|
Partizani Futsal |
7 - 9 |
Flamurtari FC Futsal |
18-02-2024 20:00 |
Kupa e Shqiperise Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
4 - 3 |
Tirana Futsal |
13-02-2024 21:00 |
Kupa e Shqiperise Futsal 23/24 |
|
Tirana Futsal |
2 - 1 |
Flamurtari FC Futsal |
23-01-2024 19:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Vllaznia Futsal |
2 - 2 |
Flamurtari FC Futsal |
13-01-2024 18:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
10 - 6 |
Partizani Futsal |
06-01-2024 17:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 5 |
Tirana Futsal |
16-12-2023 17:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 5 |
Tirana Futsal |
30-04-2023 18:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Tirana Futsal |
1 - 2 |
Flamurtari FC Futsal |
27-04-2023 21:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Diamant MFC |
3 - 13 |
Flamurtari FC Futsal |
13-04-2023 20:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Flamurtari FC Futsal |
4 - 1 |
Diamant MFC |
09-04-2023 18:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Flamurtari FC Futsal |
7 - 3 |
Forcat e Armatosura Futsal |
04-12-2022 17:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Oriku |
1 - 1 |
FK Elbasani |
01-04-2018 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Gramozi |
0 - 1 |
Oriku |
25-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Delvina |
0 - 1 |
Oriku |
18-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Oriku |
3 - 0 |
Kelcyra |
11-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
KF Domosdova |
1 - 5 |
Oriku |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Oriku |
1 - 0 |
FK Skrapari |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
Oriku |
11-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Maliqi |
0 - 0 |
Oriku |
10-12-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Oriku |
6 - 1 |
Memaliaj |
26-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Tepelena |
1 - 2 |
Oriku |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Oriku |
3 - 2 |
Devolli |
15-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Oriku |
11-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Gramozi |
05-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Oriku |
22-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Oriku |
1 - 2 |
Butrinti |
01-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Sopoti |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Apolonia |
11-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Lushnja |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Apolonia |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Dinamo City |
10-02-2017 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Apolonia |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Shkumbini |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Apolonia |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
FK Elbasani |
06-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Apolonia |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Turbina |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Apolonia |
15-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Pogradeci |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Apolonia |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Apolonia |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Skënderbeu |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Lushnja |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Apolonia |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Apolonia |
06-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Butrinti |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Dinamo City |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Erzeni |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besëlidhja |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
FK Kamza |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Korabi |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
0 - 5 |
Partizani |
16-09-2015 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Tomori |
20-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Shkumbini |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Naftëtari |
08-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Bylis |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Kukësi |
18-05-2014 18:00 |
Finale 13/14 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Flamurtari |
10-05-2014 17:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Tirana |
04-05-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Flamurtari |
30-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Lushnja |
2 - 3 |
Flamurtari |
20-04-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Partizani |
30-03-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Lushnja |
2 - 4 |
Flamurtari |
08-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tirana |
02-03-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
3 - 2 |
Flamurtari |
22-02-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Laçi |
16-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 4 |
Besa |
08-02-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Flamurtari |
02-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Partizani |
22-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Flamurtari |
15-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Teuta |
08-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Vllaznia |
24-11-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
4 - 3 |
Lushnja |
10-11-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Flamurtari |
02-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Kukësi |
27-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 0 |
Flamurtari |
05-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Bylis |
02-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Flamurtari |
31-08-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Vllaznia |
26-02-2014 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B - 13/14 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Flamurtari |
12-02-2014 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B - 13/14 |
|
Flamurtari |
4 - 2 |
Tomori |
18-12-2013 13:00 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Flamurtari |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Gramshi |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
19-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Flamurtari |
12-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Partizani |
05-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
6 - 4 |
Pogradeci |
28-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
KF Ada |
14-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 4 |
Vllaznia |
31-03-2013 14:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Flamurtari |
24-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Shkëndija Dr. |
17-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
10-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Dinamo City |
03-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Flamurtari |
18-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
FK Kamza |
11-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
KF Ada |
3 - 1 |
Flamurtari |
07-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
5 - 2 |
Laçi |
04-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Flamurtari |
28-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
21-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Skënderbeu |
07-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Besa |
4 - 3 |
Flamurtari |
16-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Vllaznia |
04-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Kastrioti |
03-11-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Shkumbini |
22-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Albania |
0 - 2 |
Biellorusi |
17-10-2012 14:30 |
European Under-19 Championship - 2013 |
|
Belgjika |
1 - 3 |
Albania |
14-10-2012 18:00 |
European Under-19 Championship - 2013 |
|
Italia |
3 - 0 |
Albania |
12-10-2012 18:00 |
European Under-19 Championship - 2013 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Flamurtari |
22-03-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
FK Elbasani |
19-03-2012 14:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Flamurtari |
11-03-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Vllaznia |
26-02-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Flamurtari |
12-02-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Flamurtari |
09-10-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Teuta |
02-10-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
KF Ada |
29-09-2011 12:00 |
U-19 Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Bilisht Sport |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |