|
Kukësi |
1 - 11 |
Bylis |
27-12-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Erzeni |
12-12-2023 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
3 - 0 |
AF Elbasani |
20-11-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Bylis |
15-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
6 - 2 |
Teuta |
08-11-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Vllaznia |
25-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Bylis |
15-10-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 4 |
Bylis |
03-10-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Vora |
26-09-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Bylis |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Flamurtari |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 2 |
Bylis |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Besa |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 3 |
Bylis |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Kastrioti |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Korabi |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Bylis |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tomori |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Bylis |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 2 |
Vora |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Murlani |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Kukësi |
13-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Bylis |
22-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Bylis |
16-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Laçi |
11-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Bylis |
14-11-2022 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Teuta |
02-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Bylis |
29-10-2022 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Bylis |
21-10-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
08-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Bylis |
11-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Partizani |
04-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Bylis |
27-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Kastrioti |
21-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Korabi |
1 - 3 |
Bylis |
24-12-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
3 - 3 |
Partizani |
07-12-2022 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
5 - 3 |
Bylis |
30-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
3 - 3 |
Bylis |
18-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Vllaznia |
07-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Dinamo City |
26-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 3 |
Bylis |
18-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
6 - 0 |
Apolonia |
03-10-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Bylis |
22-09-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Egnatia |
13-09-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
0 - 3 |
Bylis |
07-09-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
7 - 1 |
Pogradeci |
11-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Bylis |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Bylis |
26-05-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Egnatia |
24-05-2022 17:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Bylis |
17-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Partizani |
10-05-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Vllaznia |
26-04-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Bylis |
20-04-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Dinamo City |
13-04-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 4 |
Bylis |
29-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 6 |
Bylis |
23-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 6 |
Bylis |
15-03-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Partizani |
22-02-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Bylis |
15-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Laçi |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Tirana |
17-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
6 - 1 |
Dinamo City |
13-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 3 |
Bylis |
16-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
8 - 3 |
Apolonia |
07-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Bylis |
01-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Teuta |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Vllaznia |
26-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Bylis |
19-10-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
6 - 0 |
Egnatia |
11-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Bylis |
29-09-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Besa |
3 - 2 |
Bylis |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 3 |
Butrinti |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Bylis |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tërbuni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 4 |
Bylis |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Shkumbini |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Vora |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Bylis |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Pogradeci |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Bylis |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Erzeni |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Besëlidhja |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Besa |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tomori |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Bylis |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Bylis |
28-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Teuta |
24-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
3 - 1 |
Bylis |
17-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Apolonia |
03-04-2022 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
FK Elbasani |
26-03-2022 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Bylis |
19-03-2022 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
6 - 1 |
Besa |
13-03-2022 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
2 - 4 |
Bylis |
06-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Pogradeci |
25-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Bylis |
20-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 1 |
FK Elbasani |
13-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Football Republic |
19-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Bylis |
12-12-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
05-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Teuta |
27-11-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Besa |
20-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Bylis |
17-11-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Butrinti |
31-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
2 - 8 |
Bylis |
22-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Flamurtari |
16-10-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
1 - 2 |
Bylis |
08-10-2021 15:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Skënderbeu |
03-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Bylis |
26-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Bylis |
19-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Oriku |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Oriku |
1 - 2 |
Bylis |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
KF Shkodra |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Tirana |
29-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
26-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 2 |
Partizani |
18-04-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Shkëndija Dr. |
14-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Vllaznia |
04-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 2 |
Shënkolli |
17-03-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Dinamo City |
3 - 7 |
Shkëndija Tiranë |
14-03-2021 13:30 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Shkëndija Dr. |
07-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
03-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
25-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
07-02-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Partizani |
31-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
23-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
19-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Tirana |
29-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
22-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
KF Shkodra |
14-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Partizani |
2 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Laçi |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Egnatia |
11-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 3 |
Vllaznia |
27-06-2020 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Football Republic |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
5 - 0 |
KS Luftëtari |
14-06-2020 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
08-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
10 - 0 |
Pogradeci |
29-02-2020 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
7 - 1 |
Skënderbeu |
22-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
1 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
16-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Skënderbeu |
0 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
13-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Teuta |
21-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
15-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Pepa |
08-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 2 |
Football Republic |
23-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
10-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Flamurtari |
02-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pogradeci |
2 - 5 |
Shkëndija Tiranë |
28-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 2 |
Besa |
06-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
29-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
15-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
01-02-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Besa |
2 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
26-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Iliria |
17-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
KF Shkodra |
1 - 0 |
Shkendia B |
19-05-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
2 - 0 |
Akademia AAS |
04-05-2019 12:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Term FC |
1 - 2 |
Shkendia B |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
3 - 0 |
Korabi |
21-04-2019 12:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
0 - 2 |
Shkendia B |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
4 - 0 |
Besëlidhja |
10-04-2019 12:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
5 - 0 |
Burreli |
31-03-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
0 - 0 |
Shkendia B |
20-03-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
7 - 2 |
FK Spartak Tirana |
16-03-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
15 - 1 |
FK Kamza |
24-02-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Korabi |
0 - 5 |
Shkendia B |
17-02-2019 12:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
4 - 0 |
Term FC |
10-02-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Shkendia B |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
3 - 1 |
Akademia AAS |
08-12-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
4 - 0 |
Kastrioti |
28-11-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
4 - 1 |
Burreli |
24-11-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
1 - 8 |
Shkendia B |
17-11-2018 09:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
0 - 2 |
KF Shkodra |
10-11-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 5 |
Shkendia B |
03-11-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
3 - 0 |
Korabi |
27-10-2018 11:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Term FC |
1 - 4 |
Shkendia B |
20-10-2018 09:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
6 - 2 |
Besëlidhja |
14-10-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Akademia AAS |
2 - 4 |
Shkendia B |
07-10-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 4 |
Shkendia B |
30-09-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |