|
Korabi |
2 - 1 |
Tomori |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tomori |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 4 |
Flamurtari |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
17-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Tomori |
20-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Vora |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Tomori |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Bylis |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Tomori |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tomori |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Burreli |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
4 - 0 |
Tomori |
29-10-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Besa |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Tomori |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
5 - 1 |
Tomori |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Kastrioti |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tomori |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Korabi |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Lushnja |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Shënkolli |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Korabi |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 1 |
Korabi |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Tomori |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Apolonia |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Tomori |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Burreli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tomori |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Oriku |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tomori |
26-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Tërbuni |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Tomori |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Turbina |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tomori |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Tomori |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
1 - 3 |
Laçi |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
1 - 1 |
Pogradeci |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
4 - 3 |
Tomori |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Bylis |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Tomori |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Besa |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 2 |
Tomori |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 2 |
Tomori |
07-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
5 - 2 |
Shkumbini |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Vora |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Tomori |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Burreli |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Apolonia |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Korabi |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Apolonia |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Turbina |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Besëlidhja |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 2 |
Apolonia |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Butrinti |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tërbuni |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Erzeni |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
8 - 3 |
Apolonia |
07-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Apolonia |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Teuta |
11-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Egnatia |
27-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Tomori |
21-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Dinamo City |
27-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Apolonia |
21-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Football Republic |
12-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Teuta |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Apolonia |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Apolonia |
24-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Kukësi |
20-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Laçi |
16-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Apolonia |
09-01-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kastrioti |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
27-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Vllaznia |
23-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Teuta |
19-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
13-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Skënderbeu |
09-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Apolonia |
05-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
6 - 1 |
Apolonia |
29-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Partizani |
25-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Apolonia |
21-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Bylis |
08-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Apolonia |
04-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Apolonia |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Turbina |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
Besa |
3 - 3 |
Apolonia |
18-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Pogradeci |
11-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Lushnja |
1 - 2 |
Apolonia |
05-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Apolonia |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Lushnja |
15-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Apolonia |
24-06-2020 16:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Kukësi |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Oriku |
0 - 0 |
Apolonia |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Devolli |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
2 - 3 |
Apolonia |
16-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Pogradeci |
08-02-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
5 - 1 |
Shënkolli |
02-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Apolonia |
25-01-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Turbina |
21-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Apolonia |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
7 - 0 |
FK Elbasani |
07-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Oriku |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Devolli |
1 - 2 |
Apolonia |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besa |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Apolonia |
26-10-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Apolonia |
19-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Iliria |
05-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Turbina |
1 - 3 |
Apolonia |
28-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Lushnja |
22-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Apolonia |
14-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Apolonia |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Tomori |
2 - 3 |
Pogradeci |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Turbina |
4 - 1 |
Tomori |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
0 - 0 |
FK Elbasani |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
1 - 4 |
Apolonia |
21-04-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Tomori |
13-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
0 - 2 |
Turbina |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Tomori |
30-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Tomori |
02-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Tomori |
17-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
3 - 6 |
Skënderbeu |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
28-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Tomori |
10-11-2018 13:30 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Teuta |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 5 |
Dinamo City |
14-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Besa |
08-10-2018 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Tomori |
22-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Shkëndija Dr. |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
6 - 3 |
Tomori |
09-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 4 |
Flamurtari |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
FK Elbasani |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Apolonia |
10-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Tomori |
02-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Egnatia |
22-12-2018 13:30 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Tomori |
15-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tomori |
08-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Pogradeci |
01-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Tomori |
24-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
FK Elbasani |
0 - 2 |
Tomori |
12-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Flamurtari |
6 - 1 |
Tomori |
20-01-2019 12:00 |
Kupa U-19 Grupi B |
|
Bylis |
4 - 1 |
Tomori |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Bylis |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Iliria |
1 - 2 |
Tomori |
04-06-2018 17:00 |
Finale Kategoria e Pare U-19 17/18 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Term FC |
30-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Butrinti |
3 - 3 |
Tomori |
27-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
20-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Durrësi 04 |
2 - 2 |
Tomori |
15-05-2018 15:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
7 - 1 |
Pepa |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Tirana U19/B |
25-04-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
KS Vlora |
1 - 2 |
Tomori |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Durrësi 04 |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
4 - 1 |
Butrinti |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Lushnja |
4 - 3 |
Tomori |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Apolonia |
06-03-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tirana U19/B |
0 - 2 |
Tomori |
28-02-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Term FC |
18-02-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Pepa |
0 - 2 |
Tomori |
11-02-2018 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Durrësi 04 |
1 - 5 |
Tomori |
17-12-2017 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Lushnja |
13-12-2017 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
4 - 1 |
KS Vlora |
09-12-2017 13:30 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Tomori |
19-11-2017 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Apolonia |
2 - 5 |
Tomori |
04-11-2017 11:30 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Tirana U19/B |
28-10-2017 10:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Term FC |
3 - 3 |
Tomori |
21-10-2017 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
4 - 2 |
Pepa |
15-10-2017 12:00 |
U-19 Pare B 17/18 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Apolonia |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Pogradeci |
3 - 2 |
Tomori |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Shënkolli |
3 - 0 |
Tomori |
24-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Pepa |
1 - 1 |
Tomori |
28-05-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
21-05-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Tomori |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Butrinti |
07-05-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
1 - 1 |
KS Vlora |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Tomori |
09-04-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Butrinti |
12-03-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Tomori |
05-03-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
0 - 2 |
Tomori |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
KS Vlora |
1 - 4 |
Tomori |
04-12-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
28-11-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Tomori |
13-11-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Apolonia |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Bylis |
- |
Tomori |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Pepa |
23-10-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
4 - 1 |
KS Vlora |
16-04-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Fieri |
0 - 5 |
Tomori |
19-03-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Vlora |
3 - 2 |
Tomori |
15-05-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Lushnja |
07-05-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Tomori |
01-05-2016 10:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
3 - 2 |
Tirana U19/B |
17-04-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Tomori |
10-04-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
0 - 4 |
Bylis |
03-04-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
1 - 2 |
Lushnja |
20-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
KS Vlora |
2 - 9 |
Tomori |
13-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
06-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Tirana U19/B |
02-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
3 - 1 |
Tomori |
28-02-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Tomori |
20-12-2015 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
6 - 0 |
KS Vlora |
30-11-2015 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
TOMORI A U17 |
2 - 4 |
HIMARA U17 |
30-05-2015 17:00 |
Mosha U-17 14/15 F.II |
|
TOMORI B U17 |
0 - 3 |
TOMORI A U17 |
06-05-2015 16:00 |
Mosha U-17 14/15 F.II |
|
TOMORI A U17 |
2 - 2 |
TOLE-ALBA U17 |
25-04-2015 13:00 |
Mosha U-17 14/15 F.II |
|
VLORA "D" U17 |
1 - 5 |
TOMORI A U17 |
18-04-2015 11:30 |
Mosha U-17 14/15 F.II |
|
Krutja |
0 - 7 |
TOMORI A U17 |
04-04-2015 15:30 |
Mosha U-17 14/15 F.II |
|
TOMORI A U17 |
3 - 4 |
JEHONA U17 |
28-03-2015 11:00 |
Mosha U-17 14/15 F.II |
|
MURIALDO U17 |
1 - 1 |
TOMORI A U17 |
21-03-2015 11:30 |
Mosha U-17 14/15 F.II |
|
TOMORI A U17 |
2 - 2 |
HIMARA U17 |
14-02-2015 12:00 |
U-17 2014 |
|
TOMORI B U17 |
0 - 6 |
TOMORI A U17 |
17-01-2015 10:30 |
U-17 2014 |
|
TOMORI A U17 |
4 - 2 |
TOLE-ALBA U17 |
28-11-2014 11:00 |
U-17 2014 |
|
VLORA "D" U17 |
0 - 4 |
TOMORI A U17 |
23-11-2014 11:00 |
U-17 2014 |
|
TOMORI A U17 |
2 - 0 |
JEHONA U17 |
02-11-2014 10:00 |
U-17 2014 |
|
MURIALDO U17 |
2 - 1 |
TOMORI A U17 |
25-10-2014 14:00 |
U-17 2014 |
|
LUSHNJA A U15 |
0 - 1 |
TOMORI A |
02-05-2014 14:30 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI A |
0 - 0 |
FK LUSHNJA U15 |
28-04-2014 15:00 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI A |
1 - 0 |
ALBPETROL "A" U15 |
12-04-2014 12:00 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
MURIALDO U15 |
0 - 0 |
TOMORI A |
07-04-2014 16:00 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI A |
2 - 3 |
APOLLONIA 98 U15 |
29-03-2014 12:30 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI A |
2 - 1 |
NAFTETARI A |
22-02-2014 09:30 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
FK LUSHNJA U15 |
1 - 2 |
TOMORI A |
14-12-2013 10:30 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
ALBPETROL "A" U15 |
2 - 8 |
TOMORI A |
11-12-2013 14:30 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI A |
2 - 3 |
LUSHNJA A U15 |
07-12-2013 12:00 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI A |
4 - 1 |
MURIALDO U15 |
30-11-2013 11:00 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
APOLLONIA 98 U15 |
0 - 2 |
TOMORI A |
16-11-2013 11:00 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI A |
1 - 0 |
TOMORI C U15 |
26-10-2013 16:30 |
U15 GR.B - 13/14 |
|
KF DIVJAKA U15-1 |
3 - 2 |
TOMORI A |
24-05-2013 16:00 |
U15 GR.B F.II - 12/13 |
|
MURIALDO U15 |
6 - 2 |
TOMORI A |
21-04-2013 10:00 |
U15 GR.B F.II - 12/13 |
|
MURIALDO U15 |
5 - 1 |
TOMORI A |
18-11-2012 10:30 |
Mosha U-15 B - 12/13 |