|
Shënkolli |
0 - 1 |
Murlani |
11-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Shënkolli |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
0 - 6 |
Iliria |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
0 - 1 |
Shënkolli |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 5 |
Valbona |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Sopoti |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Shënkolli |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
3 - 3 |
Adriatiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Shënkolli |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Iliria |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
3 - 1 |
Shënkolli |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 5 |
Valbona |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
6 - 1 |
KF Ada |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
4 - 3 |
Shënkolli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
K.F Murlani |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
5 - 1 |
Shënkolli |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
0 - 7 |
Vora |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 0 |
Naftëtari |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 4 |
Shënkolli |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 3 |
Gramshi |
28-01-2023 14:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Sopoti |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
2 - 2 |
Shënkolli |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 0 |
Bulqiza |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 3 |
Shënkolli |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Veleçiku |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 4 |
Shënkolli |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
K.F Murlani |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
FK Elbasani |
3 - 5 |
Shënkolli |
23-04-2022 12:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
KF Klosi |
16-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
7 - 1 |
Shënkolli |
02-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 3 |
Bulqiza |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Oriku |
3 - 0 |
Shënkolli |
12-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Gramshi |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Veleçiku |
4 - 0 |
Shënkolli |
26-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
KF Ada |
19-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
2 - 3 |
Shënkolli |
12-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Shënkolli |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
5 - 0 |
Shënkolli |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
5 - 4 |
FK Elbasani |
04-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Klosi |
3 - 2 |
Shënkolli |
28-11-2021 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Luz i Vogël 2008 |
20-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
2 - 2 |
Shënkolli |
06-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Oriku |
30-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 0 |
Shënkolli |
23-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
3 - 0 |
Veleçiku |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
0 - 1 |
Shënkolli |
02-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Internacional Tirana |
26-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Iliria |
19-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 4 |
Tërbuni |
18-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
5 - 2 |
Shënkolli |
10-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Shkumbini |
05-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
5 - 2 |
Shënkolli |
01-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Bulqiza |
04-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Sopoti |
8 - 1 |
Shënkolli |
31-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
4 - 0 |
KF Klosi |
27-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Shënkolli |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
3 - 4 |
Mirdita |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Iliria |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Korabi |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Korabi |
4 - 0 |
Besa |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Vllaznia B |
3 - 1 |
Korabi |
21-04-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Korabi |
1 - 1 |
Burreli |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Korabi |
1 - 1 |
Tërbuni |
08-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
3 - 0 |
Korabi |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Korabi |
1 - 0 |
Vllaznia B |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
2 - 1 |
Korabi |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
2 - 1 |
Korabi |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besëlidhja |
24-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Korabi |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Tërbuni |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 0 |
Korabi |
28-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Iliria |
1 - 2 |
Shënkolli |
23-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Iliria |
16-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Iliria |
0 - 3 |
Tirana |
09-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tomori |
25-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Iliria |
30-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Apolonia |
23-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Iliria |
16-09-2017 18:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Iliria |
0 - 2 |
FK Kamza |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Shënkolli |
3 - 3 |
Erzeni |
13-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Erzeni |
2 - 5 |
FK Kamza |
29-04-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Erzeni |
4 - 3 |
Shënkolli |
08-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Erzeni |
24-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Besëlidhja |
10-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Iliria |
1 - 3 |
Erzeni |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tërbuni |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 2 |
Erzeni |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Shënkolli |
11-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Erzeni |
10-12-2016 13:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Kastrioti |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 2 |
Erzeni |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
5 - 0 |
Iliria |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 4 |
Erzeni |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Erzeni |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Erzeni |
15-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Besëlidhja |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
08-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Erzeni |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Erzeni |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Iliria |
3 - 3 |
Erzeni |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Iliria |
07-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Besa |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 0 |
Iliria |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
3 - 0 |
KF Ada |
16-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Iliria |
09-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Besëlidhja |
02-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Iliria |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Iliria |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
2 - 3 |
FK Kamza |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 0 |
Iliria |
27-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
1 - 2 |
Kastrioti |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
1 - 1 |
Iliria |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Burreli |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Erzeni |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
6 - 1 |
KF Ada |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Besëlidhja |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Iliria |
07-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
3 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Iliria |
24-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Besa |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
4 - 1 |
Iliria |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Korabi |
26-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Iliria |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Ada |
2 - 2 |
Iliria |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
0 - 4 |
Iliria |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Kastrioti |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Tërbuni |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Iliria |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Iliria |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Veleçiku |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 0 |
FK Kamza |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 2 |
Burreli |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Iliria |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 0 |
Iliria |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 0 |
FK Kamza |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
0 - 0 |
Iliria |
14-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Kastrioti |
07-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
20-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 2 |
Veleçiku |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Iliria |
14-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Iliria |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Besëlidhja |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
22-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Iliria |
08-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Besa |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Iliria |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 4 |
Tërbuni |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 0 |
KF Ada |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Iliria |
22-10-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Sopoti |
18-05-2014 15:30 |
Finale Kat e Dyte 13/14 |
|
Vora |
0 - 1 |
Iliria |
04-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
11 - 1 |
KF Domosdova |
27-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Iliria |
20-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Besëlidhja |
16-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Iliria |
13-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Partizani B |
06-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
3 - 0 |
Sukthi |
23-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Iliria |
15-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
4 - 1 |
Erzeni |
09-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Iliria |
02-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
1 - 2 |
Iliria |
23-02-2014 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Vora |
11-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
KF Domosdova |
0 - 5 |
Iliria |
08-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
17-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
0 - 1 |
Iliria |
10-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Korabi |
03-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Iliria |
27-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
3 - 0 |
Shënkolli |
20-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Iliria |
06-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
5 - 2 |
Turbina |
29-09-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Skënderbeu |
8 - 0 |
Iliria |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Tërbuni |
06-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Himara |
2 - 0 |
Besëlidhja |
30-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
FK Elbasani |
23-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Butrinti |
09-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 0 |
Besëlidhja |
02-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
KF Ada |
23-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besëlidhja |
16-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Lushnja |
09-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Skënderbeu |
20-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
KS Luftëtari |
3 - 3 |
Kastrioti |
14-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besa |
23-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Kastrioti |
26-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Gramshi |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |