|
Besa |
4 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
27-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Besa |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 0 |
Besa |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 2 |
Bylis |
17-02-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 0 |
Besa |
16-12-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 1 |
Korabi |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 0 |
Apolonia |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Besa |
27-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 1 |
Vora |
23-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
1 - 1 |
Kastrioti |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Besa |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Besa |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
1 - 2 |
Flamurtari |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
3 - 2 |
Sopoti |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Besa |
0 - 1 |
Oriku |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Besa |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 2 |
Besa |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
5 - 1 |
Turbina |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besa |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 4 |
Flamurtari |
27-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Besa |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
12-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Skënderbeu |
20-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Besa |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 2 |
Dinamo City |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Besa |
05-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
Lushnja |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 4 |
Besa |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
01-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
19-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Besa |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Tomori |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Besa |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 4 |
Erzeni |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Besa |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Erzeni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Erzeni |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tomori |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Erzeni |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Tërbuni |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Erzeni |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Maliqi |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Erzeni |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Shkumbini |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Erzeni |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Apolonia |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Erzeni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Vora |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
0 - 1 |
Erzeni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Lushnja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 2 |
Erzeni |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Korabi |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Erzeni |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Pogradeci |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 4 |
Erzeni |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Turbina |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
3 - 2 |
Erzeni |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Bylis |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Erzeni |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Erzeni |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Korabi |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
2 - 2 |
Erzeni |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Oriku |
13-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Erzeni |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Burreli |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Erzeni |
09-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Partizani B |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vora |
0 - 0 |
Erzeni |
29-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Veleçiku |
21-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Erzeni |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Dinamo City |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Erzeni |
18-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Korabi |
3 - 0 |
Erzeni |
11-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Besëlidhja |
04-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Korabi |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
4 - 2 |
Erzeni |
14-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Erzeni |
29-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Kastrioti |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Erzeni |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Egnatia |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Dinamo City |
02-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Erzeni |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Erzeni |
14-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Veleçiku |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Erzeni |
10-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Korabi |
02-11-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Erzeni |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Burreli |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Erzeni |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Tërbuni |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
0 - 3 |
Erzeni |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Teuta |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Erzeni |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Dinamo City |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Erzeni |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Korabi |
1 - 1 |
Erzeni |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Besëlidhja |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 3 |
Vllaznia |
14-04-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Erzeni |
06-04-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Korabi |
16-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
03-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Vora |
23-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Erzeni |
16-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Veleçiku |
3 - 1 |
Erzeni |
09-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Vllaznia |
02-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
KF Ada |
0 - 4 |
Luz i Vogël 2008 |
16-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
FK Spartak Tirana |
09-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
02-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Partizani B |
18-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Kukesi B |
03-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Sopoti |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
28-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Vllaznia B |
21-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tirana U19/A |
1 - 4 |
Luz i Vogël 2008 |
07-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Besa |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
3 - 1 |
Vllaznia B |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besa |
21-04-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Besa |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
3 - 0 |
Korabi |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
2 - 2 |
Burreli |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
1 - 0 |
Tërbuni |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
2 - 1 |
Korabi |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Besa |
24-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 0 |
Vllaznia B |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besa |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 1 |
Burreli |
03-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Besa |
28-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
1 - 4 |
Besëlidhja |
16-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Besa |
25-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
1 - 3 |
Besa |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
Erzeni |
15-10-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Besa |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Erzeni |
4 - 3 |
Shënkolli |
08-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Besëlidhja |
10-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tërbuni |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 2 |
Erzeni |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Shënkolli |
11-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
FK Kamza |
17-12-2016 13:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Erzeni |
10-12-2016 13:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Kastrioti |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 2 |
Erzeni |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
5 - 0 |
Iliria |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Erzeni |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Erzeni |
15-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Besëlidhja |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
08-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Erzeni |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Erzeni |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Iliria |
3 - 3 |
Erzeni |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Erzeni |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Erzeni |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 2 |
KF Adriatiku Mamurras |
16-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 4 |
FK Kamza |
09-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
3 - 1 |
Erzeni |
02-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Burreli |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
KF Ada |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
4 - 3 |
Erzeni |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
27-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Erzeni |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
FK Kamza |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Erzeni |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Erzeni |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Kastrioti |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Ada |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Besa |
08-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Erzeni |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
25-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Erzeni |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Korabi |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 1 |
Erzeni |
26-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Iliria |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Erzeni |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Erzeni |
29-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Tirana U19/A |
3 - 2 |
Sukthi |
10-05-2015 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
06-05-2015 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Sukthi |
03-05-2015 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 1 |
Erzeni |
19-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Albpetrol |
0 - 1 |
Sukthi |
12-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Partizani B |
4 - 1 |
Sukthi |
23-03-2015 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Teuta B |
15-03-2015 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Korabi |
2 - 2 |
Sukthi |
22-02-2015 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 2 |
Tirana U19/A |
17-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Sukthi |
14-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
2 - 4 |
Shënkolli |
10-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
Sukthi |
30-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Albpetrol |
23-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Vora |
2 - 2 |
Sukthi |
09-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Partizani B |
02-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Teuta B |
0 - 1 |
Sukthi |
26-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
3 - 0 |
FK Skrapari |
19-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
KF Domosdova |
0 - 1 |
Sukthi |
05-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
1 - 2 |
Korabi |
28-09-2014 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 2 |
Besëlidhja |
07-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Sukthi |
03-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
4 - 1 |
Partizani B |
27-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 0 |
Sukthi |
16-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
3 - 0 |
Shënkolli |
13-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Sukthi |
06-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
5 - 0 |
Turbina |
30-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
3 - 0 |
Sukthi |
23-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Vora |
1 - 1 |
Sukthi |
09-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
3 - 1 |
KF Domosdova |
02-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Sukthi |
23-02-2014 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Sukthi |
15-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
5 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
11-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
Sukthi |
08-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
4 - 2 |
Korabi |
01-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Sukthi |
17-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
2 - 0 |
Erzeni |
10-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Sukthi |
03-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Iliria |
27-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Vora |
06-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
5 - 4 |
Sukthi |
25-09-2013 15:00 |
Kupa Faza Paraeleminatore A - 13/14 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Teuta |
19-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Vllaznia |
12-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
8 - 1 |
Dinamo City |
01-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Besa |
2 - 3 |
Teuta |
28-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
21-04-2013 11:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
FK Elbasani |
0 - 4 |
Teuta |
14-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 0 |
FK Kamza |
07-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Teuta |
31-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Flamurtari |
24-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
17-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
0 - 4 |
Teuta |
10-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
03-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
2 - 4 |
Teuta |
24-02-2013 15:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Pogradeci |
17-02-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 1 |
KF Ada |
17-12-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Teuta |
09-12-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Shkëndija Dr. |
02-12-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Teuta |
25-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Besa |
18-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Teuta |
11-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 0 |
FK Elbasani |
08-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Teuta |
04-11-2012 10:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Laçi |
28-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
21-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 2 |
Teuta |
13-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Shkumbini |
07-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Teuta |
29-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Partizani |
23-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Pogradeci |
2 - 2 |
Teuta |
16-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Tirana |
20-05-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Besa |
5 - 4 |
Teuta |
13-05-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Shkëndija Dr. |
06-05-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Teuta |
29-04-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Shkumbini |
21-04-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
1 - 3 |
Teuta |
15-04-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Lushnja |
25-03-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Teuta |
22-03-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
KF Ada |
3 - 4 |
Teuta |
18-03-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Flamurtari |
11-03-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
04-03-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
3 - 1 |
FK Kamza |
26-02-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 2 |
Teuta |
11-02-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Besa |
14-12-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
2 - 1 |
FK Elbasani |
16-10-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 1 |
KF Ada |
09-10-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
5 - 3 |
Vllaznia |
29-09-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
0 - 2 |
Teuta |
25-09-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
18-09-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Shkëndija Dr. |
06-05-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |