|
Burreli |
2 - 0 |
Oriku |
28-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Burreli |
25-03-2021 13:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Burreli |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
1 - 3 |
Burreli |
28-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Vora |
21-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
0 - 4 |
Burreli |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Burreli |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Dinamo City |
20-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Burreli |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Korabi |
09-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
28-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Partizani B |
21-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vora |
0 - 1 |
Burreli |
08-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
5 - 2 |
Veleçiku |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Burreli |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Devolli |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Devolli |
3 - 1 |
Shënkolli |
15-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Besa |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Pogradeci |
25-01-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Shënkolli |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Lushnja |
07-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
FK Elbasani |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Apolonia |
19-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Shënkolli |
05-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Shënkolli |
28-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Lushnja |
4 - 1 |
Shënkolli |
14-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shënkolli |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Besa |
0 - 1 |
Bylis |
13-04-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Oriku |
0 - 1 |
Besa |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
3 - 1 |
Lushnja |
16-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Besa |
03-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
2 - 0 |
Turbina |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
3 - 2 |
Egnatia |
09-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Besa |
02-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Vora |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Burreli |
15-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
08-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Burreli |
02-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
24-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Dinamo City |
10-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Burreli |
04-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Burreli |
27-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
2 - 3 |
Burreli |
06-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Shënkolli |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
22-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Vllaznia |
16-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
09-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Vllaznia |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Vllaznia B |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Burreli |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besa |
21-04-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Korabi |
1 - 1 |
Burreli |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Burreli |
08-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tërbuni |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
2 - 2 |
Burreli |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
2 - 1 |
Korabi |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
2 - 0 |
Vllaznia B |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Burreli |
24-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Burreli |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Erzeni |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Shënkolli |
0 - 2 |
Apolonia |
09-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Tirana |
25-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Shënkolli |
18-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Turbina |
04-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Shënkolli |
28-10-2017 14:30 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Naftëtari |
21-10-2017 14:30 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Shënkolli |
14-10-2017 14:30 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Iliria |
30-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Shënkolli |
23-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Shënkolli |
16-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
0 - 2 |
Besëlidhja |
13-09-2017 16:05 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Burreli |
06-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Burreli |
0 - 1 |
Besëlidhja |
23-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Burreli |
14-04-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Burreli |
3 - 2 |
Erzeni |
01-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Burreli |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Burreli |
1 - 2 |
FK Kamza |
11-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Burreli |
1 - 1 |
FK Kamza |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
27-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 1 |
Burreli |
11-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Burreli |
17-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Besa |
10-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Burreli |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Burreli |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Burreli |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Besëlidhja |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Burreli |
05-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
4 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Tërbuni |
15-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 1 |
Burreli |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Shënkolli |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Iliria |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
3 - 1 |
Kastrioti |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Bylis |
09-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Tërbuni |
03-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tërbuni |
13-03-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 4 |
Vllaznia |
09-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tërbuni |
05-03-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Partizani |
27-02-2016 13:30 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 3 |
Skënderbeu |
13-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Tërbuni |
06-02-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
4 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Kukësi |
19-12-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tërbuni |
12-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Flamurtari |
06-12-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tërbuni |
02-12-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Tërbuni |
22-11-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
4 - 2 |
Bylis |
18-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Tërbuni |
07-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Laçi |
31-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tërbuni |
25-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Vllaznia |
17-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
7 - 0 |
Tërbuni |
04-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Partizani |
26-09-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Tërbuni |
19-09-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Skënderbeu |
12-09-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Tërbuni |
30-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Tirana |
23-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Tërbuni |
04-11-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Flamurtari |
21-10-2015 14:30 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Burreli |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tërbuni |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Tërbuni |
23-05-2015 17:00 |
Finale Kategoria e Pare 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Besëlidhja |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 0 |
Tërbuni |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
3 - 1 |
Burreli |
02-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Tërbuni |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
6 - 1 |
FK Kamza |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
1 - 2 |
Tërbuni |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Kastrioti |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
0 - 3 |
Tërbuni |
22-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
5 - 0 |
Veleçiku |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Tërbuni |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Veleçiku |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
0 - 7 |
Tërbuni |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Tërbuni |
07-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
20-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Besa |
13-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Kastrioti |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 1 |
Tërbuni |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Tërbuni |
23-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
KF Ada |
08-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Tërbuni |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 4 |
Tërbuni |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
FK Kamza |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Skënderbeu |
6 - 1 |
Tërbuni |
20-11-2014 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 14/15 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Skënderbeu |
05-11-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Tomori |
22-10-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Tomori |
1 - 2 |
Tërbuni |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Laçi |
10-05-2014 17:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
6 - 0 |
Kastrioti |
04-05-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Partizani |
30-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
26-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Teuta |
20-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besa |
0 - 0 |
Laçi |
12-04-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Laçi |
29-03-2014 15:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Vllaznia |
23-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Laçi |
15-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Lushnja |
12-03-2014 15:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Kastrioti |
08-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
02-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Teuta |
22-02-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Laçi |
16-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 2 |
Laçi |
01-02-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
14-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Laçi |
01-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Tirana |
24-11-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Kukësi |
03-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Flamurtari |
18-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
06-10-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Besa |
02-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Laçi |
28-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Bylis |
22-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Laçi |
18-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Partizani |
14-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
01-09-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Laçi |
26-02-2014 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi A - 13/14 |
|
Laçi |
4 - 2 |
Besa |
18-12-2013 13:00 |
Kupa Grupi A 1/8 - 13/14 |
|
Besa |
0 - 2 |
Laçi |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 - 13/14 |
|
Laçi |
2 - 0 |
FK Elbasani |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Laçi |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
18-08-2013 19:00 |
Superkupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Bylis |
17-05-2013 20:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Kukësi |
17-04-2013 14:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Laçi |
03-04-2013 14:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Tirana |
10-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Laçi |
03-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Shkumbini |
27-04-2013 16:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Laçi |
20-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Laçi |
12-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Laçi |
30-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Vllaznia |
17-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Laçi |
10-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Skënderbeu |
01-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Laçi |
23-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Flamurtari |
17-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Besa |
1 - 2 |
Laçi |
09-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Laçi |
20-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Flamurtari |
02-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Bylis |
06-03-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Partizani |
01-12-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Besëlidhja |
24-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
10-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Naftëtari |
03-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
Besëlidhja |
13-10-2012 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Gramshi |
06-10-2012 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Besëlidhja |
29-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
Besëlidhja |
15-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Besëlidhja |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Besëlidhja |
19-05-2012 16:30 |
Playoff Kat Superiore - 11/12 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 0 |
Besëlidhja |
06-05-2012 17:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
3 - 4 |
Kukësi |
28-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
7 - 0 |
Gramozi |
18-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Besëlidhja |
15-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Iliria |
07-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Burreli |
31-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Besëlidhja |
24-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Lushnja |
17-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Besëlidhja |
10-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Besëlidhja |
03-03-2012 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
FK Skrapari |
25-02-2012 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Himara |
0 - 0 |
Besëlidhja |
11-02-2012 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Bylis |
2 - 4 |
Vllaznia |
20-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
Vllaznia |
5 - 2 |
Dinamo City |
30-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
Dinamo City |
0 - 3 |
Vllaznia |
23-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Bylis |
26-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
FK Elbasani |
2 - 4 |
Vllaznia |
19-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Skënderbeu |
26-11-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 3 |
Bylis |
05-11-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Pogradeci |
29-10-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Vllaznia |
22-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Vllaznia |
02-10-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
25-09-2011 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Vllaznia |
16-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Laçi |
10-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Butrinti |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Vllaznia |
21-09-2011 16:00 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |
|
Greqia |
2 - 1 |
Albania |
21-11-2007 16:15 |
European Under-21 Championship - 2009 |
|
Ishujt Faroe |
0 - 5 |
Albania |
17-11-2007 13:00 |
European Under-21 Championship - 2009 |