|
Apolonia |
2 - 1 |
Vora |
06-04-2024 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Apolonia |
31-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Korabi |
17-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Apolonia |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Kastrioti |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 0 |
Apolonia |
24-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Kastrioti |
17-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Apolonia |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
20-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Apolonia |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
AF Elbasani |
11-12-2023 12:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 0 |
Apolonia |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Korabi |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Lushnja |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Vora |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Apolonia |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 3 |
Apolonia |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Tomori |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Apolonia |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Burreli |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Apolonia |
24-09-2023 19:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besa |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Apolonia |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Apolonia |
03-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vllaznia |
4 - 2 |
Apolonia |
27-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Apolonia |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Naftëtari |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Apolonia |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Besëlidhja |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Apolonia |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Burreli |
07-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Oriku |
20-03-2023 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Apolonia |
12-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tërbuni |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Apolonia |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Besa |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Apolonia |
12-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Korabi |
06-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
Apolonia |
21-12-2022 12:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Apolonia |
12-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
04-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tomori |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Apolonia |
06-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
3 - 0 |
Apolonia |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Dinamo City |
16-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Apolonia |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
19-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
5 - 2 |
Turbina |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Kukësi |
18-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besëlidhja |
12-10-2022 12:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Apolonia |
25-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Egnatia |
07-12-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Apolonia |
30-11-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
6 - 3 |
Teuta |
16-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
5 - 4 |
Apolonia |
21-09-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Kukësi |
14-09-2022 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Laçi |
03-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
3 - 2 |
FK Kamza |
24-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Kastrioti |
17-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
FK Kamza |
10-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Partizani |
03-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
4 - 1 |
FK Kamza |
27-01-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Skënderbeu |
21-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
FK Kamza |
15-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 0 |
FK Kamza |
03-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Tirana |
27-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
FK Kamza |
21-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
2 - 2 |
Flamurtari |
07-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
FK Kamza |
03-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Laçi |
29-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
FK Kamza |
23-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
2 - 0 |
Kastrioti |
15-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Vllaznia |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
FK Kamza |
23-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
FK Kamza |
2 - 2 |
Besa |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Besa |
0 - 2 |
FK Kamza |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Vllaznia |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Vllaznia |
05-05-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
29-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
21-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Vllaznia |
15-04-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Lushnja |
07-04-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Skënderbeu |
31-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
19-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
0 - 0 |
Vllaznia |
10-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Flamurtari |
05-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
28-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
25-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Teuta |
19-02-2018 18:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Vllaznia |
10-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Kukësi |
26-01-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Vllaznia |
22-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
FK Kamza |
16-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Vllaznia |
09-12-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
03-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
26-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Lushnja |
22-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
19-11-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Skënderbeu |
05-11-2017 00:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Vllaznia |
29-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Partizani |
22-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Vllaznia |
16-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Flamurtari |
12-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Vllaznia |
30-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
23-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Teuta |
17-09-2017 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Vllaznia |
10-09-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Vllaznia |
29-11-2017 18:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Kastrioti |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Vllaznia |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 2 |
Partizani |
27-05-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Skënderbeu |
20-05-2017 17:30 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tirana |
15-05-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Skënderbeu |
10-05-2017 18:30 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
30-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 5 |
Skënderbeu |
23-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Korabi |
15-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
10-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Skënderbeu |
02-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Kukësi |
17-03-2017 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Skënderbeu |
10-03-2017 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Teuta |
04-03-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
25-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
19-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
11-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Skënderbeu |
06-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-01-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Partizani |
22-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Skënderbeu |
18-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Skënderbeu |
09-12-2016 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Skënderbeu |
04-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Skënderbeu |
30-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Skënderbeu |
26-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Korabi |
20-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
05-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Skënderbeu |
30-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Kukësi |
22-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Skënderbeu |
16-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
12-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 3 |
Skënderbeu |
01-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
24-09-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
17-09-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 2 |
Skënderbeu |
11-09-2016 13:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
07-09-2016 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Skënderbeu |
19-04-2017 18:00 |
Faza Finale |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
06-04-2017 19:00 |
Faza Finale |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
15-02-2017 13:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 16/17 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Skënderbeu |
01-02-2017 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 16/17 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Skënderbeu |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Skënderbeu |
8 - 0 |
Butrinti |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Skënderbeu |
24-08-2016 20:00 |
Superkupa e Shqiperise 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Skënderbeu |
18-05-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Partizani |
13-05-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Skënderbeu |
08-05-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
6 - 1 |
Laçi |
04-05-2016 15:30 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Bylis |
30-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Skënderbeu |
25-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 3 |
Tërbuni |
16-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
10-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Vllaznia |
02-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
5 - 1 |
Flamurtari |
20-03-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Skënderbeu |
14-03-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
09-03-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Skënderbeu |
05-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Skënderbeu |
28-02-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tirana |
22-02-2016 18:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 3 |
Skënderbeu |
13-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Kukësi |
07-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
20-04-2016 15:30 |
Finale Kupa e Shqiperise 15/16 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
06-04-2016 16:00 |
Finale Kupa e Shqiperise 15/16 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Laçi |
10-05-2014 17:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 3 |
Kukësi |
30-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Skënderbeu |
26-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
2 - 2 |
Skënderbeu |
09-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Vllaznia |
02-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Skënderbeu |
21-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Skënderbeu |
07-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Flamurtari |
01-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 1 |
Skënderbeu |
23-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
09-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Partizani |
02-11-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Skënderbeu |
27-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Teuta |
19-10-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
06-10-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Skënderbeu |
03-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Lushnja |
29-09-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Skënderbeu |
22-09-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 3 |
Kukësi |
18-09-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Besa |
01-09-2013 19:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
18-12-2013 13:00 |
Kupa Grupi A 1/8 - 13/14 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 4 |
Skënderbeu |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 - 13/14 |
|
Skënderbeu |
8 - 0 |
Iliria |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
Iliria |
1 - 3 |
Skënderbeu |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
18-08-2013 19:00 |
Superkupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Kukësi |
4 - 3 |
Skënderbeu |
11-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
04-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Kastrioti |
26-04-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Skënderbeu |
21-04-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Besa |
13-04-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Skënderbeu |
07-04-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Teuta |
30-03-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Skënderbeu |
17-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
4 - 2 |
Tomori |
09-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Skënderbeu |
01-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Bylis |
24-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
17-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Kukësi |
01-12-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
25-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Flamurtari |
21-11-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Skënderbeu |
18-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Besa |
1 - 1 |
Skënderbeu |
03-11-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Tirana |
27-10-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Skënderbeu |
21-10-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Shkumbini |
06-10-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Skënderbeu |
30-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Laçi |
24-09-2012 19:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Skënderbeu |
15-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Apolonia |
31-08-2012 19:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Skënderbeu |
24-08-2012 19:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
17-04-2013 14:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Bylis |
03-04-2013 17:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Skënderbeu |
19-12-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
Skënderbeu |
4 - 2 |
Kukësi |
15-12-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
Shkumbini |
1 - 4 |
Skënderbeu |
08-12-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Skënderbeu |
24-10-2012 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Skënderbeu |
7 - 2 |
Olimpic |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Tirana |
19-08-2012 19:00 |
Superkupa e Shqiperise - 11/12 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Skënderbeu |
17-05-2012 20:00 |
Kupa Finale - 11/12 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Skënderbeu |
18-04-2012 15:30 |
Kupa Finale - 11/12 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Kastrioti |
04-04-2012 18:00 |
Kupa Finale - 11/12 |
|
Pogradeci |
1 - 3 |
Skënderbeu |
12-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Apolonia |
05-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Skënderbeu |
29-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Vllaznia |
25-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Skënderbeu |
22-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Tirana |
14-04-2012 19:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Skënderbeu |
08-04-2012 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
30-03-2012 19:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Skënderbeu |
26-03-2012 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Laçi |
18-03-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Shkumbini |
2 - 4 |
Skënderbeu |
10-03-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Dinamo City |
04-03-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
2 - 4 |
Skënderbeu |
12-02-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 5 |
Skënderbeu |
17-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
Bylis |
05-12-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Skënderbeu |
26-11-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
19-11-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Skënderbeu |
06-11-2011 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Kastrioti |
31-10-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Skënderbeu |
23-10-2011 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
FK Kamza |
15-10-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Skënderbeu |
02-10-2011 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Shkumbini |
24-09-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Skënderbeu |
18-09-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Tomori |
10-09-2011 20:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
21-03-2012 15:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 11/12 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Skënderbeu |
14-03-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 11/12 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Vllaznia |
07-03-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 11/12 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Skënderbeu |
23-02-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 11/12 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Skënderbeu |
04-02-2012 13:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 11/12 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Flamurtari |
31-01-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 11/12 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Besa |
14-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
30-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Kastrioti |
26-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Besa |
0 - 1 |
Skënderbeu |
19-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Tërbuni |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Skënderbeu |
21-09-2011 16:00 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Tirana |
18-08-2011 20:00 |
Superkupa e Shqiperise - 10/11 |