Samet Ruqi
Informacion Personal
- Emër: Samet
- Mbiemër: Ruqi
- Kombësi: Shqipëria
- Vendlindje: -
- Datelindja: 1995-05-10
- Gjinia: M
Ekipi vendas | Reuzultati | Ekipi mik | Data | Kompeticioni | |
---|---|---|---|---|---|
Besëlidhja | 1 - 0 | Sopoti | 16-03-2024 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 2 - 0 | Murlani | 09-03-2024 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Naftëtari | 0 - 5 | Besëlidhja | 02-03-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 0 - 0 | Iliria | 24-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Albanët | 0 - 4 | Besëlidhja | 17-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 3 - 0 | Valbona | 10-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Gramshi | 0 - 2 | Besëlidhja | 09-12-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 4 - 0 | Adriatiku | 03-12-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Tërbuni | 1 - 2 | Besëlidhja | 29-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 3 - 1 | Veleçiku | 11-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Sopoti | 1 - 2 | Besëlidhja | 06-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Murlani | 0 - 2 | Besëlidhja | 28-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 3 - 1 | Naftëtari | 21-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Iliria | 0 - 1 | Besëlidhja | 07-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 4 - 1 | Albanët | 30-09-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Valbona | 3 - 2 | Besëlidhja | 23-09-2023 15:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 0 - 3 | AF Elbasani | 17-10-2023 13:00 | Turi i Dyte 1/32 | |
Tërbuni | 1 - 1 | Turbina | 01-04-2023 15:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 1 - 0 | Flamurtari | 11-03-2023 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Apolonia | 1 - 0 | Tërbuni | 04-03-2023 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 0 - 0 | Besëlidhja | 25-02-2023 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tomori | 2 - 1 | Tërbuni | 18-02-2023 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 1 - 2 | Burreli | 11-02-2023 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Oriku | 0 - 0 | Tërbuni | 28-01-2023 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 1 - 0 | Dinamo City | 21-12-2022 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 1 - 1 | Luz i Vogël 2008 | 11-12-2022 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Lushnja | 0 - 1 | Tërbuni | 12-11-2022 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 0 - 1 | Besa | 05-11-2022 13:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 2 - 1 | Korabi | 22-10-2022 14:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Flamurtari | 3 - 0 | Tërbuni | 16-10-2022 14:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 1 - 1 | Apolonia | 08-10-2022 15:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Besëlidhja | 2 - 3 | Tërbuni | 01-10-2022 15:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 2 - 1 | Tomori | 17-09-2022 15:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Burreli | 1 - 1 | Tërbuni | 10-09-2022 15:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 1 - 1 | Skënderbeu | 03-09-2022 15:00 | Kategoria e Pare 22/23 | |
Tërbuni | 3 - 2 | Lushnja | 11-10-2022 15:00 | Kupa e Shqiperise | |
Lushnja | 2 - 0 | Tërbuni | 28-09-2022 15:00 | Kupa e Shqiperise | |
Tërbuni | 2 - 0 | Korabi | 07-05-2022 16:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Pogradeci | 1 - 0 | Tërbuni | 30-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 1 - 0 | Turbina | 23-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Bylis | 3 - 0 | Tërbuni | 16-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 1 - 0 | Besëlidhja | 09-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Besa | 2 - 0 | Tërbuni | 03-04-2022 15:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 1 - 0 | Butrinti | 19-03-2022 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tomori | 0 - 0 | Tërbuni | 12-03-2022 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Erzeni | 1 - 0 | Tërbuni | 05-03-2022 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Shkumbini | 1 - 2 | Tërbuni | 19-02-2022 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Vora | 1 - 0 | Tërbuni | 05-02-2022 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 0 - 0 | Lushnja | 29-01-2022 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Burreli | 1 - 1 | Tërbuni | 22-01-2022 13:30 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 0 - 0 | Tomori | 07-11-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 0 - 2 | Erzeni | 30-10-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Maliqi | 1 - 1 | Tërbuni | 23-10-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 0 - 0 | Shkumbini | 17-10-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Apolonia | 0 - 1 | Tërbuni | 02-10-2021 14:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 1 - 0 | Vora | 25-09-2021 16:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Lushnja | 0 - 0 | Tërbuni | 18-09-2021 16:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Tërbuni | 0 - 0 | Burreli | 11-09-2021 16:00 | Kategoria e Pare 21/22 | |
Partizani | 3 - 0 | Tërbuni | 13-10-2021 13:30 | Kupa Grupi A 1/16 21/22 | |
Tërbuni | 0 - 3 | Partizani | 22-09-2021 16:00 | Kupa Grupi A 1/16 21/22 | |
Besëlidhja | 3 - 0 | Veleçiku | 28-03-2021 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Oriku | 2 - 0 | Besëlidhja | 25-03-2021 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Besëlidhja | 4 - 3 | Dinamo City | 21-03-2021 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Besëlidhja | 0 - 1 | Korabi | 07-03-2021 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Burreli | 1 - 0 | Besëlidhja | 04-03-2021 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Besëlidhja | 0 - 0 | Partizani B | 20-02-2021 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Vora | 2 - 1 | Besëlidhja | 06-02-2021 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Veleçiku | 1 - 1 | Besëlidhja | 24-12-2020 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Besëlidhja | 0 - 0 | Oriku | 19-12-2020 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Dinamo City | 2 - 0 | Besëlidhja | 14-12-2020 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Besëlidhja | 1 - 0 | Erzeni | 09-12-2020 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Korabi | 2 - 0 | Besëlidhja | 05-12-2020 13:30 | Kat.Pare A 20/21 | |
Besëlidhja | 0 - 0 | Burreli | 28-11-2020 14:00 | Kat.Pare A 20/21 | |
Partizani B | 2 - 6 | Besëlidhja | 07-11-2020 14:00 | Kat.Pare A 20/21 | |
Besëlidhja | 3 - 1 | Vora | 04-11-2020 14:00 | Kat.Pare A 20/21 | |
Besëlidhja | 3 - 4 | Egnatia | 01-11-2020 13:30 | Kupa Grupi A 1/16 20/21 | |
Besëlidhja | 1 - 2 | Erzeni | 29-02-2020 14:00 | Kat.Pare A 19/20 | |
Dinamo City | 2 - 0 | Besëlidhja | 22-02-2020 14:00 | Kat.Pare A 19/20 | |
Besëlidhja | 2 - 1 | Burreli | 16-02-2020 14:00 | Kat.Pare A 19/20 | |
Besëlidhja | 1 - 0 | Tërbuni | 01-02-2020 14:00 | Kat.Pare A 19/20 | |
Veleçiku | 0 - 1 | Besëlidhja | 25-01-2020 13:00 | Kat.Pare A 19/20 | |
Partizani | 3 - 1 | Besëlidhja | 12-02-2020 13:30 | Kupa Grupi A 1/8 19/20 | |
Besëlidhja | 3 - 0 | Partizani | 29-01-2020 14:00 | Kupa Grupi A 1/8 19/20 | |
Vllaznia | 1 - 2 | Kukësi | 18-12-2019 13:00 | Superiore 19/20 | |
Vllaznia | 0 - 1 | Bylis | 04-11-2019 18:00 | Superiore 19/20 | |
Vllaznia | 4 - 0 | Skënderbeu | 28-09-2019 16:00 | Superiore 19/20 | |
Vllaznia | 0 - 0 | KS Luftëtari | 22-09-2019 16:00 | Superiore 19/20 | |
Teuta | 0 - 0 | Vllaznia | 14-09-2019 16:00 | Superiore 19/20 | |
Vllaznia | 0 - 2 | Tirana | 31-08-2019 19:00 | Superiore 19/20 | |
Vllaznia | 1 - 0 | Laçi | 24-08-2019 16:00 | Superiore 19/20 | |
Vora | 4 - 0 | Vllaznia B | 14-12-2019 13:00 | Kat. Dyte A 19/20 | |
Vllaznia B | 0 - 0 | Tirana U19/A | 07-12-2019 13:00 | Kat. Dyte A 19/20 | |
Vllaznia B | 3 - 2 | KF Ada | 16-11-2019 13:00 | Kat. Dyte A 19/20 | |
Vllaznia B | 5 - 1 | Internacional Tirana | 27-10-2019 14:30 | Kat. Dyte A 19/20 | |
FK Spartak Tirana | 5 - 2 | Vllaznia B | 19-10-2019 14:00 | Kat. Dyte A 19/20 | |
Vllaznia B | 0 - 2 | Luz i Vogël 2008 | 13-10-2019 14:00 | Kat. Dyte A 19/20 | |
Mirdita | 1 - 0 | Vllaznia B | 06-10-2019 14:00 | Kat. Dyte A 19/20 | |
Vllaznia B | 2 - 1 | KF Klosi | 29-09-2019 16:00 | Kat. Dyte A 19/20 | |
Vllaznia | 2 - 0 | Burreli | 02-10-2019 14:00 | Kupa Grupi A 1/16 19/20 | |
Burreli | 0 - 1 | Vllaznia | 18-09-2019 16:00 | Kupa Grupi A 1/16 19/20 | |
Vllaznia B | 3 - 4 | Tirana U19/A | 19-05-2019 16:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Tërbuni | 1 - 0 | Vllaznia B | 12-05-2019 16:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Vllaznia B | 2 - 1 | Gramshi | 05-05-2019 17:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Vllaznia B | 3 - 2 | KF Ada | 21-04-2019 16:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
FK Spartak Tirana | 8 - 2 | Vllaznia B | 13-04-2019 16:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Vllaznia B | 1 - 0 | Internacional Tirana | 06-04-2019 16:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Vllaznia B | 0 - 3 | Luz i Vogël 2008 | 24-03-2019 15:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Vllaznia B | 7 - 2 | Kukesi B | 03-03-2019 15:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Sopoti | 0 - 0 | Vllaznia B | 24-02-2019 14:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Tirana U19/A | 2 - 7 | Vllaznia B | 16-12-2018 14:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Vllaznia B | 1 - 2 | KF Klosi | 25-11-2018 14:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
KF Ada | 2 - 4 | Vllaznia B | 18-11-2018 14:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Vllaznia B | 4 - 1 | FK Spartak Tirana | 11-11-2018 14:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Internacional Tirana | 0 - 3 | Vllaznia B | 04-11-2018 14:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Luz i Vogël 2008 | 2 - 0 | Vllaznia B | 21-10-2018 14:00 | Kat. Dyte A 18/19 | |
Besëlidhja | 1 - 1 | Vllaznia | 04-05-2019 17:00 | Kat.Pare A Play-off | |
Dinamo City | 2 - 0 | Vllaznia | 28-04-2019 16:00 | Kat.Pare A Play-off | |
Vllaznia | 1 - 0 | Korabi | 20-04-2019 15:00 | Kat.Pare A Play-off | |
Vllaznia | 1 - 0 | Dinamo City | 16-03-2019 15:00 | Kat.Pare A Play-off | |
Korabi | 0 - 1 | Vllaznia | 02-03-2019 15:00 | Kat.Pare A Play-off | |
FK Kamza | 1 - 0 | Vllaznia | 06-02-2019 13:30 | Kupa Grupi A 1/8 18/19 | |
Veleçiku | 0 - 2 | Vllaznia | 22-12-2018 13:30 | Kat.Pare A 18/19 | |
Vllaznia | 1 - 1 | Besëlidhja | 15-12-2018 13:30 | Kat.Pare A 18/19 | |
Dinamo City | 0 - 1 | Vllaznia | 09-12-2018 13:30 | Kat.Pare A 18/19 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Burreli | 02-12-2018 14:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Korabi | 1 - 2 | Vllaznia | 24-11-2018 14:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Vllaznia | 3 - 1 | Vora | 03-11-2018 14:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Shënkolli | 0 - 0 | Vllaznia | 27-10-2018 14:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Vllaznia | 1 - 0 | Erzeni | 20-10-2018 14:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Vllaznia | 1 - 0 | Veleçiku | 06-10-2018 14:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Besëlidhja | 0 - 1 | Vllaznia | 29-09-2018 16:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Vllaznia | 2 - 0 | Dinamo City | 21-09-2018 16:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Burreli | 0 - 2 | Vllaznia | 16-09-2018 16:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Vllaznia | 2 - 1 | Korabi | 08-09-2018 16:00 | Kat.Pare A 18/19 | |
Vllaznia | 1 - 0 | Burreli | 26-09-2018 15:30 | Kupa Grupi A 1/16 18/19 | |
Burreli | 1 - 1 | Vllaznia | 12-09-2018 16:00 | Kupa Grupi A 1/16 18/19 | |
Skënderbeu | 1 - 5 | Vllaznia | 23-05-2018 17:00 | Superiore 17/18 | |
Vllaznia | 2 - 1 | Kukësi | 19-05-2018 16:00 | Superiore 17/18 | |
Vllaznia | 2 - 1 | Skënderbeu | 31-03-2018 14:00 | Superiore 17/18 | |
Kukësi | 2 - 0 | Vllaznia | 19-03-2018 14:00 | Superiore 17/18 | |
Vllaznia | 0 - 0 | Partizani | 14-03-2018 14:00 | Superiore 17/18 | |
FK Kamza | 0 - 0 | Vllaznia | 10-03-2018 14:00 | Superiore 17/18 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Flamurtari | 05-03-2018 17:00 | Superiore 17/18 | |
Laçi | 1 - 0 | Vllaznia | 28-02-2018 14:00 | Superiore 17/18 | |
KS Luftëtari | 0 - 0 | Vllaznia | 25-02-2018 14:00 | Superiore 17/18 | |
Vllaznia | 2 - 0 | Teuta | 19-02-2018 18:00 | Superiore 17/18 | |
Partizani | 3 - 1 | Vllaznia | 22-12-2017 13:00 | Superiore 17/18 | |
Vllaznia | 3 - 2 | FK Kamza | 16-12-2017 13:00 | Superiore 17/18 | |
Vllaznia | 2 - 1 | Lushnja | 22-11-2017 14:00 | Superiore 17/18 | |
Vllaznia B | 2 - 2 | Oriku | 17-05-2018 16:30 | Playoff Kat e Pare 17/18 | |
Burreli | 2 - 0 | Vllaznia B | 12-05-2018 17:00 | Kat.Pare A Play-Out | |
Vllaznia B | 2 - 1 | Tërbuni | 05-05-2018 17:00 | Kat.Pare A Play-Out | |
Besa | 3 - 1 | Vllaznia B | 28-04-2018 16:00 | Kat.Pare A Play-Out | |
Vllaznia B | 3 - 1 | Korabi | 21-04-2018 14:00 | Kat.Pare A Play-Out | |
Vllaznia B | 1 - 0 | Burreli | 08-04-2018 16:00 | Kat.Pare A Play-Out | |
Vllaznia B | 3 - 3 | Besa | 24-03-2018 14:00 | Kat.Pare A Play-Out | |
Burreli | 2 - 0 | Vllaznia B | 03-03-2018 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Besa | 0 - 0 | Vllaznia B | 17-02-2018 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Vllaznia B | 2 - 0 | Besëlidhja | 10-02-2018 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Dinamo City | 2 - 0 | Vllaznia B | 03-02-2018 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Vllaznia B | 0 - 0 | Korabi | 28-01-2018 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Vllaznia B | 0 - 1 | Egnatia | 10-12-2017 13:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Vllaznia B | 1 - 0 | Burreli | 25-11-2017 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Vllaznia B | 1 - 0 | Besa | 04-11-2017 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Besëlidhja | 3 - 0 | Vllaznia B | 28-10-2017 14:30 | Kat.Pare A 17/18 | |
Vllaznia B | 0 - 1 | Dinamo City | 21-10-2017 14:30 | Kat.Pare A 17/18 | |
Korabi | 1 - 1 | Vllaznia B | 14-10-2017 14:30 | Kat.Pare A 17/18 | |
Vllaznia B | 0 - 1 | Kastrioti | 30-09-2017 16:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Tërbuni | 1 - 1 | Vllaznia B | 23-09-2017 16:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Egnatia | 1 - 0 | Vllaznia B | 16-09-2017 16:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Vllaznia | 1 - 0 | Tirana | 13-12-2017 13:00 | Kupa Grupi A 1/16 | |
Tirana | 2 - 0 | Vllaznia | 29-11-2017 18:00 | Kupa Grupi A 1/16 | |
Vllaznia Futsal | 6 - 7 | Flamurtari FC Futsal | 15-06-2017 00:00 | Play-Off | |
Edro Vlora | 3 - 7 | Vllaznia Futsal | 11-06-2017 12:00 | Play-Off | |
Flamurtari FC Futsal | 0 - 3 | Vllaznia Futsal | 07-06-2017 16:00 | Kampionati Futsal 16/17 | |
Vllaznia Futsal | 4 - 4 | Tirana Futsal | 04-06-2017 16:00 | Kampionati Futsal 16/17 | |
Sopoti | 3 - 4 | Vllaznia B | 19-05-2017 16:00 | Playoff Kat e Pare Gr B 16/17 | |
Vllaznia B | 5 - 2 | Albpetrol | 14-05-2017 17:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vora | 4 - 1 | Vllaznia B | 07-05-2017 17:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 3 - 1 | Veleçiku | 30-04-2017 16:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Egnatia | 3 - 1 | Vllaznia B | 19-03-2017 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 2 - 0 | Gramshi | 11-03-2017 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Internacional Tirana | 0 - 3 | Vllaznia B | 05-03-2017 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Luz i Vogël 2008 | 2 - 0 | Vllaznia B | 19-02-2017 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Albpetrol | 0 - 2 | Vllaznia B | 18-12-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 4 - 2 | Vora | 14-12-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Veleçiku | 1 - 3 | Vllaznia B | 11-12-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 1 - 0 | Partizani B | 05-12-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Kukesi B | 0 - 1 | Vllaznia B | 27-11-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 3 - 0 | KF Ada | 23-11-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Tirana U19/A | 1 - 1 | Vllaznia B | 20-11-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 0 - 1 | Egnatia | 13-11-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Gramshi | 2 - 1 | Vllaznia B | 06-11-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 5 - 0 | Internacional Tirana | 30-10-2016 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Kevitan | 2 - 3 | Vllaznia B | 23-10-2016 14:30 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 2 - 0 | Luz i Vogël 2008 | 16-10-2016 14:30 | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | |
Vllaznia B | 0 - 0 | Kukesi B | 23-05-2016 11:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Internacional Tirana FC | 0 - 2 | Vllaznia B | 28-04-2016 10:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Kukesi B | 2 - 3 | Vllaznia B | 25-01-2016 10:45 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Vllaznia B | 7 - 1 | Sporting Tirana | 18-01-2016 11:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
KS Valbona | 0 - 4 | Vllaznia B | 14-01-2016 12:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Vllaznia B | 5 - 0 | Internacional Tirana FC | 17-12-2015 11:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
FC Eagles | 2 - 1 | Vllaznia B | 12-12-2015 11:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Vllaznia B | 2 - 1 | Bulqiza | 08-12-2015 14:30 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Golemi FC | 2 - 5 | Vllaznia B | 05-11-2015 10:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Apolonia | 0 - 0 | Vllaznia | 28-10-2015 14:30 | Kupa Grupi A 1/8 15/16 | |
Djelmia | 0 - 1 | Shkëndija Tiranë | 20-11-2014 11:00 | Kat.Trete Gr A 14/15 | |
Dinamo City | 1 - 1 | Vllaznia | 18-05-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 3 - 1 | Shkëndija Tiranë | 11-05-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Kukësi | 2 - 1 | Vllaznia | 04-05-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 3 - 0 | FK Elbasani | 27-04-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Apolonia | 2 - 6 | Vllaznia | 23-04-2014 14:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Besa | 20-04-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 1 - 1 | Partizani | 06-04-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Olimpic | 0 - 4 | Vllaznia | 29-03-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Skënderbeu | 1 - 1 | Vllaznia | 15-03-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Flamurtari | 1 - 2 | Vllaznia | 02-03-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Shkëndija Dr. | 23-02-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 0 - 0 | Teuta | 16-02-2014 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 1 - 0 | Dinamo City | 22-12-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Partizani | 0 - 1 | Vllaznia | 10-11-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 7 - 3 | Olimpic | 03-11-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Laçi | 0 - 2 | Vllaznia | 30-10-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Skënderbeu | 27-10-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Pogradeci | 1 - 1 | Vllaznia | 13-10-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Flamurtari | 06-10-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Shkëndija Dr. | 1 - 3 | Vllaznia | 29-09-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Teuta | 1 - 1 | Vllaznia | 22-09-2013 12:00 | U-19 Superiore - 13/14 | |
Teuta | 4 - 2 | Vllaznia | 12-05-2013 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 2 - 0 | Skënderbeu | 04-05-2013 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Shkumbini | 1 - 2 | Vllaznia | 01-05-2013 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 6 - 0 | Pogradeci | 14-04-2013 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
KF Ada | 1 - 2 | Vllaznia | 07-04-2013 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Flamurtari | 3 - 4 | Vllaznia | 31-03-2013 14:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 2 - 1 | Shkëndija Dr. | 24-03-2013 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Dinamo City | 1 - 1 | Vllaznia | 17-03-2013 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 4 - 0 | FK Elbasani | 24-02-2013 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 2 - 0 | Teuta | 09-12-2012 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Shkumbini | 25-11-2012 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 1 - 2 | Flamurtari | 28-10-2012 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Shkëndija Dr. | 0 - 1 | Vllaznia | 21-10-2012 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 1 - 0 | Dinamo City | 13-10-2012 12:00 | U-19 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 0 - 1 | Besa | 27-04-2013 16:00 | Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 3 - 2 | Flamurtari | 28-10-2012 10:00 | U-17 Superiore - 12/13 | |
Vllaznia | 6 - 3 | Tërbuni | 20-05-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Shkëndija Tiranë | 4 - 1 | Vllaznia | 12-05-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 2 - 1 | Tirana | 06-05-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Besa | 0 - 3 | Vllaznia | 29-04-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 2 - 1 | Shkëndija Dr. | 22-04-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Dinamo City | 0 - 2 | Vllaznia | 15-04-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Besëlidhja | 08-04-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Skënderbeu | 1 - 2 | Vllaznia | 01-04-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 9 - 1 | Laçi | 25-03-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Pogradeci | 2 - 4 | Vllaznia | 22-03-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 3 - 0 | Partizani | 18-03-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
FK Elbasani | 0 - 4 | Vllaznia | 11-03-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 6 - 0 | Teuta | 04-03-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Flamurtari | 1 - 1 | Vllaznia | 26-02-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
KF Ada | 1 - 4 | Vllaznia | 12-02-2012 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Tërbuni | 0 - 2 | Vllaznia | 18-12-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 1 - 1 | Shkëndija Tiranë | 14-12-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Tirana | 0 - 1 | Vllaznia | 04-12-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 1 - 0 | Besa | 27-11-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Shkëndija Dr. | 0 - 3 | Vllaznia | 20-11-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 2 - 2 | Dinamo City | 13-11-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Besëlidhja | 0 - 1 | Vllaznia | 06-11-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 5 - 0 | Skënderbeu | 30-10-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Laçi | 2 - 2 | Vllaznia | 23-10-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Partizani | 1 - 0 | Vllaznia | 08-10-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 3 - 1 | FK Elbasani | 02-10-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Teuta | 0 - 2 | Vllaznia | 29-09-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 2 - 0 | Flamurtari | 25-09-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 | |
Vllaznia | 4 - 0 | KF Ada | 18-09-2011 10:00 | U-17 Superiore - 11/12 |
Skuadra | Minute | Goal type | Ndeshja | Kompeticioni | Data |
---|---|---|---|---|---|
Besëlidhja | 15 | GOAL | Besëlidhja - Naftëtari | Kat. 2-të Grupi A | 21-10-2023 14:00 |
Apolonia | 33 | GOAL | Apolonia - Tërbuni | Kategoria e Pare 21/22 | 02-10-2021 14:00 |
Veleçiku | 38 | GOAL | Veleçiku - Besëlidhja | Kat.Pare A 20/21 | 24-12-2020 13:30 |
FK Spartak Tirana | 2 | GOAL | FK Spartak Tirana - Vllaznia B | Kat. Dyte A 19/20 | 19-10-2019 14:00 |
Internacional Tirana | 31 | GOAL | Internacional Tirana - Vllaznia B | Kat. Dyte A 18/19 | 04-11-2018 14:00 |
Vllaznia B | 9 | GOAL | Vllaznia B - Korabi | Kat.Pare A Play-Out | 21-04-2018 14:00 |
Vllaznia Futsal | 4 | GOAL | Vllaznia Futsal - Flamurtari FC Futsal | Play-Off | 15-06-2017 00:00 |
Edro Vlora | 9 | GOAL | Edro Vlora - Vllaznia Futsal | Play-Off | 11-06-2017 12:00 |
Vllaznia B | 29 | GOAL | Vllaznia B - Albpetrol | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | 14-05-2017 17:00 |
Vllaznia B | 4 | GOAL | Vllaznia B - Albpetrol | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | 14-05-2017 17:00 |
Albpetrol | 45 | GOAL | Albpetrol - Vllaznia B | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | 18-12-2016 14:00 |
Tirana U19/A | 32 | GOAL | Tirana U19/A - Vllaznia B | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | 20-11-2016 14:00 |
Kukesi B | 31 | GOAL | Kukesi B - Vllaznia B | Kat.Trete Gr A 15/16 | 25-01-2016 10:45 |
Vllaznia B | 27 | GOAL | Vllaznia B - Sporting Tirana | Kat.Trete Gr A 15/16 | 18-01-2016 11:00 |
Vllaznia B | 25 | GOAL | Vllaznia B - Internacional Tirana FC | Kat.Trete Gr A 15/16 | 17-12-2015 11:00 |
Golemi FC | 32 | GOAL | Golemi FC - Vllaznia B | Kat.Trete Gr A 15/16 | 05-11-2015 10:00 |
Vllaznia | 40 | GOAL | Vllaznia - FK Elbasani | U-19 Superiore - 13/14 | 27-04-2014 12:00 |
Vllaznia | 7 | OWN_GOAL | Vllaznia - Partizani | U-19 Superiore - 13/14 | 06-04-2014 12:00 |
Vllaznia | 34 | GOAL | Vllaznia - FK Elbasani | U-19 Superiore - 12/13 | 24-02-2013 12:00 |
Vllaznia | 33 | GOAL | Vllaznia - Tërbuni | U-17 Superiore - 11/12 | 20-05-2012 10:00 |
Flamurtari | 12 | GOAL | Flamurtari - Vllaznia | U-17 Superiore - 11/12 | 26-02-2012 10:00 |
Vllaznia | 38 | GOAL | Vllaznia - Flamurtari | U-17 Superiore - 11/12 | 25-09-2011 10:00 |
Skuadra | Card | Minute | Ndeshja | Kompeticioni | Data | |
---|---|---|---|---|---|---|
Besëlidhja | YELLOW | 30 | Besëlidhja - Sopoti | Kat. 2-të Grupi A | 16-03-2024 14:00 | |
Besëlidhja | YELLOW | 7 | Besëlidhja - Murlani | Kat. 2-të Grupi A | 09-03-2024 14:00 | |
Besëlidhja | YELLOW | 26 | Besëlidhja - Valbona | Kat. 2-të Grupi A | 10-02-2024 13:30 | |
Tërbuni | YELLOW | 44 | Tërbuni - Turbina | Kategoria e Pare 22/23 | 01-04-2023 15:00 | |
Tërbuni | SECOND_YELLOW | 45 | Tërbuni - Turbina | Kategoria e Pare 22/23 | 01-04-2023 15:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 37 | Tërbuni - Flamurtari | Kategoria e Pare 22/23 | 11-03-2023 13:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 43 | Apolonia - Tërbuni | Kategoria e Pare 22/23 | 04-03-2023 13:00 | |
Tërbuni | SECOND_YELLOW | 14 | Oriku - Tërbuni | Kategoria e Pare 22/23 | 28-01-2023 13:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 25 | Oriku - Tërbuni | Kategoria e Pare 22/23 | 28-01-2023 13:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 13 | Tërbuni - Luz i Vogël 2008 | Kategoria e Pare 22/23 | 11-12-2022 13:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 35 | Tërbuni - Besa | Kategoria e Pare 22/23 | 05-11-2022 13:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 18 | Tërbuni - Korabi | Kategoria e Pare 22/23 | 22-10-2022 14:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 30 | Tërbuni - Tomori | Kategoria e Pare 22/23 | 17-09-2022 15:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 34 | Burreli - Tërbuni | Kategoria e Pare 22/23 | 10-09-2022 15:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 19 | Tërbuni - Skënderbeu | Kategoria e Pare 22/23 | 03-09-2022 15:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 45 | Tërbuni - Turbina | Kategoria e Pare 21/22 | 23-04-2022 15:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 28 | Shkumbini - Tërbuni | Kategoria e Pare 21/22 | 19-02-2022 14:00 | |
Tërbuni | SECOND_YELLOW | 29 | Shkumbini - Tërbuni | Kategoria e Pare 21/22 | 19-02-2022 14:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 20 | Vora - Tërbuni | Kategoria e Pare 21/22 | 05-02-2022 13:30 | |
Tërbuni | YELLOW | 33 | Tërbuni - Lushnja | Kategoria e Pare 21/22 | 29-01-2022 13:30 | |
Tërbuni | YELLOW | 18 | Tërbuni - Vora | Kategoria e Pare 21/22 | 25-09-2021 16:00 | |
Tërbuni | YELLOW | 37 | Lushnja - Tërbuni | Kategoria e Pare 21/22 | 18-09-2021 16:00 | |
Besëlidhja | YELLOW | 27 | Besëlidhja - Korabi | Kat.Pare A 20/21 | 07-03-2021 13:30 | |
Besëlidhja | YELLOW | 45 | Burreli - Besëlidhja | Kat.Pare A 20/21 | 04-03-2021 13:30 | |
Besëlidhja | YELLOW | 30 | Besëlidhja - Partizani B | Kat.Pare A 20/21 | 20-02-2021 13:30 | |
Besëlidhja | YELLOW | 38 | Veleçiku - Besëlidhja | Kat.Pare A 20/21 | 24-12-2020 13:30 | |
Besëlidhja | YELLOW | 22 | Dinamo City - Besëlidhja | Kat.Pare A 19/20 | 22-02-2020 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 40 | Vora - Vllaznia B | Kat. Dyte A 19/20 | 14-12-2019 13:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 36 | Vllaznia B - Tirana U19/A | Kat. Dyte A 19/20 | 07-12-2019 13:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 27 | Vllaznia B - Luz i Vogël 2008 | Kat. Dyte A 19/20 | 13-10-2019 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 34 | Mirdita - Vllaznia B | Kat. Dyte A 19/20 | 06-10-2019 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 27 | Vllaznia B - Luz i Vogël 2008 | Kat. Dyte A 18/19 | 24-03-2019 15:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 44 | KF Ada - Vllaznia B | Kat. Dyte A 18/19 | 18-11-2018 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 6 | Vllaznia B - Tërbuni | Kat.Pare A Play-Out | 05-05-2018 17:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 31 | Vllaznia B - Besa | Kat.Pare A Play-Out | 24-03-2018 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 40 | Burreli - Vllaznia B | Kat.Pare A 17/18 | 03-03-2018 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 38 | Besa - Vllaznia B | Kat.Pare A 17/18 | 17-02-2018 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 28 | Dinamo City - Vllaznia B | Kat.Pare A 17/18 | 03-02-2018 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 18 | Vllaznia B - Korabi | Kat.Pare A 17/18 | 28-01-2018 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 36 | Vllaznia B - Besa | Kat.Pare A 17/18 | 04-11-2017 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 35 | Vllaznia B - Dinamo City | Kat.Pare A 17/18 | 21-10-2017 14:30 | |
Vllaznia B | YELLOW | 13 | Korabi - Vllaznia B | Kat.Pare A 17/18 | 14-10-2017 14:30 | |
Vllaznia B | YELLOW | 33 | Tërbuni - Vllaznia B | Kat.Pare A 17/18 | 23-09-2017 16:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 7 | Sopoti - Vllaznia B | Playoff Kat e Pare Gr B 16/17 | 19-05-2017 16:00 | |
Vllaznia B | RED | 41 | Egnatia - Vllaznia B | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | 19-03-2017 15:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 43 | Luz i Vogël 2008 - Vllaznia B | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | 19-02-2017 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 23 | Tirana U19/A - Vllaznia B | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | 20-11-2016 14:00 | |
Vllaznia B | YELLOW | 29 | Vllaznia B - Egnatia | Kat.Dyte Grupi A 16/17 | 13-11-2016 14:00 | |
Vllaznia | YELLOW | 5 | Vllaznia - Partizani | U-19 Superiore - 13/14 | 06-04-2014 12:00 | |
Vllaznia | YELLOW | 18 | Flamurtari - Vllaznia | U-19 Superiore - 13/14 | 02-03-2014 12:00 | |
Vllaznia | YELLOW | 43 | Partizani - Vllaznia | U-19 Superiore - 13/14 | 10-11-2013 12:00 |
Skuadra | Start date | End date | Status |
---|---|---|---|
Tërbuni | 2021-09-03 | ACTIVE | |
Besëlidhja | 2020-10-02 | 2021-06-27 | ACTIVE |
Besëlidhja | 2020-01-22 | 2020-09-15 | ACTIVE |
Vllaznia B | 2017-09-16 | ACTIVE | |
Vllaznia | 2017-09-16 | 2020-01-10 | ACTIVE |
Vllaznia Futsal | 2017-05-23 | 2017-09-15 | ACTIVE |
Vllaznia | 2015-11-09 | 2017-05-23 | ACTIVE |
Vllaznia | 2015-08-29 | 2015-11-09 | ACTIVE |
Djelmia | 2014-10-24 | 2015-05-31 | INACTIVE |
Vllaznia | 2011-09-09 | 2014-05-05 | ACTIVE |
Ekipi vendas | Reuzultati | Ekipi mik | Data | Kompeticioni |
---|