|
Tirana |
1 - 0 |
Kukësi |
13-04-2024 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Dinamo City |
07-04-2024 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Kukësi |
29-03-2024 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
17-03-2024 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Kukësi |
01-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Erzeni |
25-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
16-02-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Kukësi |
11-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 3 |
Tirana |
03-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
3 - 2 |
Kukësi |
29-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 4 |
Egnatia |
19-01-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
22-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
4 - 3 |
Kukësi |
08-10-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Erzeni |
02-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
27-09-2023 20:15 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Kukësi |
23-09-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 4 |
Egnatia |
03-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Tirana |
03-04-2024 15:00 |
Turi i Gjashte 1/2 Gjysme Finale |
|
Partizani |
3 - 5 |
Kukësi |
05-03-2024 17:00 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Partizani |
20-02-2024 13:30 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
AF Elbasani |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Kukësi |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Erzeni |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kukësi |
10-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 3 |
Egnatia |
01-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Kukësi |
18-03-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
10-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Kukësi |
06-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
24-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
18-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Kukësi |
07-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Tirana |
29-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Kukësi |
26-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 2 |
Erzeni |
22-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Kukësi |
13-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Kukësi |
13-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Vllaznia |
03-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Kukësi |
30-10-2022 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Egnatia |
22-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Kukësi |
17-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
01-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Partizani |
19-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
09-09-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Kastrioti |
03-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
28-08-2022 19:30 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Tirana |
19-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Partizani |
09-05-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Kukësi |
31-01-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
4 - 4 |
Kukësi |
26-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Kukësi |
03-10-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Kukësi |
01-03-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kukësi |
5 - 0 |
Apolonia |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Kukësi |
18-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Labëria |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Turbina |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
4 - 3 |
Tomori |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Turbina |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Maliqi |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 3 |
Turbina |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Apolonia |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 2 |
Turbina |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Lushnja |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Turbina |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Korabi |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Turbina |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Bylis |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Turbina |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Besa |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Butrinti |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Turbina |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Tërbuni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Turbina |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Shkumbini |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 0 |
Vora |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Turbina |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Burreli |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Turbina |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Pogradeci |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Turbina |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Turbina |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Turbina |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Partizani |
6 - 1 |
Turbina |
04-05-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
2 - 3 |
Tirana |
12-04-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Turbina |
23-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Turbina |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Turbina |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Egnatia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Turbina |
19-05-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
4 - 4 |
Dinamo City |
11-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
8 - 2 |
Turbina |
03-05-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
4 - 6 |
Turbina |
20-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Shënkolli |
1 - 4 |
Turbina |
06-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Turbina |
10-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Turbina |
24-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Tirana |
09-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
3 - 5 |
Vllaznia |
26-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 2 |
Turbina |
18-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
3 - 0 |
Kastrioti |
13-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Shënkolli |
16-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
1 - 3 |
Laçi |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Turbina |
23-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
1 - 4 |
Kukësi |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Pogradeci |
2 - 0 |
Turbina |
27-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Lushnja |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Turbina |
21-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
13-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Turbina |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Besa |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Flamurtari |
06-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
4 - 1 |
Pogradeci |
23-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Turbina |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
2 - 1 |
FK Elbasani |
13-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Turbina |
09-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Egnatia |
05-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
2 - 0 |
Turbina |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Turbina |
04-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Turbina |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
Tirana U19/A |
0 - 2 |
Gramshi |
12-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Apolonia |
26-06-2020 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Tirana |
14-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
08-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Dinamo City |
04-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Tirana |
23-02-2020 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Laçi |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 4 |
Tirana |
13-02-2020 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shënkolli |
09-11-2019 09:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Internacional Tirana |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Tirana |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
7 - 1 |
Shkëndija Dr. |
28-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 3 |
Tirana |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Akademia AAS |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Shënkolli |
01-03-2020 17:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Dinamo City |
05-02-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 4 |
Tirana |
31-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Term FC |
1 - 1 |
Tirana |
25-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Pepa |
19-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
04-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
28-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani U 15 A |
0 - 1 |
TIRANA- C- U15 |
16-05-2015 00:00 |
Mosha U-15 C 14/15 Faza e dyte |
|
LAPRAKA Futboll U15 |
1 - 3 |
TIRANA- C- U15 |
25-04-2015 00:00 |
Mosha U-15 C 14/15 Faza e dyte |