|
Murlani |
0 - 3 |
Veleçiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Murlani |
09-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
0 - 1 |
Sopoti |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
3 - 2 |
Naftëtari |
24-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Murlani |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
0 - 0 |
Albanët |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
1 - 5 |
Valbona |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Murlani |
11-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
4 - 3 |
Gramshi |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 1 |
Murlani |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
0 - 1 |
Tërbuni |
19-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Murlani |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
0 - 2 |
Besëlidhja |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Murlani |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
1 - 1 |
Iliria |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
1 - 3 |
Murlani |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Vllaznia Futsal |
8 - 9 |
Partizani Futsal |
13-02-2024 19:00 |
Kupa e Shqiperise Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
2 - 2 |
Vllaznia Futsal |
03-02-2024 14:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Vllaznia Futsal |
3 - 8 |
Tirana Futsal |
28-01-2024 19:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Vllaznia Futsal |
5 - 5 |
Partizani Futsal |
21-01-2024 16:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Vllaznia Futsal |
2 - 2 |
Flamurtari FC Futsal |
13-01-2024 18:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Tirana Futsal |
3 - 1 |
Vllaznia Futsal |
23-12-2023 18:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Partizani Futsal |
11 - 4 |
Vllaznia Futsal |
17-12-2023 18:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Murlani |
8 - 7 |
Gramshi |
27-09-2023 15:00 |
Turi i Pare Paraeliminatore |
|
Vora |
2 - 0 |
K.F Murlani |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
2 - 0 |
Naftëtari |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
3 - 3 |
K.F Murlani |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
2 - 0 |
Gramshi |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
K.F Murlani |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 4 |
Sopoti |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
0 - 1 |
K.F Murlani |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 0 |
Bulqiza |
12-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
K.F Murlani |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 2 |
Veleçiku |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 3 |
Vora |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
K.F Murlani |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 0 |
Iliria |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Valbona |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
1 - 0 |
K.F Murlani |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
2 - 1 |
KF Ada |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
3 - 1 |
K.F Murlani |
22-10-2022 12:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 3 |
Shënkolli |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
K.F Murlani |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
3 - 0 |
K.F Murlani |
15-09-2022 15:00 |
Kupa- Faza Paraelim. 22/23 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
K.F Murlani |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
2 - 2 |
Iliria |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
5 - 1 |
FK Elbasani |
16-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Klosi |
1 - 5 |
K.F Murlani |
03-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Oriku |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
3 - 1 |
K.F Murlani |
26-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
1 - 2 |
Veleçiku |
19-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
K.F Murlani |
12-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
6 - 0 |
Internacional Tirana |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
5 - 0 |
Shënkolli |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 2 |
K.F Murlani |
04-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
K.F Murlani |
30-11-2021 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Oriku |
2 - 0 |
K.F Murlani |
23-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
1 - 0 |
Gramshi |
16-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
0 - 2 |
KF Ada |
26-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
0 - 0 |
K.F Murlani |
19-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Burreli |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
1 - 0 |
Vora |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Iliria |
1 - 0 |
Burreli |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Burreli |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
1 - 0 |
Veleçiku |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Vora |
1 - 0 |
Burreli |
31-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
1 - 1 |
Iliria |
17-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Tirana U19/A |
2 - 7 |
Vllaznia B |
16-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
2 - 1 |
Tërbuni |
09-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
KF Ada |
2 - 4 |
Vllaznia B |
18-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
4 - 1 |
FK Spartak Tirana |
11-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Vllaznia B |
21-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
2 - 1 |
Tërbuni |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Vllaznia B |
3 - 1 |
Korabi |
21-04-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Burreli |
08-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Vllaznia B |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Vllaznia B |
3 - 3 |
Besa |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Korabi |
1 - 0 |
Vllaznia B |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
2 - 0 |
Vllaznia B |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Erzeni |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 0 |
Vllaznia B |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Besëlidhja |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Vllaznia B |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Tërbuni |
17-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Egnatia |
10-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Burreli |
25-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Vllaznia B |
18-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Vllaznia B |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Dinamo City |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Vllaznia B |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Kastrioti |
30-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Vllaznia B |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Sopoti |
3 - 4 |
Vllaznia B |
19-05-2017 16:00 |
Playoff Kat e Pare Gr B 16/17 |
|
Vllaznia B |
5 - 2 |
Albpetrol |
14-05-2017 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
3 - 1 |
Veleçiku |
30-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
2 - 2 |
Kukesi B |
16-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
KF Ada |
1 - 3 |
Vllaznia B |
09-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
3 - 0 |
Tirana U19/A |
02-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Vllaznia B |
19-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Gramshi |
11-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
3 - 0 |
Kevitan |
26-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Vllaznia B |
19-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Albpetrol |
0 - 2 |
Vllaznia B |
18-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
4 - 2 |
Vora |
14-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
1 - 3 |
Vllaznia B |
11-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Vllaznia B |
06-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
5 - 0 |
Internacional Tirana |
30-10-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
16-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Kastrioti |
3 - 3 |
Besëlidhja |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
6 - 7 |
KF Adriatiku Mamurras |
07-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
1 - 3 |
Korabi |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
FK Kamza |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
0 - 2 |
Besëlidhja |
16-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Burreli |
09-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Besëlidhja |
02-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
KF Ada |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Besëlidhja |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
KF Ada |
07-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Erzeni |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
0 - 4 |
Besëlidhja |
24-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
4 - 1 |
Besëlidhja |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Besëlidhja |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Korabi |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Besëlidhja |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Veleçiku |
1 - 3 |
KF Ada |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Veleçiku |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
5 - 0 |
Veleçiku |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
3 - 5 |
Kastrioti |
04-03-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Veleçiku |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
KF Adriatiku Mamurras |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Veleçiku |
07-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 2 |
Veleçiku |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Besa |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Veleçiku |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Tërbuni |
23-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 1 |
Veleçiku |
08-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Veleçiku |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Burreli |
26-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
5 - 0 |
Veleçiku |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Iliria |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
1 - 6 |
Flamurtari |
05-11-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 14/15 |
|
Besa |
2 - 2 |
Veleçiku |
22-10-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Besa |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
KF Ada |
3 - 2 |
Dinamo City |
29-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
KF Ada |
15-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KF Ada |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
05-10-2013 14:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
FK Elbasani |
21-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KF Ada |
1 - 1 |
Partizani |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Pogradeci |
22-10-2012 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Partizani |
0 - 3 |
Butrinti |
08-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
0 - 1 |
Partizani |
01-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
26-09-2012 19:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Pogradeci |
29-10-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Vllaznia |
22-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Tirana |
15-10-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Vllaznia |
02-10-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
25-09-2011 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Vllaznia |
16-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Laçi |
10-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Bylis |
26-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
FK Elbasani |
2 - 4 |
Vllaznia |
19-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Butrinti |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |