|
Oriku |
4 - 0 |
Turbina |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
3 - 1 |
Maliqi |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Turbina |
26-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
3 - 1 |
Kelcyra |
19-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 0 |
Turbina |
29-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
1 - 0 |
Devolli |
22-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Delvina |
0 - 0 |
Turbina |
08-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
2 - 3 |
Labëria |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Turbina |
27-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Turbina |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Turbina |
4 - 0 |
Veleçiku |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Valbona |
23-05-2023 16:00 |
Play-out Kat.Pare 22/23 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
18-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Sopoti |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Valbona |
4 - 0 |
Sopoti |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
1 - 4 |
Valbona |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Bulqiza |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 5 |
Valbona |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
K.F Murlani |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Valbona |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
3 - 1 |
Iliria |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Valbona |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
4 - 3 |
Valbona |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
0 - 5 |
Valbona |
28-01-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
Shënkolli |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Valbona |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 1 |
Veleçiku |
06-11-2022 13:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
1 - 1 |
Valbona |
01-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Naftëtari |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Gramshi |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Korabi |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 2 |
Korabi |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 2 |
Korabi |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Lushnja |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Korabi |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Erzeni |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Pogradeci |
07-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Korabi |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Bylis |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Korabi |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besa |
06-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 2 |
Korabi |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Korabi |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Shkumbini |
15-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Korabi |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Vora |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Korabi |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Korabi |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Korabi |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Turbina |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Korabi |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Besëlidhja |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Butrinti |
18-09-2021 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Korabi |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Teuta |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Korabi |
4 - 1 |
Vora |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Vora |
2 - 1 |
Korabi |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Dinamo City |
29-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Korabi |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Korabi |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Partizani B |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vora |
0 - 0 |
Korabi |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Veleçiku |
21-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Korabi |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Korabi |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Erzeni |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Korabi |
09-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besëlidhja |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
Korabi |
28-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Vora |
21-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Korabi |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Oriku |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Korabi |
17-03-2021 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/4 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Korabi |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Erzeni |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Erzeni |
18-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Korabi |
3 - 0 |
Erzeni |
11-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Besëlidhja |
04-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Kastrioti |
28-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Korabi |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
4 - 2 |
Erzeni |
14-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Kastrioti |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Erzeni |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Egnatia |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Dinamo City |
02-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Erzeni |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Erzeni |
14-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Veleçiku |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Erzeni |
10-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Korabi |
02-11-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Erzeni |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Erzeni |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Burreli |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Erzeni |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Tërbuni |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
0 - 3 |
Erzeni |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Erzeni |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Teuta |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Erzeni |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Dinamo City |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
FK Elbasani |
4 - 2 |
Turbina |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Turbina |
4 - 1 |
Tomori |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Turbina |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Turbina |
2 - 0 |
Pogradeci |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
0 - 2 |
Turbina |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Turbina |
0 - 1 |
Apolonia |
30-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Turbina |
17-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Besa |
2 - 0 |
Turbina |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Egnatia |
16-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Oriku |
3 - 2 |
Turbina |
09-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Tomori |
02-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
28-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Kukësi |
20-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Kastrioti |
07-10-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Tirana |
03-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Kastrioti |
29-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Laçi |
23-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
2 - 0 |
Kastrioti |
15-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Kastrioti |
01-09-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Skënderbeu |
26-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Kastrioti |
18-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Kastrioti |
16-05-2018 17:00 |
Finale Kategoria e Pare 17/18 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Egnatia |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Kastrioti |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Besëlidhja |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Kastrioti |
07-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Erzeni |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Dinamo City |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Kastrioti |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Kastrioti |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Besa |
24-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Kastrioti |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Kastrioti |
05-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tërbuni |
29-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Vllaznia B |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Kastrioti |
17-12-2017 12:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Burreli |
09-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Erzeni |
26-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besëlidhja |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Kastrioti |
30-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Egnatia |
23-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Kastrioti |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Vllaznia |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Besa |
06-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Kastrioti |
22-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Iliria |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
08-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
1 - 0 |
Kastrioti |
01-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tërbuni |
18-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Iliria |
1 - 0 |
Kastrioti |
11-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Shënkolli |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 3 |
Kastrioti |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Kastrioti |
05-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
10-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Tërbuni |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besa |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Kastrioti |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Kastrioti |
30-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Besëlidhja |
22-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Kastrioti |
15-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 1 |
Kastrioti |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Erzeni |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Kastrioti |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Kastrioti |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B 16/17 |
|
Kastrioti |
4 - 1 |
Burreli |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Kastrioti |
3 - 3 |
Besëlidhja |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Kastrioti |
07-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
0 - 2 |
Kastrioti |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besa |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
2 - 2 |
Kastrioti |
16-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Iliria |
09-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Ada |
1 - 5 |
Kastrioti |
02-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
4 - 3 |
Besa |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Kastrioti |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Korabi |
27-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
1 - 2 |
Kastrioti |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
KF Ada |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Lushnja |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Dinamo City |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Pogradeci |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Dinamo City |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Turbina |
22-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Sopoti |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Dinamo City |
24-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Butrinti |
18-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Dinamo City |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Dinamo City |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
12-09-2015 13:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Tërbuni |
23-05-2015 17:00 |
Finale Kategoria e Pare 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Besëlidhja |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 0 |
Tërbuni |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Tërbuni |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
6 - 1 |
FK Kamza |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
1 - 2 |
Tërbuni |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Kastrioti |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
0 - 3 |
Tërbuni |
22-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
5 - 0 |
Veleçiku |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Tërbuni |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Veleçiku |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
0 - 7 |
Tërbuni |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Burreli |
14-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Tërbuni |
07-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
20-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
0 - 2 |
Tërbuni |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Besa |
13-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Kastrioti |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 1 |
Tërbuni |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Tërbuni |
23-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Tërbuni |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 4 |
Tërbuni |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
FK Kamza |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Skënderbeu |
6 - 1 |
Tërbuni |
20-11-2014 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 14/15 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Skënderbeu |
05-11-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 14/15 |
|
Tomori |
1 - 2 |
Tërbuni |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Apolonia |
03-05-2014 17:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tërbuni |
2 - 3 |
KF Adriatiku Mamurras |
26-04-2014 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Himara |
1 - 0 |
Tërbuni |
19-04-2014 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tërbuni |
4 - 1 |
Albpetrol |
12-04-2014 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Tërbuni |
06-04-2014 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tërbuni |
3 - 1 |
Butrinti |
29-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Tërbuni |
22-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Burreli |
15-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KF Ada |
2 - 0 |
Tërbuni |
08-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Shkumbini |
01-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Tërbuni |
22-02-2014 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Dinamo City |
15-02-2014 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tërbuni |
3 - 1 |
FK Elbasani |
08-02-2014 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Besa |
2 - 1 |
Bylis |
22-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
14-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Partizani |
08-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
30-11-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Teuta |
23-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Bylis |
03-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Lushnja |
26-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Bylis |
20-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
05-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Bylis |
02-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Besa |
28-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Bylis |
22-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Bylis |
18-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Kastrioti |
14-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Bylis |
31-08-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Bylis |
18-12-2013 13:00 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kastrioti |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Dinamo City |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Bylis |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Gramshi |
2 - 3 |
FK Elbasani |
04-05-2013 17:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
5 - 0 |
Gramshi |
27-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
0 - 0 |
KF Ada |
20-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Partizani |
11-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Gramshi |
06-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Naftëtari |
30-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Himara |
1 - 0 |
Gramshi |
23-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Besëlidhja |
16-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
0 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
09-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Pogradeci |
5 - 1 |
Gramshi |
02-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Iliria |
23-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Burreli |
09-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Besëlidhja |
29-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
22-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
Besëlidhja |
15-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Pogradeci |
08-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Besëlidhja |
01-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
2 - 4 |
Kukësi |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Besëlidhja |
19-05-2012 16:30 |
Playoff Kat Superiore - 11/12 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 0 |
Besëlidhja |
06-05-2012 17:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
3 - 4 |
Kukësi |
28-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Besëlidhja |
22-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Besëlidhja |
15-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Iliria |
07-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Burreli |
31-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Besëlidhja |
24-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Lushnja |
17-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Besëlidhja |
10-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Besëlidhja |
03-03-2012 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
FK Skrapari |
25-02-2012 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Shkumbini |
30-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi - A - 11/12 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Laçi |
23-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi - A - 11/12 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Shkumbini |
27-11-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Shkumbini |
16-10-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Shkumbini |
6 - 2 |
Tomori |
01-10-2011 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Shkumbini |
24-09-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
5 - 2 |
Shkumbini |
10-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Shkumbini |
21-09-2011 16:00 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |