|
ATS |
0 - 0 |
FC Dussel |
11-05-2023 19:30 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
ATS |
2 - 0 |
ANTIGONEAN |
03-05-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
AF Dajti |
1 - 0 |
ATS |
25-01-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
0 - 2 |
ATS |
08-11-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ATS |
5 - 2 |
RAIFFEISEN BANK |
24-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Friends Team |
1 - 3 |
ATS |
20-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ATS |
2 - 1 |
PRIMO MFC |
13-10-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Barrikada |
1 - 2 |
ATS |
03-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ATS |
8 - 2 |
ECO EMPIRE |
28-09-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ATS |
3 - 1 |
SECURITY OKTAPUS |
16-02-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
Provinca |
1 - 1 |
Brand-Point 5x5 |
01-06-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Cerekfinale |
|
Provinca |
6 - 4 |
BBS Security |
21-05-2021 20:30 |
Kampionati 5x5 Play-off |
|
Rubiku |
3 - 1 |
Term FC |
16-06-2018 11:00 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Zoja E Keshillit Te Mire |
3 - 5 |
Term FC |
03-06-2018 12:00 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Term FC |
26-05-2018 10:00 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Fcdjelmnia Shkodrane 2017 |
2 - 2 |
Term FC |
19-05-2018 16:00 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Term FC |
3 - 0 |
Shkendia Tirane |
13-05-2018 14:30 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Kf Divjaka |
1 - 1 |
Term FC |
06-05-2018 14:30 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Shkendia Tirane |
3 - 3 |
Term FC |
26-04-2018 12:00 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Rubiku |
0 - 3 |
Term FC |
22-04-2018 16:30 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Term FC |
5 - 0 |
Internacional Tirana |
15-04-2018 16:00 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Zoja E Keshillit Te Mire |
1 - 4 |
Term FC |
08-04-2018 14:30 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Term FC |
3 - 1 |
Fcdjelmnia Shkodrane 2017 |
18-03-2018 16:00 |
Kategoria e Trete 17/18 |
|
Zoja e Keshillit te Mire |
2 - 3 |
Internacional Tirana FC |
25-05-2017 11:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Internacional Tirana FC |
3 - 9 |
FK Spartak Tirana |
17-05-2017 11:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Internacional Tirana FC |
1 - 0 |
Term FC |
04-05-2017 12:30 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Albania.A.S |
0 - 8 |
Internacional Tirana FC |
25-04-2017 12:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Internacional Tirana FC |
3 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
19-04-2017 11:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Internacional Tirana FC |
1 - 2 |
Mirdita |
31-03-2017 11:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Internacional Tirana FC |
4 - 2 |
Zoja e Keshillit te Mire |
03-03-2017 00:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Internacional Tirana FC |
0 - 1 |
KF Klosi |
17-02-2017 11:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Term FC |
5 - 1 |
Internacional Tirana FC |
10-02-2017 11:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Internacional Tirana FC |
0 - 3 |
Albania.A.S |
02-02-2017 11:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 3 |
Internacional Tirana FC |
24-01-2017 12:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Mirdita |
2 - 2 |
Internacional Tirana FC |
14-12-2016 12:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
KS Valbona |
4 - 2 |
Pajova |
15-05-2015 12:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Jehona Kozare |
1 - 2 |
KS Valbona |
13-05-2015 00:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
1 - 1 |
Internacional Tirana |
08-05-2015 14:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
3 - 2 |
Adriatiku 2012 |
15-04-2015 11:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Golemi FC |
3 - 0 |
KS Valbona |
09-04-2015 13:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
0 - 1 |
Shkëndija Dr. |
02-04-2015 00:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Young Boys |
0 - 0 |
KS Valbona |
27-03-2015 13:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
1 - 2 |
Fushembret |
16-03-2015 11:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Sopoti B |
0 - 0 |
KS Valbona |
06-02-2015 11:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
1 - 1 |
Rubiku |
28-01-2015 10:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
1 - 0 |
Pajova |
23-01-2015 11:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
KS Valbona |
16-01-2015 13:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
1 - 1 |
Jehona Kozare |
08-01-2015 13:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Adriatiku 2012 |
2 - 4 |
KS Valbona |
30-12-2014 00:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
3 - 4 |
Golemi FC |
11-12-2014 13:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 4 |
KS Valbona |
04-12-2014 13:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
KS Valbona |
0 - 2 |
Young Boys |
28-11-2014 13:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Fushembret |
2 - 3 |
KS Valbona |
19-11-2014 10:00 |
Kat.Trete Gr B 14/15 |
|
Besa |
2 - 1 |
FK Skrapari |
22-10-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Laçi |
7 - 2 |
FK Skrapari |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |