|
Egnatia U15 |
5 - 0 |
Olimpiku U9 |
03-06-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Olimpiku U9 |
21-05-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-B Faza e Dyte |
|
Vllaznimi |
1 - 4 |
Olimpiku U9 |
30-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-B Faza e Dyte |
|
Adriatik Sport |
1 - 3 |
Olimpiku U9 |
15-04-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-B Faza e Dyte |
|
Djemtë e Detit F |
0 - 0 |
Olimpiku U9 |
01-04-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-B Faza e Dyte |
|
Olimpiku U9 |
3 - 0 |
Adriatiku 2012 |
26-03-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-B Faza e Dyte |
|
Teuta |
4 - 2 |
Olimpiku U9 |
18-03-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-B Faza e Dyte |
|
Vllaznimi U13 |
3 - 1 |
Olimpiku-Durres U13 |
18-12-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-B |
|
Adriatik Sport U13 |
1 - 3 |
Olimpiku-Durres U13 |
03-12-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-B |
|
Olimpiku-Durres U11 |
4 - 3 |
Arena Shijak U11 |
24-07-2020 18:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 U11 |
1 - 2 |
Olimpiku-Durres U11 |
20-07-2020 09:00 |
U11 Play-Off |
|
Olimpiku-Durres U11 |
4 - 2 |
Koral Sport U11 |
15-07-2020 09:00 |
U11 Play-Off |
|
Olimpiku-Durres U11 |
4 - 1 |
Juvenilia U11/A |
10-07-2020 17:00 |
U11 Play-Off |
|
Olimpiku-Durres U11 |
8 - 0 |
Turgut Ozal U11 |
08-07-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Besa U11 |
3 - 4 |
Olimpiku-Durres U11 |
01-07-2020 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
1 - 3 |
D04 U11 |
27-06-2020 18:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Djemt e Detit U11/B |
2 - 7 |
Olimpiku-Durres U11 |
24-06-2020 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
1 - 2 |
Olimpiku-Durres U11 |
17-06-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
6 - 4 |
Teuta U11-C |
13-06-2020 12:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11 |
1 - 5 |
Olimpiku-Durres U11 |
06-06-2020 10:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
8 - 4 |
Turgut Ozal U11 |
22-02-2020 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
5 - 1 |
Shqiponjat 2017 U11 |
13-02-2020 19:00 |
Kampionati U11/A |