|
Bylis |
6 - 2 |
Skënderbeu |
24-03-2024 13:00 |
Abissnet Superiore U19 Play Off |
|
Bylis |
1 - 3 |
Apolonia |
14-03-2024 14:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Bylis |
10-03-2024 00:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Laçi |
25-02-2024 13:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 6 |
Bylis |
18-02-2024 14:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Bylis |
11-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
04-02-2024 13:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
4 - 2 |
Dinamo City |
23-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Bylis |
09-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
03-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Laçi |
3 - 3 |
Bylis |
26-11-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Partizani |
28-10-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Bylis |
22-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Teuta |
06-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Bylis |
30-09-2023 12:30 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
4 - 5 |
Vllaznia |
24-09-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U19 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Vora |
29-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Bylis |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Vora |
26-09-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 3 |
Bylis |
20-05-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Bylis |
22-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Bylis |
3 - 2 |
Lushnja |
08-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Pepa |
0 - 2 |
Bylis |
01-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
KF Shkodra |
26-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Bylis |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Besa |
13-05-2023 11:30 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
0 - 6 |
Djelmnia Shkodrane |
30-04-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
2 - 4 |
Vora |
12-03-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Shënkolli |
26-02-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Bylis |
18-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
3 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
11-02-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Besa |
3 - 0 |
Bylis |
05-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Djelmnia Shkodrane |
3 - 1 |
Bylis |
28-01-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
1 - 3 |
AF Elbasani |
18-12-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
14-12-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Flamurtari |
04-12-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Bylis |
26-11-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Pepa |
20-11-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Bylis |
12-11-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Kukësi |
05-11-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Vora |
1 - 1 |
Bylis |
30-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
1 - 3 |
JA Tirana |
23-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Bylis |
17-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Teuta |
02-05-2023 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Dinamo City |
17-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Bylis |
12-04-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Vllaznia |
25-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 4 |
Bylis |
07-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Kukësi |
28-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Korabi |
15-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
3 - 6 |
Bylis |
09-02-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Teuta |
31-01-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
3 - 3 |
Partizani |
07-12-2022 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
5 - 3 |
Bylis |
30-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Vllaznia |
07-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Dinamo City |
26-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
6 - 0 |
Apolonia |
03-10-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
8 - 1 |
Turbina |
30-05-2021 11:00 |
U-17 Pare C 20/21 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Lushnja |
01-04-2021 10:00 |
U-17 Pare C 20/21 |
|
Turbina |
0 - 10 |
Bylis |
27-03-2021 11:00 |
U-17 Pare C 20/21 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Teuta U17/B |
19-03-2021 10:00 |
U-17 Pare C 20/21 |
|
Bylis |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
23-12-2020 11:00 |
U-17 Pare C 20/21 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Turbina |
12-12-2020 10:00 |
U-17 Pare C 20/21 |
|
Pepa |
2 - 0 |
Bylis |
14-04-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 4 |
Bylis |
28-03-2021 11:30 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Studenti |
21-03-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Bylis |
14-03-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Skënderbeu |
06-03-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 0 |
Bylis |
28-02-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Bylis |
06-02-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
31-01-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
23-01-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
3 - 3 |
FK Elbasani |
19-12-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Studenti |
0 - 0 |
Bylis |
13-12-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Flamurtari |
05-12-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Bylis |
29-11-2020 13:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Football Republic |
25-11-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Bylis |
0 - 5 |
Pepa |
15-11-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 20/21 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Bylis |
08-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Bylis |
2 - 5 |
Apolonia |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
Bylis |
19-06-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
2 - 0 |
FK Elbasani |
14-06-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Besa |
4 - 1 |
Bylis |
07-03-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Flamurtari |
29-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Tomori |
4 - 2 |
Bylis |
26-02-2020 12:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Pepa |
15-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
3 - 2 |
Skënderbeu |
08-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Bylis |
21-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
14-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
6 - 1 |
KS Luftëtari |
07-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Bylis |
23-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Besa |
16-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Bylis |
09-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Tomori |
02-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Pepa |
1 - 1 |
Bylis |
26-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Bylis |
19-10-2019 12:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 4 |
Teuta |
12-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Apolonia |
7 - 0 |
Bylis |
05-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
2 - 0 |
BYLIS U13 |
18-05-2019 17:00 |
P.OFF U13 18/19 |
|
BYLIS U13 |
3 - 0 |
Tomori |
11-05-2019 11:00 |
P.OFF U13 18/19 |
|
BYLIS U13 |
2 - 1 |
APOLLONIA 98 U13 |
04-05-2019 16:30 |
U13 B 18/19 F.2 |
|
AULONA FS U13 |
1 - 0 |
BYLIS U13 |
27-04-2019 12:00 |
U13 B 18/19 F.2 |
|
BYLIS U13 |
1 - 2 |
RRUFEJA U13 |
13-04-2019 13:30 |
U13 B 18/19 F.2 |
|
BYLIS U13 |
3 - 2 |
VLORA A |
30-03-2019 15:30 |
U13 B 18/19 F.2 |
|
DOGANI U13 |
2 - 4 |
BYLIS U13 |
23-03-2019 12:00 |
U13 B 18/19 F.2 |
|
BYLIS U13 |
3 - 0 |
OSUMI U13 |
16-03-2019 10:00 |
U13 B 18/19 F.2 |
|
Murialdo |
2 - 3 |
BYLIS U13 |
04-03-2019 14:30 |
U13 B 18/19 F.2 |
|
BYLIS U13 |
2 - 1 |
DOGANI U13 |
29-11-2018 10:00 |
U13 B 18/19 F.1 |
|
BYLIS U13 |
1 - 0 |
YLBERI U13 |
17-11-2018 11:30 |
U13 B 18/19 F.1 |
|
BYLIS U13 |
0 - 2 |
APOLLONIA 98 U13 |
10-11-2018 13:30 |
U13 B 18/19 F.1 |
|
RRUFEJA U13 |
2 - 2 |
BYLIS U13 |
03-11-2018 10:30 |
U13 B 18/19 F.1 |
|
BYLIS U13 |
3 - 0 |
Murialdo |
28-10-2018 10:30 |
U13 B 18/19 F.1 |