|
Diamant MFC |
3 - 13 |
Flamurtari FC Futsal |
13-04-2023 20:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Flamurtari FC Futsal |
4 - 1 |
Diamant MFC |
09-04-2023 18:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Diamant Futsal |
3 - 4 |
Tirana Futsal |
19-03-2023 19:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Diamant Futsal |
2 - 4 |
Flamurtari FC Futsal |
12-03-2023 18:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Diamant Futsal |
4 - 12 |
Vllaznia Futsal |
26-02-2023 20:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Diamant Futsal |
4 - 2 |
Forcat e Armatosura Futsal |
19-02-2023 20:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Tirana Futsal |
7 - 0 |
Diamant Futsal |
12-02-2023 18:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Diamant Futsal |
9 - 4 |
Eagles Land Futsal |
05-02-2023 19:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Vllaznia Futsal |
7 - 5 |
Diamant Futsal |
26-11-2022 12:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Diamant Futsal |
0 - 5 |
Tirana Futsal |
29-01-2023 20:30 |
Kupa e Shqiperise Futsal 2023 |
|
Diamant Futsal |
6 - 4 |
Forcat e Armatosura Futsal |
26-01-2023 18:00 |
Kupa e Shqiperise Futsal 2023 |
|
A.K United |
2 - 5 |
Sallmani SC |
01-02-2022 19:00 |
Kampionati 5x5 Grupi B |
|
A.K United |
2 - 11 |
Art-Inox |
24-11-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi B |
|
Sallmani SC |
4 - 3 |
A.K United |
05-11-2021 21:00 |
Kampionati 5x5 Grupi B |
|
Diamant MFC |
5 - 2 |
Veneta MFC |
22-04-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
2 - 5 |
Diamant MFC |
19-04-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
3 - 2 |
FC Klima |
15-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Aiba Company |
4 - 11 |
Diamant MFC |
12-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
10 - 4 |
Deutsch Sport |
08-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Blead FC |
2 - 12 |
Diamant MFC |
05-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
2 - 1 |
Real Madrit |
02-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
4 - 3 |
Santal MFC |
25-03-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
1 - 1 |
Diamant MFC |
11-03-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Veneta MFC |
1 - 3 |
Diamant MFC |
18-02-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
4 - 2 |
KS1 |
11-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
FC Klima |
3 - 4 |
Diamant MFC |
05-02-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
12 - 3 |
Aiba Company |
29-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Deutsch Sport |
4 - 5 |
Diamant MFC |
22-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
8 - 3 |
Blead FC |
15-01-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Real Madrit |
2 - 4 |
Diamant MFC |
08-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
4 - 1 |
Tapiceri 4-V Vora |
24-12-2020 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Shkëndija Dr. |
06-05-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
3 - 1 |
FK Kamza |
26-02-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
18-12-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Besa |
14-12-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 1 |
Teuta |
04-12-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Shkumbini |
3 - 2 |
Teuta |
21-11-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Skënderbeu |
13-11-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Teuta |
06-11-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Bilisht Sport |
30-10-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 1 |
KF Ada |
09-10-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Teuta |
02-10-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
5 - 3 |
Vllaznia |
29-09-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
0 - 2 |
Teuta |
25-09-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
18-09-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |