
03-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Bylis |
0 - 2 |
Vllaznia |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Bylis |
26-05-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Egnatia |
24-05-2022 17:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Bylis |
17-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Partizani |
10-05-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 3 |
Bylis |
04-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Vllaznia |
26-04-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Bylis |
20-04-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Dinamo City |
13-04-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 4 |
Bylis |
29-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 6 |
Bylis |
23-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 6 |
Bylis |
15-03-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Partizani |
22-02-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Bylis |
15-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Laçi |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Egnatia |
2 - 6 |
Bylis |
01-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Tirana |
17-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
6 - 1 |
Dinamo City |
13-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
8 - 3 |
Apolonia |
07-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Teuta |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Vllaznia |
26-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Bylis |
19-10-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
6 - 0 |
Egnatia |
11-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Bylis |
29-09-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Besa |
3 - 2 |
Bylis |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 3 |
Butrinti |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Bylis |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tërbuni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 4 |
Bylis |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Shkumbini |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Bylis |
20-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Vora |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Bylis |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Bylis |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Pogradeci |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Bylis |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Erzeni |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Besa |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Bylis |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tomori |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Bylis |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Maliqi |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Bylis |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 2 |
Bylis |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Bylis |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Korabi |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Bylis |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Turbina |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Bylis |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Bylis |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 2 |
Bylis |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Skënderbeu |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Oriku |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Oriku |
1 - 2 |
Bylis |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Bylis |
2 - 4 |
Partizani |
26-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Bylis |
11-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Teuta |
07-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Bylis |
30-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Bylis |
15-01-2021 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Tirana |
09-01-2021 13:30 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
4 - 3 |
Bylis |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
27-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Bylis |
23-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Bylis |
19-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Skënderbeu |
21-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Laçi |
04-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
6 - 1 |
Shënkolli |
12-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Bylis |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
6 - 2 |
Laçi |
16-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Turbina |
23-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tirana |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Dinamo City |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Veleçiku |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Pogradeci |
4 - 2 |
AF Dinamo |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Pogradeci |
05-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Shkëndija Dr. |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Besa |
01-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
5 - 0 |
Pogradeci |
24-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Pogradeci |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
FK Elbasani |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Pogradeci |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Teuta |
16-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
2 - 0 |
Pogradeci |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Shkëndija Dr. |
02-04-2017 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Pogradeci |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
2 - 0 |
FK Elbasani |
19-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Pogradeci |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Teuta |
05-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Pogradeci |
25-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Flamurtari |
19-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Pogradeci |
12-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
1 - 2 |
Pogradeci |
18-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Shkëndija Dr. |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Pogradeci |
04-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Pogradeci |
27-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besa |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Pogradeci |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Dinamo City |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Pogradeci |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
4 - 0 |
Lushnja |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
AF Dinamo |
12-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Shkëndija Dr. |
7 - 0 |
Pogradeci |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
KF Pogradeci U15 |
3 - 6 |
KF Pogradeci U15 A |
24-05-2015 09:00 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
K.F. KORÇA 2011 U-15 |
2 - 1 |
KF Pogradeci U15 |
16-05-2015 13:00 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 |
3 - 1 |
Young Boys Korça |
09-05-2015 09:00 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
K.F.MALIQI U15 |
1 - 0 |
KF Pogradeci U15 |
03-05-2015 11:00 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 |
2 - 1 |
DRILONI U15 |
25-04-2015 09:00 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
3 - 1 |
KF Pogradeci U15 |
18-04-2015 09:00 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 |
0 - 3 |
K.F.SKENDERBEU U15 (A) |
11-04-2015 09:00 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
K.F. SKENDERBEU (B) U15 |
3 - 0 |
KF Pogradeci U15 |
04-04-2015 09:00 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 |
4 - 1 |
BILISHTI U15 |
28-03-2015 13:30 |
Mosha U15 Faz.dyte 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 |
0 - 1 |
K.F. SKENDERBEU (B) U15 |
30-12-2014 09:00 |
Mosha U15 Faz.pare 14/15 |
|
K.F.SKENDERBEU U15 (A) |
5 - 1 |
KF Pogradeci U15 |
20-12-2014 11:30 |
Mosha U15 Faz.pare 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 |
0 - 4 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
13-12-2014 09:00 |
Mosha U15 Faz.pare 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 A |
2 - 0 |
KF Pogradeci U15 |
06-12-2014 09:00 |
Mosha U15 Faz.pare 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 |
1 - 2 |
K.F.MALIQI U15 |
30-11-2014 13:00 |
Mosha U15 Faz.pare 14/15 |
|
Young Boys Korça |
0 - 0 |
KF Pogradeci U15 |
28-11-2014 12:00 |
Mosha U15 Faz.pare 14/15 |
|
KF Pogradeci U15 |
1 - 0 |
K.F. KORÇA 2011 U-15 |
23-11-2014 09:00 |
Mosha U15 Faz.pare 14/15 |
|
DRILONI U15 |
1 - 3 |
KF Pogradeci U15 |
15-11-2014 12:00 |
Mosha U15 Faz.pare 14/15 |
|
KF Pogradeci U13 C |
0 - 2 |
K.F. KORÇA 2011 U-13(A) |
31-05-2014 11:15 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
BILISHTI U15 |
3 - 1 |
KF Pogradeci U13 C |
24-05-2014 12:15 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 C |
1 - 1 |
K.F.SKENDERBEU U13 A |
18-05-2014 11:00 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
DRILONI U15 |
0 - 1 |
KF Pogradeci U13 C |
10-05-2014 10:30 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 C |
0 - 4 |
KF Pogradeci U13 B |
26-04-2014 11:30 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 A |
2 - 0 |
KF Pogradeci U13 C |
19-04-2014 10:00 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 C |
0 - 0 |
K.F.MALIQI U13 |
12-04-2014 11:00 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
K.F. KORÇA 2011 U-13(B) |
3 - 1 |
KF Pogradeci U13 C |
06-04-2014 09:00 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
K.F. KORÇA 2011 U-13(A) |
2 - 3 |
KF Pogradeci U13 C |
28-12-2013 11:15 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 C |
1 - 0 |
BILISHTI U15 |
22-12-2013 10:30 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
K.F.SKENDERBEU U13 A |
1 - 0 |
KF Pogradeci U13 C |
13-12-2013 10:15 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 C |
0 - 2 |
DRILONI U15 |
07-12-2013 10:00 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 B |
0 - 1 |
KF Pogradeci U13 C |
23-11-2013 09:45 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 C |
0 - 2 |
KF Pogradeci U13 A |
17-11-2013 09:00 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
K.F.MALIQI U13 |
2 - 2 |
KF Pogradeci U13 C |
10-11-2013 12:00 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U13 C |
3 - 1 |
K.F. KORÇA 2011 U-13(B) |
02-11-2013 10:30 |
MOSHA U-13 - 13/14 |
|
K.F.SKENDERBEU U13 A |
2 - 0 |
KF Pogradeci U13 C |
25-05-2013 11:30 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 C |
0 - 3 |
YOUNG BOYS F.A KORÇA 94 U13 |
18-05-2013 11:30 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
K.F. KORÇA 2011 U-13(B) |
1 - 2 |
KF Pogradeci U13 C |
11-05-2013 10:00 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 C |
1 - 2 |
K.F. KORÇA 2011 U-13(A) |
27-04-2013 14:00 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 C |
2 - 0 |
SHKENDIJA (REMBEC) U-15 |
21-04-2013 10:00 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 B |
0 - 1 |
KF Pogradeci U13 C |
13-04-2013 10:00 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 C |
1 - 1 |
K.F.MALIQI U13 |
06-04-2013 09:30 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
K.F.SKENDERBEU U13 A |
2 - 1 |
KF Pogradeci U13 C |
22-12-2012 12:30 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 C |
1 - 3 |
YOUNG BOYS F.A KORÇA 94 U13 |
08-12-2012 09:00 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
K.F. KORÇA 2011 U-13(B) |
4 - 2 |
KF Pogradeci U13 C |
29-11-2012 11:30 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 C |
1 - 2 |
K.F. KORÇA 2011 U-13(A) |
28-11-2012 12:00 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 C |
5 - 0 |
SHKENDIJA (REMBEC) U-15 |
24-11-2012 11:45 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 B |
0 - 3 |
KF Pogradeci U13 C |
17-11-2012 10:30 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
KF Pogradeci U13 C |
2 - 2 |
K.F.MALIQI U13 |
11-11-2012 09:00 |
Mosha U-13 - 12/13 |