Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
0
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Lajme
Lajme
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-17 Superiore
U-16 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Lajme
Lajme
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-17 Superiore
U-16 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
Garat
Menu
Renditja
Lojtarët
Ndeshjet
Klubet
Trajnerët
Zyrtarë ndeshjeje
Renditja Fairplay
Ndeshjet ndërkombëtare
Skënderbeu
3
Kat.Pare 22/23
Skenderbeu
11-12-2022 15:00
Alban Tafaj
(Delegat)
Sopot Resmeliu
(Vëzhgues)
Elvis Gjoka
(Asistent arbitër)
Fiorelo Pjetrushi
(Arbitër)
Eluar Muca
(Asistent arbitër)
Erald Demiraj
(Asistent i katërt)
Turbina
0
Skënderbeu
Formacioni
72
Shkëlzen Ruci (P)
3
Vangjel Zguro (K)
11
23
25
17
Rei Pecani
19
Erlis Frasheri
8
Dean Liço
5
Elvis Prenci
7
Gresild Lika
4
Oltion Rapa
Rezervat
1
Herdis Alliu
(P)
18
20
21
Kevin Hysolli
27
Leo Zguri
66
Kostika Beçka
32
Ergi Zenullari
77
Jorgo Qeleshi
97
Uendi Vecaj
99
Franko Kapllani
Trajneri
Ivan Gvozdenovic ( Trajner )
Dionis Prisoj ( Fizioterapist )
Kledis Lani ( Mjeku )
Golat
Dean Liço
16'
Rei Pecani
68'
24'
Kartonat
Kevin Hysolli
57'
Zëvendësimet
70'
Kostika Beçka
70'
31'
Kevin Hysolli
31'
Rei Pecani
79'
Jorgo Qeleshi
79'
Gresild Lika
80'
Uendi Vecaj
80'
Turbina
Formacioni
1
Vokli Laroshi (P)
16
19
5
Rei Zaimi
6
Franc Zylyftari
27
Klahos Zani
11
Armend Murrja
3
Omar Musaj
10
Gezim Hyska
22
Xhuljano Buxhelaj
9
Gerald Dezhgiu
Rezervat
12
Renato Toromani (P)
21
Tomas Xhelili
17
Mariel Sota
4
Xhino Ngjela
25
Adriatik Brako
20
Rivaldo Dulja
18
Serxhinjo Ageja
77
Markovanbasten Cema
7
Ergi Brahja
Trajneri
Bledar Devolli ( Trajner )
Albion Miraka ( Ndihmes trajner )
Amarildo Hoxha ( Fizioterapist )
Golat
Kartonat
Zëvendësimet
Gerald Dezhgiu
46'
Ergi Brahja
46'
Rei Zaimi
46'
Mariel Sota
46'
46'
Xhino Ngjela
46'
Klahos Zani
58'
Tomas Xhelili
58'
73'
Markovanbasten Cema
73'
Përditesuar: 2023-08-22 08:09:14