|
Vora |
2 - 2 |
Kukësi |
20-03-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tirana |
31-01-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
17-03-2024 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Erzeni |
25-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
3 - 5 |
Kukësi |
05-03-2024 17:00 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Partizani |
20-02-2024 13:30 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Vora |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Tomori |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Bylis |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Tomori |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tomori |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Burreli |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
4 - 0 |
Tomori |
29-10-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Besa |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Tomori |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
5 - 1 |
Tomori |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Kastrioti |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tomori |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Korabi |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Lushnja |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Shënkolli |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Korabi |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 1 |
Korabi |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Tomori |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Apolonia |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Tomori |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Burreli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tomori |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Oriku |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tomori |
26-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Tomori |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Turbina |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Tomori |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Flamurtari |
12-12-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tomori |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Besëlidhja |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
31-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Skënderbeu |
15-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
2 - 1 |
Tomori |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Dinamo City |
02-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Tomori |
17-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Lushnja |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Tomori |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Laçi |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
4 - 0 |
Burreli |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kukësi |
3 - 2 |
Partizani |
31-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Partizani |
24-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Turbina |
23-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
15-03-2022 14:30 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Partizani |
10-03-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
6 - 2 |
Egnatia |
01-03-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Partizani |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Kukësi |
02-02-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
1 - 3 |
Teuta |
12-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
06-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Laçi |
01-12-2021 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 3 |
Partizani |
14-11-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Bylis |
11-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
27-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
0 - 3 |
Dinamo City |
20-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Partizani |
11-10-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
6 - 1 |
Apolonia |
06-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Partizani |
29-09-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
KF Shkodra |
2 - 2 |
Partizani |
07-05-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
3 - 3 |
Akademia Futbollit |
30-04-2022 16:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Partizani |
27-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
8 - 0 |
Laçi |
24-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
2 - 3 |
Partizani |
17-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
02-04-2022 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Lushnja |
26-03-2022 13:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Partizani |
20-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Partizani |
09-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
26-02-2022 15:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Lushnja |
20-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Partizani |
17-02-2022 02:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
06-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 4 |
Partizani |
19-12-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Laçi |
13-12-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Partizani |
05-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
4 - 1 |
Internacional Tirana |
27-11-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Shënkolli |
21-11-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Partizani |
17-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Lushnja |
2 - 5 |
Partizani |
29-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
23-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Partizani |
16-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
7 - 0 |
KF Shkodra |
09-10-2021 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Partizani |
03-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Tirana |
26-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
2 - 2 |
Partizani |
19-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |