|
Vora |
2 - 1 |
AF Elbasani |
11-05-2023 18:00 |
Finale Kat e Dyte 22/23 |
|
Vora |
2 - 0 |
K.F Murlani |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
Vora |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 0 |
Naftëtari |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 3 |
Vora |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
3 - 0 |
Gramshi |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 3 |
Vora |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 0 |
Sopoti |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
2 - 5 |
Vora |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
4 - 0 |
Bulqiza |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
0 - 7 |
Vora |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 3 |
Vora |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
5 - 1 |
Veleçiku |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 3 |
Vora |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
4 - 0 |
Iliria |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Vora |
06-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
1 - 1 |
Valbona |
01-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Vora |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
0 - 4 |
Vora |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 4 |
Shënkolli |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
0 - 0 |
Kastrioti |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Vora |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 4 |
Erzeni |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Besa |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Erzeni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Erzeni |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tomori |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Erzeni |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Tërbuni |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Erzeni |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Maliqi |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Erzeni |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Shkumbini |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Erzeni |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Apolonia |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Erzeni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Vora |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
0 - 1 |
Erzeni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Lushnja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 2 |
Erzeni |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Korabi |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Erzeni |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Pogradeci |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 4 |
Erzeni |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Turbina |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
3 - 2 |
Erzeni |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Bylis |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Erzeni |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Erzeni |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Dinamo City |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Kastrioti |
26-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Bylis |
21-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kastrioti |
17-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Teuta |
13-05-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kastrioti |
08-05-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Skënderbeu |
02-05-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kastrioti |
28-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Laçi |
24-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Kastrioti |
17-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Kukësi |
10-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kastrioti |
04-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kastrioti |
13-03-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Tirana |
07-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Kastrioti |
03-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Apolonia |
27-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Kastrioti |
20-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Partizani |
13-02-2021 14:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Kastrioti |
07-02-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Bylis |
30-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Kastrioti |
24-01-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Teuta |
20-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kastrioti |
16-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
Skënderbeu |
09-01-2021 13:30 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kastrioti |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Laçi |
27-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Kastrioti |
23-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Kukësi |
19-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Kastrioti |
13-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Vllaznia |
09-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Kastrioti |
05-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Tirana |
29-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Kastrioti |
25-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Apolonia |
21-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Kastrioti |
08-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Partizani |
04-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Kastrioti |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Burreli |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Bylis |
29-07-2020 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
24-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Laçi |
19-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Bylis |
10-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Partizani |
06-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Bylis |
28-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Bylis |
15-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Teuta |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Tirana |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
08-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Bylis |
04-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Flamurtari |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Bylis |
22-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Bylis |
08-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Vllaznia |
03-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
26-01-2020 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Bylis |
22-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Bylis |
14-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Partizani |
07-12-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Bylis |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Skënderbeu |
09-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Bylis |
04-11-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Teuta |
27-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Tirana |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
19-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Bylis |
06-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Flamurtari |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Bylis |
21-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Kukësi |
15-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
0 - 3 |
Bylis |
01-09-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Vllaznia |
28-08-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
24-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Bylis |
15-07-2020 17:30 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
02-07-2020 17:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Bylis |
24-06-2020 19:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Bylis |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Laçi |
30-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Pogradeci |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Laçi |
30-05-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Teuta |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Partizani |
18-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Teuta |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
28-04-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Tirana |
14-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Teuta |
10-04-2019 18:30 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
5 - 0 |
Teuta |
06-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kastrioti |
30-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Teuta |
17-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Skënderbeu |
02-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Teuta |
23-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Kukësi |
15-02-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
FK Kamza |
10-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
01-02-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
22-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 4 |
Teuta |
16-12-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Partizani |
08-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
01-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
24-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Teuta |
12-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 3 |
Teuta |
07-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tirana |
02-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
27-10-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Teuta |
20-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Kastrioti |
07-10-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Teuta |
03-10-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
29-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Teuta |
22-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Kukësi |
15-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 0 |
FK Kamza |
02-09-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Teuta |
24-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
19-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Teuta |
03-04-2019 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
12-03-2019 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Lushnja |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Teuta |
23-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Teuta |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Albania |
1 - 1 |
Rumania |
11-10-2011 20:00 |
EURO qualifying group - 2010 |
|
Franca |
3 - 0 |
Albania |
07-10-2011 21:00 |
EURO qualifying group - 2010 |
|
Luksemburg |
2 - 1 |
Albania |
06-09-2011 20:15 |
EURO qualifying group - 2010 |
|
Albania |
1 - 2 |
Franca |
02-09-2011 21:00 |
EURO qualifying group - 2010 |
|
Albania |
1 - 0 |
Luksemburg |
07-09-2010 20:15 |
EURO qualifying group - 2010 |
|
Rumania |
1 - 1 |
Albania |
03-09-2010 21:00 |
EURO qualifying group - 2010 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Vllaznia |
23-12-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Dinamo City |
20-12-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Teuta |
12-12-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Besa |
1 - 1 |
Dinamo City |
30-11-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Dinamo City |
21-11-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
Dinamo City |
13-11-2010 18:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Dinamo City |
3 - 3 |
Laçi |
06-11-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Dinamo City |
01-11-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Bylis |
24-10-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Dinamo City |
18-10-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
FK Elbasani |
01-10-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Vllaznia |
0 - 4 |
Dinamo City |
24-09-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Shkumbini |
18-09-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Dinamo City |
13-09-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Besa |
28-08-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Flamurtari |
21-08-2010 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Suedia |
4 - 1 |
Albania |
14-10-2009 20:45 |
World Cup - 2010 |
|
Albania |
1 - 1 |
Danimarka |
09-09-2009 20:30 |
World Cup - 2010 |
|
Albania |
1 - 2 |
Portugalia |
06-06-2009 20:45 |
World Cup - 2010 |
|
Danimarka |
3 - 0 |
Albania |
01-04-2009 20:15 |
World Cup - 2010 |
|
Albania |
0 - 1 |
Hungaria |
28-03-2009 19:30 |
World Cup - 2010 |
|
Malta |
0 - 0 |
Albania |
11-02-2009 18:30 |
World Cup - 2010 |
|
Portugalia |
0 - 0 |
Albania |
15-10-2008 20:45 |
World Cup - 2010 |
|
Hungaria |
2 - 0 |
Albania |
11-10-2008 19:45 |
World Cup - 2010 |
|
Albania |
3 - 0 |
Malta |
10-09-2008 20:45 |
World Cup - 2010 |
|
Albania |
0 - 0 |
Suedia |
06-09-2008 20:45 |
World Cup - 2010 |
|
Rumania |
6 - 1 |
Albania |
21-11-2007 18:00 |
European Championship - 2008 |
|
Albania |
2 - 4 |
Biellorusi |
17-11-2007 20:00 |
European Championship - 2008 |
|
Albania |
1 - 1 |
Bullgaria |
17-10-2007 20:45 |
European Championship - 2008 |
|
|
0 - 0 |
Albania |
13-10-2007 20:30 |
European Championship - 2008 |
|
Albania |
0 - 1 |
Holanda |
12-09-2007 20:45 |
European Championship - 2008 |
|
Luksemburg |
0 - 3 |
Albania |
06-06-2007 20:15 |
European Championship - 2008 |
|
Albania |
2 - 0 |
Luksemburg |
02-06-2007 20:30 |
European Championship - 2008 |
|
Bullgaria |
0 - 0 |
Albania |
28-03-2007 18:00 |
European Championship - 2008 |
|
Albania |
0 - 0 |
|
24-03-2007 17:00 |
European Championship - 2008 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Vllaznia |
19-05-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
12-05-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
09-05-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Besa |
0 - 1 |
Tirana |
05-05-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Dinamo City |
28-04-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Tirana |
21-04-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Flamurtari |
14-04-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Tirana |
07-04-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
31-03-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Tirana |
17-03-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Apolonia |
10-03-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Shkumbini |
1 - 2 |
Tirana |
03-03-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Flamurtari |
24-02-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Besa |
21-02-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Tirana |
10-02-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Teuta |
03-02-2007 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Tirana |
23-12-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Partizani |
17-12-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Tirana |
09-12-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Vllaznia |
02-12-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Tirana |
25-11-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
2 - 0 |
FK Elbasani |
18-11-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Shkumbini |
11-11-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Tirana |
05-11-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Besa |
1 - 2 |
Tirana |
28-10-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
21-10-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Tirana |
18-10-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Apolonia |
14-10-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Tirana |
30-09-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Dinamo City |
23-09-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
Tirana |
7 - 3 |
Kastrioti |
09-09-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
FK Elbasani |
2 - 2 |
Tirana |
27-08-2006 00:00 |
Superiore - 06/07 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Tirana |
11-03-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Teuta |
0 - 4 |
Tirana |
24-02-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Skënderbeu |
18-02-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Tirana |
15-02-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Besa |
27-01-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Tirana |
21-01-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Tirana |
14-01-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Tirana |
22-12-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
1 - 1 |
FK Elbasani |
16-12-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Tirana |
10-12-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
03-12-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
4 - 4 |
Shkumbini |
11-11-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Vllaznia |
05-11-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
29-10-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Tirana |
22-10-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Lushnja |
14-10-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tirana |
01-10-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Skënderbeu |
24-09-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Dinamo City |
3 - 3 |
Tirana |
17-09-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Tirana |
27-08-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Tirana |
28-08-2004 00:00 |
Superiore - 04/05 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Shkumbini |
21-08-2004 00:00 |
Superiore - 04/05 |
|
FK Elbasani |
2 - 5 |
Tirana |
22-05-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Shkumbini |
24-04-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Besa |
2 - 4 |
Tirana |
17-04-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Flamurtari |
10-04-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Dinamo City |
3 - 0 |
Tirana |
19-03-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Teuta |
13-03-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Tirana |
06-03-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Shkumbini |
0 - 2 |
Tirana |
25-02-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Besa |
22-02-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Tirana |
23-01-2004 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Flamurtari |
10-11-2003 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Lushnja |
01-11-2003 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
0 - 0 |
FK Elbasani |
25-10-2003 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Tirana |
18-10-2003 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
1 - 3 |
Teuta |
10-10-2003 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Vllaznia |
27-09-2003 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Tirana |
7 - 1 |
Besa |
12-09-2003 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
Lushnja |
0 - 6 |
Tirana |
23-08-2003 00:00 |
Superiore - 03/04 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Tirana |
24-05-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Lushnja |
17-05-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Tirana |
14-05-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Bylis |
10-05-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Partizani |
1 - 3 |
Tirana |
03-05-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
26-04-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Tirana |
19-04-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Besa |
11-04-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Erzeni |
1 - 4 |
Tirana |
05-04-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Flamurtari |
22-03-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Tirana |
15-03-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Vllaznia |
2 - 4 |
Tirana |
08-03-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Apolonia |
28-02-2003 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
1 - 0 |
FK Elbasani |
20-12-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Tirana |
14-12-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Besëlidhja |
06-12-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Bylis |
0 - 4 |
Tirana |
30-11-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Partizani |
23-11-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
16-11-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Shkumbini |
09-11-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Besa |
0 - 0 |
Tirana |
02-11-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Erzeni |
26-10-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Tirana |
19-10-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Dinamo City |
05-10-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Vllaznia |
28-09-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Tirana |
21-09-2002 00:00 |
Superiore - 02/03 |
|
Italia |
2 - 0 |
Albania |
28-11-1998 14:30 |
European Under-18 Championship - 1999 |
|
Albania |
2 - 2 |
Maqedonia |
26-11-1998 11:00 |
European Under-18 Championship - 1999 |
|
Albania |
0 - 1 |
Lichtenstein |
24-11-1998 11:00 |
European Under-18 Championship - 1999 |