|
Albpetrol |
5 - 2 |
Tepelena |
21-04-2024 15:00 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Memaliaj |
2 - 0 |
Albpetrol |
13-04-2024 14:00 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Albpetrol |
2 - 0 |
Gramozi |
24-03-2024 14:00 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
FK Skrapari |
0 - 2 |
Albpetrol |
17-03-2024 14:00 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Albpetrol |
3 - 0 |
Osumi |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
|
0 - 4 |
Albpetrol |
03-03-2024 15:00 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Tepelena |
0 - 2 |
Albpetrol |
25-02-2024 13:30 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Albpetrol |
1 - 0 |
Memaliaj |
17-02-2024 13:00 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Gramozi |
2 - 2 |
Albpetrol |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Albpetrol |
5 - 0 |
FK Skrapari |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Osumi |
0 - 0 |
Albpetrol |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Albpetrol |
3 - 0 |
|
18-11-2023 13:30 |
Kat. 3-të Grupi B |
|
Butrinti |
3 - 0 |
Albpetrol |
04-05-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Delvina |
30-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Maliqi |
4 - 1 |
Albpetrol |
23-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
0 - 4 |
AF Elbasani |
16-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Pogradeci |
7 - 0 |
Albpetrol |
09-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
AF Luftetari |
02-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Tepelena |
1 - 0 |
Albpetrol |
19-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 2 |
Labëria |
12-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Albpetrol |
05-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Devolli |
25-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
Memaliaj |
19-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Delvina |
2 - 0 |
Albpetrol |
05-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
Maliqi |
29-01-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
0 - 2 |
Pogradeci |
13-11-2022 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
2 - 2 |
Albpetrol |
06-11-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
Tepelena |
30-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Albpetrol |
23-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
0 - 3 |
Shkumbini |
16-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Memaliaj |
1 - 2 |
Albpetrol |
02-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
Përmeti |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
1 - 0 |
Albpetrol |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Devolli |
17-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
1 - 1 |
Albpetrol |
09-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
2 - 1 |
Albpetrol |
13-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
1 - 0 |
Memaliaj |
06-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
4 - 3 |
Albpetrol |
20-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
4 - 0 |
Gramozi |
13-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kelcyra |
2 - 4 |
Albpetrol |
06-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Përmeti |
0 - 3 |
Albpetrol |
19-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
1 - 1 |
Tepelena |
05-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Devolli |
0 - 0 |
Albpetrol |
28-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
0 - 1 |
AF Luftetari |
21-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Flamurtari |
07-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Labëria |
24-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Memaliaj |
1 - 0 |
Albpetrol |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
4 - 1 |
Sopoti |
03-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Gramozi |
0 - 2 |
Albpetrol |
25-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
2 - 0 |
Kelcyra |
19-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
0 - 4 |
Naftëtari |
23-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
FK Skrapari |
2 - 2 |
Albpetrol |
16-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Albpetrol |
1 - 1 |
Gramozi |
09-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Maliqi |
4 - 1 |
Albpetrol |
06-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Albpetrol |
4 - 0 |
Tepelena |
02-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Devolli |
0 - 1 |
Albpetrol |
24-04-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
Delvina |
18-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Përmeti |
1 - 0 |
Albpetrol |
11-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
Kelcyra |
04-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Memaliaj |
2 - 1 |
Albpetrol |
01-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Albpetrol |
2 - 3 |
Labëria |
21-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
4 - 0 |
Albpetrol |
14-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Albpetrol |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
FK Skrapari |
03-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Albpetrol |
28-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Albpetrol |
0 - 1 |
Maliqi |
21-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Tepelena |
0 - 0 |
Albpetrol |
07-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Internacional Tirana |
15-07-2020 18:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Shënkolli |
03-07-2020 17:30 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Apolonia |
26-06-2020 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 2 |
Apolonia |
17-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apolonia |
12-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
5 - 0 |
Besa |
08-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Apolonia |
15-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
09-02-2020 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Besa |
26-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
5 - 1 |
Akademia Futbollit |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
FK Elbasani |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
29-09-2019 13:30 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Apolonia |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
5 - 1 |
Pogradeci |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Shënkolli |
26-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
KF Shkodra |
19-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Term FC |
5 - 2 |
Apolonia |
26-05-2019 12:00 |
Finale Kategoria e Pare U-19 18/19 |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Lushnja |
18-05-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Oriku |
3 - 1 |
Apolonia |
11-05-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
5 - 0 |
Durrësi 04 |
05-05-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Apolonia |
28-04-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Butrinti |
21-04-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
2 - 3 |
Apolonia |
14-04-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
KS Vlora |
10-04-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Apolonia |
06-04-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Apolonia |
24-03-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Durrësi 04 |
16-03-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
8 - 0 |
KS Vlora |
03-03-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
4 - 4 |
Apolonia |
24-02-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Bylis |
2 - 4 |
Apolonia |
10-02-2019 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Pepa |
16-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Apolonia |
09-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
5 - 0 |
Butrinti |
02-12-2018 13:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Lushnja |
28-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Apolonia |
18-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
KS Vlora |
2 - 6 |
Apolonia |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
10 - 0 |
Football Republic |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
13 - 0 |
Bylis |
21-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
0 - 3 |
Apolonia |
14-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Oriku |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Butrinti |
0 - 6 |
Apolonia |
29-09-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Fieri |
27-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
KS Vlora |
2 - 6 |
Apolonia |
20-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Tomori |
13-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
4 - 1 |
Apolonia |
05-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Pepa |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
22-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Apolonia |
14-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Fieri |
08-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
3 - 1 |
Apolonia |
31-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Pepa |
25-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Durrësi 04 |
6 - 2 |
Apolonia |
18-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
3 - 3 |
KS Vlora |
11-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Tomori |
0 - 5 |
Apolonia |
06-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Butrinti |
3 - 1 |
Apolonia |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Lushnja |
22-10-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
KS Vlora |
0 - 6 |
Apolonia |
08-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Butrinti |
27-05-2017 11:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Fieri |
2 - 3 |
Apolonia |
20-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
KS Luftëtari |
14-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
1 - 3 |
Apolonia |
10-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
3 - 1 |
Apolonia |
07-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
KS Vlora |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
1 - 1 |
Apolonia |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
KS Vlora |
19-03-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Apolonia |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
05-03-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Apolonia |
26-02-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Fieri |
0 - 5 |
Apolonia |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Pepa |
27-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Vlora |
1 - 0 |
Apolonia |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Apolonia |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Fieri |
1 - 3 |
NAFTETARI A |
07-05-2016 12:30 |
Mosha U15 Gr.C F.3 15/16 |
|
GRAGOTI U15 |
0 - 4 |
Fieri |
28-04-2016 16:00 |
Mosha U15 Gr.C F.3 15/16 |
|
LUSHNJA A U15 |
3 - 0 |
Fieri |
23-04-2016 09:30 |
Mosha U15 Gr.C F.3 15/16 |
|
Fieri |
2 - 3 |
TOMORI A |
21-04-2016 16:30 |
Mosha U15 Gr.C F.3 15/16 |
|
RRUFEJA U15 |
0 - 2 |
Fieri |
09-03-2016 15:00 |
Mosha U15 Gr.C F.3 15/16 |
|
Fieri |
1 - 0 |
NAFTETARI A |
19-03-2016 11:00 |
Mosha U15 Gr.C 15/16 F.2 |
|
Fieri |
3 - 3 |
FK LUSHNJA U15 |
06-02-2016 13:30 |
Mosha U15 Gr.C 15/16 F.2 |
|
RRUFEJA U15 |
0 - 3 |
Fieri |
25-12-2015 11:30 |
Mosha U15 Gr.C 15/16 F.2 |
|
Fieri |
3 - 2 |
RRUFEJA U15 |
06-12-2015 10:00 |
Mosha U15 Gr.C 15/16 F.1 |
|
YLBERI U13 |
2 - 2 |
APOLLONIA 98 U13 |
18-05-2013 12:30 |
U13 F.II - 12/13 |
|
Murialdo |
7 - 2 |
APOLLONIA 98 U13 |
13-04-2013 09:30 |
U13 F.II - 12/13 |
|
APOLLONIA 98 U13 |
7 - 6 |
DOGANI U13 |
15-12-2012 10:30 |
Mosha U-13 - 12/13 |
|
VLORA A |
2 - 3 |
APOLLONIA 98 U13 |
25-11-2012 10:00 |
Mosha U-13 - 12/13 |