|
Murlani |
0 - 3 |
Veleçiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
1 - 0 |
Veleçiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Tërbuni |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Veleçiku |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Veleçiku |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
1 - 4 |
Veleçiku |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
3 - 4 |
Iliria |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
1 - 2 |
Veleçiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besa |
0 - 1 |
Oriku |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Besa |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Besa |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 2 |
Besa |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
5 - 1 |
Turbina |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besa |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 4 |
Flamurtari |
27-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Besa |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
12-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Besa |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Butrinti |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Besa |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tërbuni |
03-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
3 - 2 |
Besa |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
4 - 0 |
Shkumbini |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Besa |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Vora |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Besa |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besa |
06-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
0 - 3 |
Pogradeci |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Besa |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
0 - 1 |
Erzeni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Besa |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tomori |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 0 |
Maliqi |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 2 |
Besa |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 1 |
Besa |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Lushnja |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
5 - 1 |
Besa |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Besa |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Turbina |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 0 |
Pogradeci |
22-09-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Flamurtari |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Besa |
21-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
1 - 1 |
Lushnja |
05-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
4 - 0 |
FK Elbasani |
23-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besa |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
2 - 0 |
Turbina |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Besa |
22-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Pogradeci |
07-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Besa |
04-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Besa |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 20/21 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Besa |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
Laçi |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
11-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Vllaznia |
05-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
6 - 1 |
KS Luftëtari |
27-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 5 |
Teuta |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 5 |
Tirana |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
08-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Laçi |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
22-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
08-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Partizani |
02-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
5 - 1 |
KS Luftëtari |
26-01-2020 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Kukësi |
22-01-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
22-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
14-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Vllaznia |
07-12-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Teuta |
09-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
03-11-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
19-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
05-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
22-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Flamurtari |
14-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Partizani |
28-08-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
24-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Apolonia |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Turbina |
01-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Turbina |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Partizani |
30-05-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Kukësi |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
20-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
10-04-2019 15:30 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 3 |
KS Luftëtari |
06-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Teuta |
23-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
17-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
03-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 5 |
Kastrioti |
27-01-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Partizani |
23-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 3 |
KS Luftëtari |
16-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
09-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Kukësi |
01-12-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
24-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Tirana |
11-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Skënderbeu |
07-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
5 - 3 |
KS Luftëtari |
08-05-2019 17:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Tirana |
24-04-2019 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Egnatia |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
KS Luftëtari |
23-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Vora |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Vora |
0 - 4 |
KS Luftëtari |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Vllaznia B |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Erzeni |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 0 |
Vllaznia B |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Besëlidhja |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Vllaznia B |
03-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Vllaznia B |
18-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Vllaznia B |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Vllaznia B |
23-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Vllaznia B |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Sopoti |
3 - 4 |
Vllaznia B |
19-05-2017 16:00 |
Playoff Kat e Pare Gr B 16/17 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Vllaznia B |
19-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Gramshi |
11-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Vllaznia B |
05-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
3 - 0 |
Kevitan |
26-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Vllaznia B |
19-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Albpetrol |
0 - 2 |
Vllaznia B |
18-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
4 - 2 |
Vora |
14-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
1 - 3 |
Vllaznia B |
11-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Partizani B |
05-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Kukesi B |
0 - 1 |
Vllaznia B |
27-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Tirana U19/A |
1 - 1 |
Vllaznia B |
20-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Egnatia |
13-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Vllaznia B |
06-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
5 - 0 |
Internacional Tirana |
30-10-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Kevitan |
2 - 3 |
Vllaznia B |
23-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
16-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
25-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
09-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Vllaznia |
01-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
5 - 1 |
Tirana |
23-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
16-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
10-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 3 |
Vllaznia |
02-04-2016 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Brians |
20-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
13-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
10-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
06-03-2016 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
6 - 1 |
Brians |
21-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Olimpic |
14-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
13-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
0 - 5 |
Vllaznia |
06-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
02-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Internacional Tirana |
29-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Vllaznia |
21-11-2015 18:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 1 |
Vllaznia |
01-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
0 - 6 |
Vllaznia |
25-10-2015 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
18-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Vllaznia |
04-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Porto |
27-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
20-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Bulqiza |
0 - 0 |
Vllaznia B |
14-04-2016 12:00 |
Kat.Trete Gr A 15/16 |
|
Vllaznia B |
7 - 0 |
Mirdita |
07-04-2016 12:00 |
Kat.Trete Gr A 15/16 |
|
Kukesi B |
2 - 3 |
Vllaznia B |
25-01-2016 10:45 |
Kat.Trete Gr A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
30-01-2016 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Brians |
23-01-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Partizani |
3 - 1 |
Vllaznia |
21-05-2015 13:00 |
Play-Off Superiore U-19 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
KS Vlora |
17-05-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Vllaznia |
10-05-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Vllaznia |
29-04-2015 17:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Skënderbeu |
19-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
12-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Shkëndija Dr. |
05-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Vllaznia |
22-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Olimpic |
15-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Vllaznia |
08-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Pogradeci |
04-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznimi |
0 - 3 |
Vllaznia |
01-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Besa |
22-02-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Vllaznia |
15-02-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
KS Vlora |
2 - 1 |
Vllaznia |
21-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Laçi |
14-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Vllaznia |
07-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
03-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
30-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
0 - 2 |
Vllaznia |
23-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
09-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 3 |
Vllaznia |
02-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Olimpic |
4 - 6 |
Vllaznia |
19-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
4 - 1 |
Dinamo City |
15-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Vllaznia |
04-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
6 - 0 |
Vllaznimi |
28-09-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-09-2014 13:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
FK Elbasani |
03-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Vllaznia |
18-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
11-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
0 - 2 |
Vllaznia |
04-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
FK Elbasani |
27-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Besa |
20-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 3 |
Vllaznia |
09-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
06-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 3 |
Vllaznia |
29-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Laçi |
23-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 4 |
Vllaznia |
15-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Pogradeci |
09-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Vllaznia |
02-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Shkëndija Dr. |
23-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Teuta |
16-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Dinamo City |
22-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Kukësi |
11-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Vllaznia |
08-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Apolonia |
01-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
20-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 4 |
Vllaznia |
10-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Vllaznia |
30-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Skënderbeu |
27-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Vllaznia |
13-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Flamurtari |
06-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 1 |
Vllaznia |
29-09-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Vllaznia |
22-09-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Vllaznia |
01-05-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |