|
Murlani |
0 - 1 |
Sopoti |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
2 - 0 |
Gramshi |
24-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Sopoti |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Adriatiku |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
6 - 1 |
Sopoti |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
2 - 2 |
Tërbuni |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
3 - 6 |
Sopoti |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Veleçiku |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
2 - 1 |
Sopoti |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Besëlidhja |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Sopoti |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
5 - 0 |
Murlani |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Sopoti |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
4 - 0 |
Naftëtari |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 1 |
Sopoti |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Vora |
2 - 1 |
AF Elbasani |
11-05-2023 18:00 |
Finale Kat e Dyte 22/23 |
|
AF Elbasani |
6 - 0 |
Tepelena |
04-05-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
0 - 0 |
AF Elbasani |
30-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
3 - 1 |
Shkumbini |
23-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
4 - 1 |
Butrinti |
06-11-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Delvina |
0 - 0 |
AF Elbasani |
30-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
5 - 0 |
Maliqi |
23-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
0 - 0 |
Devolli |
17-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
AF Elbasani |
09-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
2 - 0 |
AF Luftetari |
02-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Provinca |
1 - 1 |
Brand-Point 5x5 |
01-06-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Cerekfinale |
|
AF Dean 5x5 |
6 - 6 |
Brand-Point 5x5 |
19-05-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Brand-Point 5x5 |
7 - 5 |
SH.S.Kuqan 5x5 |
29-04-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Brand-Point 5x5 |
3 - 0 |
Kampionet 5x5 |
22-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
6 Kateshi 5x5 |
5 - 8 |
Brand-Point 5x5 |
14-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Brand-Point 5x5 |
5 - 5 |
Mansius 5x5 |
07-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
F.F.Lio 5x5 |
3 - 8 |
Brand-Point 5x5 |
31-03-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Kampionet 5x5 |
5 - 4 |
Milan MGJ 5x5 |
24-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
AF Dean 5x5 |
5 - 5 |
Kampionet 5x5 |
11-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
6 Kateshi 5x5 |
5 - 15 |
Kampionet 5x5 |
20-01-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Kampionet 5x5 |
7 - 3 |
Mansius 5x5 |
12-01-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
FK Elbasani |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
3 - 1 |
Iliria |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Turbina |
1 - 0 |
FK Elbasani |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
0 - 2 |
Lushnja |
26-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
2 - 3 |
Pogradeci |
20-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Oriku |
0 - 1 |
FK Elbasani |
05-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Devolli |
28-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
2 - 0 |
FK Elbasani |
21-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Laçi |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
FK Elbasani |
2 - 5 |
Vora |
17-05-2018 17:00 |
Finale Kat e Dyte 17/18 |
|
FK Elbasani |
5 - 0 |
Maliqi |
13-05-2018 17:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Devolli |
2 - 3 |
FK Elbasani |
22-04-2018 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Delvina |
1 - 2 |
FK Elbasani |
15-04-2018 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Gramozi |
08-04-2018 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Oriku |
1 - 1 |
FK Elbasani |
01-04-2018 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
Kelcyra |
25-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
KF Domosdova |
0 - 4 |
FK Elbasani |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
FK Skrapari |
11-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Butrinti |
0 - 2 |
FK Elbasani |
04-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
3 - 1 |
Albpetrol |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Përmeti |
0 - 4 |
FK Elbasani |
18-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Maliqi |
2 - 3 |
FK Elbasani |
11-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
4 - 1 |
Memaliaj |
17-12-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Tepelena |
0 - 1 |
FK Elbasani |
10-12-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Devolli |
26-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Delvina |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Gramozi |
1 - 1 |
FK Elbasani |
15-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Oriku |
11-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Albpetrol |
0 - 1 |
FK Elbasani |
08-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
4 - 1 |
Përmeti |
01-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 17/18 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Bylis |
14-05-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Bylis |
4 - 1 |
Shkumbini |
05-05-2017 17:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Tomori |
2 - 3 |
Bylis |
22-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Bylis |
1 - 1 |
Lushnja |
08-04-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
Bylis |
01-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Bylis |
2 - 0 |
Tomori |
18-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Bylis |
13-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Sopoti |
0 - 3 |
Bylis |
24-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Shkumbini |
0 - 2 |
Bylis |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Lushnja |
13-02-2017 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Bylis |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Dinamo City |
16-12-2016 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Bylis |
10-12-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Tomori |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Pogradeci |
0 - 2 |
Bylis |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Sopoti |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Shkumbini |
05-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Bylis |
01-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
0 - 0 |
FK Elbasani |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Bylis |
16-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Turbina |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Bylis |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Pogradeci |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Laçi |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Shkumbini |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Shkumbini |
1 - 3 |
Bylis |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Flamurtari |
14-05-2016 17:30 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Bylis |
08-05-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Teuta |
04-05-2016 15:30 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
25-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
05-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Skënderbeu |
28-02-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Bylis |
21-02-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Bylis |
13-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Tërbuni |
06-02-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Bylis |
31-01-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Bylis |
23-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Flamurtari |
19-12-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Bylis |
12-12-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Teuta |
07-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Bylis |
03-12-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
28-11-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
23-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
4 - 2 |
Bylis |
18-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
08-11-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Vllaznia |
31-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Bylis |
25-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Partizani |
17-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Bylis |
04-10-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
1 - 4 |
Skënderbeu |
26-09-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Bylis |
20-09-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Bylis |
12-09-2015 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Tërbuni |
30-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
23-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Bylis |
04-11-2015 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 15/16 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Laçi |
21-10-2015 14:30 |
Kupa Grupi A 1/8 15/16 |
|
Bylis |
6 - 0 |
Dinamo City |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Bylis |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Teuta |
22-05-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Tirana |
17-05-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Skënderbeu |
09-05-2015 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Tirana |
04-05-2015 20:45 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
26-04-2015 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Tirana |
18-04-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
12-04-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Tirana |
04-04-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Tirana |
22-03-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
16-03-2015 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Partizani |
13-03-2015 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Kukësi |
08-03-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tirana |
04-03-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Tirana |
22-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
FK Elbasani |
14-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
08-02-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Flamurtari |
30-01-2015 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Apolonia |
24-01-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Teuta |
21-12-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tirana |
17-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Skënderbeu |
13-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Tirana |
08-12-2014 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
30-11-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Vllaznia |
08-11-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Tirana |
02-11-2014 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Tirana |
29-10-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Tirana |
26-10-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Kukësi |
18-10-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Tirana |
04-10-2014 20:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Partizani |
26-09-2014 20:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Tirana |
20-09-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
FK Elbasani |
14-09-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Tirana |
11-09-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Flamurtari |
30-08-2014 20:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
24-08-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
08-04-2015 17:00 |
Kupa e Shqiperise 14/15 Gjysem Finale |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Tirana |
18-02-2015 17:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Apolonia |
04-02-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
05-11-2014 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 14/15 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Sopoti |
22-10-2014 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 14/15 |
|
Sopoti |
0 - 3 |
Tirana |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 14/15 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Partizani |
13-04-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Besa |
05-04-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Partizani |
30-03-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
22-03-2014 20:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Partizani |
16-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Skënderbeu |
02-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
23-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Lushnja |
15-02-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
07-02-2014 18:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Kukësi |
01-02-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Partizani |
22-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Besa |
15-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Partizani |
08-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Laçi |
01-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Kastrioti |
24-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Teuta |
09-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Partizani |
02-11-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Vllaznia |
26-10-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Partizani |
19-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Tirana |
12-10-2013 20:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Partizani |
02-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Flamurtari |
28-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besa |
0 - 1 |
Partizani |
21-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Bylis |
18-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Partizani |
14-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Partizani |
31-08-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Partizani |
18-12-2013 13:00 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Vllaznia |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 1 |
KF Ada |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
KF Ada |
1 - 1 |
Partizani |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apolonia |
21-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Teuta |
30-03-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kastrioti |
16-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
10-03-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Besa |
02-03-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
23-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
16-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Shkumbini |
10-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Tomori |
01-12-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Teuta |
25-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Bylis |
17-11-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Teuta |
10-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
04-11-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Teuta |
28-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Skënderbeu |
21-10-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Teuta |
07-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Flamurtari |
30-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Besa |
1 - 0 |
Teuta |
21-09-2012 19:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Tirana |
14-09-2012 19:00 |
Superiore - 12/13 |
|
KS Luftëtari |
4 - 1 |
Teuta |
02-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Teuta |
26-08-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Laçi |
20-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Bylis |
04-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Teuta |
19-12-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Flamurtari |
16-12-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Laçi |
4 - 0 |
Teuta |
09-12-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Teuta |
06-03-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Gramozi |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Teuta |
12-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
5 - 3 |
Pogradeci |
05-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
0 - 0 |
FK Kamza |
29-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Teuta |
25-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Shkumbini |
22-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Teuta |
14-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tomori |
07-04-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
30-03-2012 19:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apolonia |
24-03-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Teuta |
18-03-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Tirana |
10-02-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Kastrioti |
23-12-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Teuta |
17-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
1 - 2 |
Teuta |
04-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Laçi |
27-11-2011 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Dinamo City |
06-11-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Teuta |
30-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Skënderbeu |
23-10-2011 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Teuta |
16-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
03-10-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
25-09-2011 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
17-09-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Teuta |
12-09-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
20-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
Pogradeci |
0 - 2 |
Teuta |
14-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Teuta |
26-10-2011 14:10 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Pogradeci |
19-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Kukësi |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |