|
Devolli |
0 - 2 |
Shkumbini |
17-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Butrinti |
25-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Pogradeci |
2 - 2 |
Shkumbini |
18-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Oriku |
11-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Tomori |
0 - 1 |
Vora |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 1 |
Flamurtari |
11-12-2023 12:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Vora |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 1 |
AF Elbasani |
27-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 1 |
Vora |
23-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Vora |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 2 |
Lushnja |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 0 |
Korabi |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Vora |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 3 |
Bylis |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Vora |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
5 - 1 |
Tomori |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Vora |
24-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 1 |
Burreli |
18-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Vora |
14-09-2023 18:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
4 - 2 |
Besa |
02-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 2 |
Vora |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Tërbuni |
2 - 4 |
Vora |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Vora |
2 - 1 |
AF Elbasani |
11-05-2023 18:00 |
Finale Kat e Dyte 22/23 |
|
Vora |
2 - 0 |
K.F Murlani |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
Vora |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 0 |
Naftëtari |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 3 |
Vora |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
3 - 0 |
Gramshi |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 3 |
Vora |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 0 |
Sopoti |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
2 - 5 |
Vora |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
4 - 0 |
Bulqiza |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
0 - 7 |
Vora |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 3 |
Vora |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
5 - 1 |
Veleçiku |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 3 |
Vora |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
4 - 0 |
Iliria |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Vora |
06-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
1 - 1 |
Valbona |
01-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Vora |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
8 - 1 |
KF Ada |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
0 - 4 |
Vora |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 4 |
Shënkolli |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
0 - 0 |
Kastrioti |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Vora |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Labëria |
3 - 1 |
Gramozi |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Labëria |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
4 - 0 |
Përmeti |
17-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
0 - 2 |
Labëria |
09-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
1 - 1 |
Devolli |
27-03-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
0 - 2 |
Labëria |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
2 - 1 |
Albpetrol |
13-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
1 - 4 |
Labëria |
06-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Labëria |
20-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
7 - 0 |
Memaliaj |
13-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
1 - 4 |
Labëria |
06-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Laçi |
19-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
11-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Flamurtari |
05-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Laçi |
27-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Laçi |
15-06-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
5 - 2 |
Vllaznia |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Teuta |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
08-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Bylis |
04-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Laçi |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Laçi |
22-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Partizani |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Laçi |
08-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
03-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Laçi |
25-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Laçi |
21-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Tirana |
22-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
14-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Flamurtari |
08-12-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Laçi |
25-11-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Laçi |
19-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Bylis |
06-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
3 - 3 |
Laçi |
22-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Partizani |
15-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
01-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Skënderbeu |
28-08-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
24-08-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Bylis |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Laçi |
30-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Laçi |
4 - 0 |
FK Elbasani |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Laçi |
30-05-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Tirana |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
18-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Kastrioti |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Laçi |
27-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
20-04-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Laçi |
14-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
10-04-2019 15:30 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
5 - 0 |
Teuta |
06-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Laçi |
30-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Flamurtari |
17-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Laçi |
03-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Laçi |
24-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Partizani |
17-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
11-02-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
03-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Laçi |
26-01-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
22-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Tirana |
15-12-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
09-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 0 |
FK Kamza |
02-12-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Kastrioti |
25-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Laçi |
11-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Skënderbeu |
07-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Laçi |
03-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
28-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Teuta |
20-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Laçi |
07-10-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Flamurtari |
03-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Laçi |
29-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Laçi |
23-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Partizani |
16-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Laçi |
31-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
25-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
19-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Tirana |
03-04-2019 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Laçi |
13-03-2019 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Bylis |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Laçi |
23-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
Laçi |
12-08-2018 19:45 |
Superkupa e Shqiperise 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
27-05-2018 19:00 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
18-04-2018 15:30 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
04-04-2018 14:00 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
Laçi |
4 - 2 |
Teuta |
23-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
1 - 2 |
Laçi |
19-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Lushnja |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Laçi |
09-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Skënderbeu |
05-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
29-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
22-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Laçi |
14-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Partizani |
08-04-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Laçi |
31-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 0 |
FK Kamza |
18-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Laçi |
14-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
4 - 2 |
Flamurtari |
10-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Laçi |
04-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
28-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
24-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
18-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Laçi |
10-02-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Teuta |
04-02-2018 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
3 - 1 |
Laçi |
26-01-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Lushnja |
22-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Laçi |
17-12-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
10-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
03-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
25-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
20-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Partizani |
16-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
04-11-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
FK Kamza |
30-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Laçi |
21-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Flamurtari |
16-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
12-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Vllaznia |
30-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Laçi |
24-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
17-09-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Laçi |
10-09-2017 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Laçi |
14-02-2018 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Laçi |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
31-01-2018 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Lushnja |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Laçi |
29-11-2017 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Sopoti |
0 - 12 |
Laçi |
13-09-2017 13:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Teuta |
27-05-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Laçi |
20-05-2017 17:30 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Vllaznia |
15-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Laçi |
11-05-2017 18:30 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
06-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Laçi |
29-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 5 |
Skënderbeu |
23-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
15-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Korabi |
09-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Laçi |
01-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Flamurtari |
18-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
12-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Partizani |
05-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
25-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
20-02-2017 14:30 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
11-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Tirana |
05-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Laçi |
28-01-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Teuta |
22-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
18-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
14-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Laçi |
10-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
04-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Laçi |
30-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Skënderbeu |
26-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
20-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Korabi |
05-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Laçi |
30-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Flamurtari |
22-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
17-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Laçi |
01-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Laçi |
07-09-2016 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
15-02-2017 13:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 16/17 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Skënderbeu |
01-02-2017 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 16/17 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Bylis |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Laçi |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Turbina |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Laçi |
28-09-2016 13:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Laçi |
14-05-2016 17:30 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Kukësi |
08-05-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
6 - 1 |
Laçi |
04-05-2016 15:30 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Vllaznia |
30-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
25-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Flamurtari |
16-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
10-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Partizani |
02-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Laçi |
19-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Teuta |
13-03-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
09-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Skënderbeu |
05-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Laçi |
27-02-2016 13:30 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Bylis |
21-02-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Tirana |
07-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
20-04-2016 15:30 |
Finale Kupa e Shqiperise 15/16 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
06-04-2016 16:00 |
Finale Kupa e Shqiperise 15/16 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Laçi |
17-02-2016 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 15/16 |
|
FK Kamza |
2 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
5 - 1 |
FK Kamza |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Besa |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
1 - 1 |
FK Kamza |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
FK Kamza |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Iliria |
07-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Ada |
0 - 3 |
FK Kamza |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
0 - 4 |
Besëlidhja |
24-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Erzeni |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 0 |
FK Kamza |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Kastrioti |
26-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
1 - 0 |
FK Kamza |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
2 - 0 |
Burreli |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Teuta |
3 - 0 |
FK Kamza |
04-11-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Teuta |
21-10-2015 14:30 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
FK Kamza |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Veleçiku |
3 - 4 |
FK Kamza |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
3 - 0 |
Besa |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
FK Kamza |
02-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
2 - 0 |
KF Ada |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
6 - 1 |
FK Kamza |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
1 - 2 |
Besëlidhja |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 1 |
FK Kamza |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
3 - 2 |
Burreli |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 0 |
FK Kamza |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
KF Ada |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
3 - 2 |
FK Kamza |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
0 - 2 |
Besëlidhja |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 0 |
FK Kamza |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
3 - 0 |
FK Kamza |
14-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Besa |
07-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Teuta B |
0 - 1 |
Partizani B |
21-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Partizani B |
5 - 1 |
FK Skrapari |
18-12-2014 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
KF Domosdova |
0 - 0 |
Partizani B |
14-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Olimpic |
0 - 4 |
Partizani B |
07-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Tirana U19/A |
01-12-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Partizani B |
23-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Shënkolli |
09-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Partizani B |
02-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Partizani B |
3 - 0 |
Erzeni |
26-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Albpetrol |
0 - 2 |
Partizani B |
19-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Olimpic |
0 - 2 |
Partizani B |
07-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
3 - 2 |
Shënkolli |
20-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
9 - 0 |
KF Domosdova |
16-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Partizani B |
09-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
0 - 0 |
Besëlidhja |
02-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 4 |
Partizani B |
23-02-2014 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Olimpic |
15-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Korabi |
2 - 2 |
Partizani B |
11-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
Sukthi |
08-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Partizani B |
01-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 0 |
Vora |
18-11-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Vora |
1 - 0 |
Sukthi |
14-11-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Vora |
04-11-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Vora |
2 - 1 |
Korabi |
28-10-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Veleçiku |
3 - 2 |
Vora |
21-10-2012 14:30 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Vora |
3 - 1 |
KF Domosdova |
14-10-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Vora |
07-10-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Vora |
3 - 0 |
Turbina |
30-09-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 2 |
Vora |
23-09-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Vora |
0 - 0 |
FARKA |
11-04-2012 00:00 |
Kat.Trete Gr B - 11/12 |
|
Vora |
5 - 2 |
Belsh |
04-04-2012 00:00 |
Kat.Trete Gr B - 11/12 |
|
Gostima |
1 - 3 |
Vora |
07-03-2012 13:00 |
Kat.Trete Gr B - 11/12 |
|
Shëngjini |
0 - 3 |
Vora |
01-03-2012 00:00 |
Kat.Trete Gr B - 11/12 |
|
FARKA |
1 - 0 |
Vora |
23-02-2012 15:00 |
Kat.Trete Gr B - 11/12 |
|
Belsh |
0 - 1 |
Vora |
15-02-2012 13:00 |
Kat.Trete Gr B - 11/12 |